opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Jak przyjąć dużo więcej pitbulls

Jak przyjąć dużo więcej pitbulls

19 pomysłów, aby uzyskać o wiele więcej psów pitbull

Uczestniczyłem w prezentacji zatytułowanej „Turbodoładowanie Pitbull Adoptions” Kim Wolf na konferencji No-Kill 2012. Kim pracował wtedy dla Animal Farm Foundation.

Kim podzieliła się następującymi pomysłami w swojej rozmowie, ale ta lista nie ma być zarysem tej prezentacji. To 19 odizolowanych pomysłów, z którymi odszedłem:

1. Potwierdź, że nie ma jasnej definicji „pitbull”.

Kim powiedziała, że ​​kiedy sprzedasz pitbulls, pamiętaj, że wszyscy mają własną definicję pitbull. Słowo to było przydomek dla amerykańskiego pit bull terrier, ale dziś jest to etykieta wskazująca coś innego dla każdej osoby.

„„ Pit Bull ”nie jest mieszanką rasy ani rasy, ale coraz większą grupą, która obejmuje wszystko, co oficer kontroli zwierząt, pracownik schroniska, trener psów, polityk, właścicielka psa, policjant lub gazeta, według tego, że tak jest” do strony internetowej AFF.

2. Skoncentruj się na zachowaniu psa, a nie jej wyglądu.

Kim powiedziała, że ​​niektórzy potencjalni użytkownicy odwrócą się od psów z etykietą „pitbull”. Skoncentruj się więc na osobowości psa, poziomie energii i życzliwości z innymi zwierzętami.

Przykład: Daisy uwielbia grać w piłkę! Jest dobra z kotami, niską energią i uwielbia się przytulić! Daisy chciałaby również mieć siostrę dla psa lub brata psa dla zwierząt domowych do zabawy.

3. Odkręć mit „nieodpowiedzialny publiczny”.

To była moja ulubiona część prezentacji Kim, ponieważ jest tak blisko i droga mojemu sercu: schroniska muszą zacząć ufać opinii publicznej do adopcji.

Kim powiedziała, że ​​musimy przestać akceptować nieodpowiedzialny mit publiczny jako powód, dla którego nie możemy wysyłać psów do domu. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy dotyczy to psów pitbull. Schroniska próbują zabezpieczyć pitbulls przed nadużyciami, takimi jak walczący z psami dla zwierząt, czyniąc ludziom ich adoptowanie.

Zamiast tego musimy „zaprzestać zwrotu mitu, że walkę z psem dla zwierząt jest epidemią”, powiedziała Kim. Kiedy mówimy naszym społecznościom, że walkę z psami zwierząt domowych jest wszędzie, sprawia, że ​​pitbulls brzmi bardzo przerażająco. Jest to niesprawiedliwe dla społeczeństwa i psów.

Tak, istnieje walka z psami dla zwierząt domowych, powiedziała Kim. Po prostu nie zdarza się tak zwykle, jak moglibyśmy się wydawać.

„Aby posunąć się za daleko – aby być zbyt ochronnym – tak naprawdę odmawiamy psom możliwości powrotu do domu” – powiedziała. „I nie spełniamy naszych misji, kiedy to robimy”.

4. Blizny lub przycięte uszy nic nie mówią o psie.

Kim powiedziała, że ​​jeśli pies domowy ma blizny, nie oznacza to, że była walczącym psem dla zwierząt domowych lub psem przynęty. Nie oznacza to, że została wykorzystywana. Nie oznacza to, że walczyła z innym zwierzęciem. Psy dostają blizny z wszelkiego rodzaju powodów, zazwyczaj od niezdarnego!

Podobnie, jeśli pies domowy przycinał uszy, nie oznacza, że ​​był walczącym psem dla zwierząt domowych lub piesem ochronnym, powiedziała Kim. Nie oznacza to, że był źle traktowany. Wszyscy właściciele mają uszy swoich psów, zwykle z mody lub ze względów zdrowotnych. Kształt uszu psa nic nie mówi o jego zachowaniu.

5. Przestań rozłożyć mity pitbull!

Czasami wolontariusze schroniska rozpowszechniają mity o pitbulls, próbując pomóc psom, ale zamiast tego te mity mówią opinii publicznej, że pitbulls są inne, powiedziała Kim.

Czy kiedykolwiek przyłapałeś się na rozpowszechnianiu któregokolwiek z tych mitów?

„W ten sposób są wychowywani”.

„Zbyt wielu nieodpowiedzialnych właścicieli Pitbull”.

„Wiele wykorzystywanych psów na świecie”.

„Zostali wyhodowani do walki”.

„Pitbulls mogą być wspaniałymi rodzinnymi zwierzętami domowymi w idealnych rękach”.

„Ma tę klasyczną osobowość Pitbull”.

„Pitbulls zrobi wszystko, aby zadowolić swoich właścicieli”.

„Schroniska są zalane niechcianymi pitbullami”.

6. Nie nakładaj dodatkowych kryteriów adopcyjnych na temat użytkowników Pitbull.

Kim powiedział, że hodowla pewnych przepisów nie działa na poziomie politycznym. Dlaczego więc miałoby to działać na adopcje? Umieszczenie dodatkowych kryteriów na temat użytkowników Pitbull jest dyskryminujące.

Nie rób:

Umieść dodatkowe procesy badań przesiewowych na Pitbull Adopters

Opłata wyższe opłaty adopcyjne za pitulls

Wymagają „wcześniejszego doświadczenia” z „rasą”

Wyklucz właścicieli psów dla zwierząt domowych z adopcji pitbulls

Wymagaj dodatkowego szkolenia dla wolontariuszy, aby chodzić po pitbulls

Wymagaj obowiązkowego szkolenia posłuszeństwa tylko dla osób przyjmujących Pitbull

7. Nie segreguj pitbulls od innych psów w twoim schronisku.

Kim powiedziała, że ​​niektóre schroniska będą miały obszar dla pitbulls i inny obszar dla reszty psów. Jaką wiadomość wysyła to potencjalnym użytkownikom?

8. Nie przeprowadzaj wizyt domowych ani kontroli przeszłości użytkowników.

Według strony internetowej AFF, kontrole domowe i kontrole przeszłości mogą wyobcować użytkownikom i wydać negatywną atmosferę. Zamiast tego rozważ mniej formalne, domowe spotkania i pozdrowienia lub „dostawy domowe”.

To właśnie robię z wieloma moimi przybranymi zwierzętami! Działa włokieć! „Wizyta w domu” jest mniej formalna, a zwierzę wydaje się o wiele bardziej komfortowe, gdy znajoma twarz przetransportuje ją do nowego domu.

9. Użyj poprzednich użytkowników, aby sprzedawać swoje obecne pitbulls.

Kim powiedział, że wysyłaj garść kart serwisowych do domu z każdym adopterą. Ludzie uwielbiają pokazywać swoje nowe psy, a przyjaciele zawsze zadają pytanie: „Skąd ją dostałeś?” Ułatwiaj adoptorom promowanie schronienia!

10. Post zachwycone zdjęcia!

Pomóż adoptorowi pomyśl o sobie ze swoim nowym pitbullem, publikując zdjęcia psów w środowisku domowym, a nie za kratkami, powiedziała Kim. Zrób zdjęcia psów bawiących się zabawkami i innymi psami. Zdobądź zdjęcia z nich wchodzących w interakcje z ludźmi w każdym wieku, chodząc na spacery i toczące się po trawie.

Powiedziała, że ​​zdjęcie psa za barami nie jest niewiarygodne dla użytkowników. Oddaje klimat, że pies domowy zrobił coś złego, aby skończyć w „więzieniu” lub że jest nieosiągalny. W końcu nikt nie odważył się zabrać go z klatki, żeby zrobić zdjęcie!

11. Zachowaj zabawkę w klatce każdego psa.

Kim powiedział, że adopterzy są znacznie bardziej skłonni do zainteresowania psa dla zwierząt domowych, jeśli ma zabawkę w swojej klatce. Jest to prawda, nawet jeśli pies domowy nie dotyka zabawki. Jeśli użytkownicy widzą zabawkę obok psa, automatycznie zaczynają myśleć, że pies jest zabawny.

12. Ubierz psy w kostiumy!

Nawet rekwizyty działają dobrze! Zbliża się Halloween…

13. Sięgnij poza właścicielami „Pitbull”.

Czasami schroniska zachęcają istniejących właścicieli Pitbull do adoptowania kolejnego pitbulla, ale ignorują ogólną populację psów, powiedziała Kim. Pitbulls żyją z wszelkiego rodzaju psami, więc zachęcajmy wszystkich rodzajów właścicieli psów dla zwierząt domowych do rozważenia przyjęcia pitbulla.

14. Trzymaj listę przyjaznych dla Pitbull firm mieszkalnych i ubezpieczeniowych.

Kim zaleca, aby schroniska przechowują listę właścicieli i firm ubezpieczeniowych, które nie dyskryminują pitbulls. Wydrukuj listę na kartach serwisowych i pomoc w imprezach adopcyjnych. Niektóre firmy ubezpieczeniowe, które nie dyskryminują, obejmują gospodarstwa państwowe, grupa ubezpieczeniowa rolników i ubezpieczenia auto-właścicieli.

15. Publicznie weź pitbulls na cotygodniowe spacery.

Kim powiedział, że weź Pitbulls do społeczności przy każdej okazji, na przykład podczas parad, festiwali i innych istniejących wydarzeń. Lub po prostu zabierz psy na spacery przez ruchliwe obszary. Nie zapomnij przynieść kamizelki „adoptuj mnie” i kołnierzy, a także kart serwisowych.

16. Działania wzbogacające.

Kim powiedziała, że ​​daj psom zdrowe sposoby na ich umysły, takie jak zabawa zabawkami typu puzzle. Tego rodzaju działania są niezbędne do promowania zdrowych zachowań i unikania problemów behawioralnych.

Inne wyzwania psychiczne dla psów mogą obejmować je na zajęcia treningowe, chodzenie w nowych obszarach, nauczanie sztuczek, korzystanie z nich nowych zabawek lub założenie grup dla psów.

17. Opublikuj filmy psów!

Kim powiedziała, że ​​potencjalni adopcierzy są o wiele bardziej skłonni do klikania profilu online psa, jeśli ma film. Oczywiście chcesz dobrych zdjęć, ale ludzie są o wiele bardziej skłonni do powrotu do profilu psa, jeśli ma film. Są również o wiele bardziej skłonne do udostępnienia profilu.

18. Zawsze noś karty serwisowe.

Kim, noś kilka kart serwisowych swojego schroniska, powiedziała Kim. Twórz karty dla poszczególnych psów, a także samego schronienia. Niech psy noszą je publicznie w swoich kamizelkach „adoptuj mnie”.

19. Pokaż zdjęcia wolontariuszy za pomocą przyjętych pitbulls.

Kim zaleca, aby wolontariusze schroniska zawieszają urocze zdjęcia w holu, które obejmują poprzednich adoptorów z ich pitbulls. Ustaw kilka zdjęć na tablicy tagów, aby zrobić uroczy plakat pitbull. Poproś wolontariuszy i przyszłych adoptów, aby wysadzić lub wysłać e -mailem swoje zdjęcia.

Do ideału zobaczysz naszego flash-Foster Pet Dog Sammi z jej zadowolonymi rodzicami?

Jakie masz dodatkowe pomysły, aby pomóc w przyjęciu o wiele więcej „pitbullów”?

Uwaga: wszystkie „pitbulls”, które widzisz w tym poście, są w stanie adopcji w Fargo od 19 września – z wyjątkiem opalenizny i białej pittie, które widzisz z jej rodzicami. Została adoptowana! Kliknij psy, aby uzyskać więcej informacji.

10/17/12 Edytuj: Niektóre z wyróżnionych pitbulls zostały przyjęte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *