Za kulisami:

Mary Oquendo
7 kwietnia 2016

Pamiętam, że po raz pierwszy pojechałem na Westminster Kennel Club Club Show. Byłem groomerem, a także instytucja zabrała nas na wycieczkę. Byłem absolutnie podekscytowany przez pielęgnację. O ile nigdy nie widziałem tak wielu dobrze wychowanych psów. To jest aż do momentu, gdy minę piny nie pojawiły się na ringu. To było inspirujące. Uważam, że jedyną rzeczą, która może przejść do Westminster, byłoby zaproszenie jako wpis.

Nie jestem hodowcą, ani nie mam na to żadnych planów, jednak moim wielkim dobrym przyjacielem, Leah Shirokoff jest tak samo, jak łaskawie pozwoliła mi ją cień, a także wielki mistrz Parson Russell Terrier, Gaitway, on jest Finnomenal (aka Finn.)

Stopa zainteresowania Leah w pielęgnacji była podekscytowana jako nastolatka czytająca tajną książkę ekologiczne pudle, a także zdał sobie sprawę, że można zarabiać na życie w branży zwierząt domowych. Następnie angielski instruktor High Institution omówił jego drugą połowę miała hodowlę pudla. 17-letnia Leah przekonała tego hodowcy, aby pozwoliła jej pokazać jednego z pudle, a także od tamtej pory nie obejrzał się. Leah odkryła, że rozmnażała się i pokazuje, zanim wyszła ze szkoły średniej. W wieku 19 lat była współwłaścicielką sklepu z pielęgnacją.

Samo pokazała Leah, a także wyhodowane pudle, a następnie dodała czarne, a także bratanys, irlandzkie setki, i irlandzkie. Leah obecnie się rozmnaża, a także pokazuje Parson Russell Terrier. Podobnie jak jej życie to Finn.

Co potrzeba, aby zaprosić na 140. Westminster Kennel Club Show?

Finn został zakwalifikowany do wejścia, ponieważ jest mistrzem. Grand Champion to tylko wisienka na torcie. Leah spędził liczne weekendy na Canine Shows, gdzie Finn został oceniony w systemie punktowym zgodnie ze standardem rasy. Kiedy uzyskał wystarczające punkty, Finn zakończył swoje mistrzostwa.

Jednak niezwykle ważne jest przestrzeganie wytycznych listu podczas wysyłania aplikacji, ponieważ nie wymaga wiele, aby zarysować wpis.

Jak Leah zrozumiał, że Finn był ten?

Podobnie jak wielu wielkich hodowców, Leah wkłada swoje serce i ducha w swój program. To znacznie więcej niż wybór świetnie wyglądającego psa i suki. Istnieją testy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także kompleksowe zrozumienie rasy. Kiedy szczenięta mają około 8 tygodni, rozpoczyna się proces oceny. Niektóre są wybierane do domów dla zwierząt domowych, podczas gdy inne są wyznaczone na pokaz, a także na przyszłą hodowlę. Podobnie jak Indiana Jones, a także ostatnia krucjata, mają nadzieję mądrze wybrać.

Upewnienie się, że Finn radzi sobie dobrze, a także wygodnie w serialu obejmuje świetne oferty socjalizacji, zajęcia metod z treningiem, ekspozycję na pokazy, a także zapewnienie, że Finn cieszy się swoim czasem na ringu. Płaszcz Finna powinien być doskonały. Jego przedmocnienie, a także dzień kąpieli pokazowej obejmują czesanie w ostatniej chwili, nożyce, a także rozebranie.

Co Finn robi dla zabawy?

Finn lubi programy psów. Nie pokazałby dobrze, gdyby tego nie zrobił. Zawód pokazowy psa może być typowy od 1 do 6 lat, w zależności od tego, czy tylko wybierają mistrzostwo, czy „specjalnie”. Specialed obejmuje znacznie więcej wygranych, a także zwiększenie statystyk punktowych rasy, co wydłuża ich czas.

Finn mieszka w górach Kalifornii. Oprócz tego, że jest psem na kolanach, Finn spędza czas z innymi Parsonem Russell Terrierami, a także Bretania polującą na inną dziką przyrodę, która próbuje pojawić się na jego ogrodzonym podwórku. Finn to nie tylko całkiem twarz. Wyróżnia się zadaniem, dla którego został wyhodowany. Finn to jedna noga z dala od tytułu wyszukiwania stodoły.

Więc jak Finn spędził czas w Westminster?

Pokazał się samolotem, a także nie ma wystarczającej ilości kształtu pod siedzeniem. Leah spakował swoją preferowaną piłkę. Westminster jest znacznie większy i głośniejszy niż wiele programów. Oprócz wypalenia nadmiaru energii kula ma zapach domu. To jego komfort.

Leah, a także Finn pojawił się późno w sobotę, a także przegapił satysfakcjonujące święta ras. Wzięli jednak udział w zabraniu psa na brunch, aby skorzystać z funduszu AKC Humane. Ten wartościowy fundusz zapewnia wsparcie pieniężne dla schronisk dla kobiet, aby upewnić się, że mogą one zaakceptować zwierzęta domowe. Również wiele kobiet nie odchodzi

Obraźliwe połączenia, ponieważ ich regionalne schroniska nie są w stanie zaakceptować swoich zwierząt. Aby odkryć więcej, odwiedź www.akchumanefund.org.

Leah zachwycona pięknym brunchem, a także Finn dostała niezwykłą torbę z gadżetami.

Poprzedniej nocy Finn został kąpany, wraz z drobnym schludnym, ponieważ rasa wspólna wymaga naturalnego, roboczego płaszcza pola.

We wtorek rano zabraliśmy prom na molo 92. Pier 94 dotyczył większych psów. Podzieliliśmy naszą podróż z miniaturowym sznaucerem, wspólnym sznaucerem, ogromnym sznaucerem, Golden Retriever, dwoma syberyjskimi husky, dwoma Labrador Retrievers, trzciny Corso, a także dwoma australijskimi terierami. Och, a także ich ludzie. Finn został pokazany o 9 rano w dźwiękunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *