opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets PetMeds® leczenie wymiotów psów (w domu)

PetMeds® leczenie wymiotów psów (w domu)

Dodaj przyciski udostępniania Share do FacebookFaceFacebookshare do TwitterTwitterTwitterShare do PinterestpinterestSthare to MoreadDthismore11

Nie jest sztuczką, że psy mogą wymiotować z szeregu powodów. Na przykład wiele psów zje sporadycznie trawę, a także wymioty, aby oczyszczyć i/lub oczyścić toksyny, a także w niektórych przypadkach, gdy nie czują się dobrze. Niedyskrecja dietetyczna, a także spożycie ciała obcego, od tęsknoty za szyszkami po kolby kukurydziane, można również dołączyć do wymiotów.
Nasze zwierzęta również doświadczają ostrych infekcji wirusowych, które zwykle ograniczają się. Jednak inne ostre, a także przewlekłe wyzwalacze wymiotów mogą różnić się od choroby metabolicznej wątroby, nerek, a także trzustki, chorób hormonalnych, oprócz zapalenia brzucha lub jelita rozumianych jako choroba zapalna jelit, oprócz raka.

Szczególna choroba psów z dużymi rasami rozumiana jako wzdęcia, może zwykle powodować nieskuteczne wysiłki w celu wymiotowania, a także w dystansie brzucha. W zależności od prywatnej historii, wieku zwierzaka, ciężkości i długości wymiotów, wiele razy opiekunowie zwierząt mogą zwykle leczyć łatwe nieskomplikowane wymioty w domu. Zazwyczaj są to zwierzęta, które są jasne, czujne, a także energetyczne bez utraty odsetek w typowych działaniach, a także apetytu.

Dopóki wymioty nie są poważne z dużą utratą płynów, wówczas w tych krótkoterminowych wymiotach opiekaczy zwierząt mogą podjąć próbę wstępnego leczenia objawowego w domu. Powszechnie sugeruję Pepcid AC w ​​dawce 0,5 mg na funt, kiedy dwa razy dziennie, wraz z krótkim 24 -godzinnym szybkim. W tym czasie można zapewnić niewielkie ilości płynów lub bulionu, o ile PET jest w stanie przytrzymać te płyny.

Odkryłem również, że ziołowy wiąz, łatwo oferowany z wielu sklepów z żywnością zdrowotną i odnowy biologicznej, raczej kojące dla wymiotujących zwierząt. Probiotyki, takie jak szybka równowaga, a także mitomax, są również praktyczne w moich rękach w leczeniu wymiotujących zwierząt. Po 24 do 48 godzinach można zapewnić matowy hamburger, a także ryż lub drobi, a także plan diety ryżu oprócz dalszych probiotyków, śliski wiąz, a także pepcid.

Następnie można wprowadzić rutynowy plan diety zwierzaka. Jeśli wymioty się pogarsza lub krew jest odnotowana w wymiotach lub w wyglądzie kawy na wymiotach, lub psak staje się letargiczny, wycofany z utratą apetytu lub jeśli opiekun jest wątpliwy, zaleca się badanie weterynaryjne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *