opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Jak wybrałeś swojego psa?

Jak wybrałeś swojego psa?

Czy konkretnie chciałeś kundla?

Uwaga: Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak wygrać bezpłatną kopię mojego kalendarza Mutt 2014. Możesz także kupić kalendarz za 14,99 USD plus wysyłka tutaj.

Jestem ciekawy od was wszystkich o tym, dlaczego i jak wybrałeś swoje psy. Jest tak wiele różnych sposobów wyboru psa.

Oto, co zastanawiam się:

1. Czy konkretnie wybrałeś psa z mieszanką? (Albo pies rasowy?) A może nie miało to dla ciebie znaczenia?

2. Jakie inne czynniki oprócz „rasy” odegrały rolę w twojej decyzji? Na przykład: koszt, zdrowie psa, temperament, rozmiar itp.

Jak wybrałem mój kundel

Kiedy adoptowałem asa mieszanki laboratoryjnej, wiedziałem, że chcę adoptować psa potrzebującego domu. W tym czasie nie byłem zainteresowany pójściem do hodowcy, głównie ze względów kosztów. Był to również problem moralny, aby pomóc potrzebującemu potrzebowi – ale niekoniecznie kundel.

Skończyłem z kundlem, ponieważ kundle są po prostu bardziej powszechne. Przyjąłbym psa rasowego, gdyby przyszedł odpowiedni pies. Zapytałem o husky, ale humanitarne społeczeństwo nie pozwoliłoby husky chodzić w tym czasie do domów z kotami.

Zastanawiałem się nad garstką psów mieszanych, a większość schronisk i grup ratowniczych nie zwróciła wiadomości e-mail ani telefonów. Jednym z powodów, dla których Ace wypracował, jest to, że jego poprzedni właściciel oddzwonił i cierpliwie powiedział mi wiele szczegółów na temat mojego przyszłego psa.

Miałem ścisłe wymagania – musi być piesem, który może biegać, musi być przyjazny dla kota i psa, musi być wyszkolony i złamany w domu. Na szczęście umiejętności posłuszeństwa były dla mnie brakiem. Pomyślałem, że będę mógł ich uczyć. ?

Wszystko zadziałało idealnie. Ace stał się moim kumplem. Mój pies pisania. Mój pies serce.

Mieliśmy wiele przygód – biwakowanie w negatywnych temperaturach, rurki po jeziorach Minnesota, plecak w zachodniej Dakocie Północnej. Mój pies był nie tylko na naszym ślubie, ale był tam, kiedy Josh zaproponował jezioro Superior.

Ace jest prawdopodobnie moim „raz w życiu psa”, chociaż mam nadzieję, że może być kilka z nich.

A może reszta z was?

Czy specjalnie wybrałeś psa o mieszanym rdzeniu czy psa rasowego? A może to nie miało znaczenia?

Zostaw komentarz, jeśli chcesz wygrać kopię mojego kalendarza Mutt Dog 2014. Wybieram zwycięzcę losowo i ogłoszę go w piątek tutaj w tym poście. Edycja: Gratulacje dla Jan. jesteś zwycięzcą bezpłatnego kalendarza Mutt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *