opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized [Nowy produkt] Pies Gone Smart I’m Gismo wielofunkcyjny uchwyt na smyczy z akcesoriami

[Nowy produkt] Pies Gone Smart I’m Gismo wielofunkcyjny uchwyt na smyczy z akcesoriami

Dodaj przyciski udostępniania Share do FacebookFacebookFooksHare do TwitterTwittertwittershare to PinterestpinterestPinestShare to MoreadDthisre8

Chodzenie psa może czasem być radością, a innym razem jest kłopotem… a chodzenie dwóch psów może być naprawdę walką! Psy idące w różnych kierunkach mogą prowadzić do splątanych smyczy i skręconych nadgarstków. Z rękami pełnymi uchwytów smyczy, jak nosić torby na kupę, smakołyki i latarkę na nocne spacery? Teraz istnieje rozwiązanie wszystkich tych problemów i nie tylko! Odkryj, jak pies stał się mądry, jestem wielofunkcyjnym uchwytem na smyczy gismo, pomoże wyciągnąć stres związany z chodzeniem psa (i sprawić, że będziesz wyglądać jak najmądrzejszy rodzic zwierząt domowych na bloku.

Korzyści z chodzenia psów

Psy uwielbiają rutynę, więc zachowanie codziennego harmonogramu spaceru, jeśli to możliwe, pomoże złagodzić stres i dać Twojemu zwierzakowi coś, na co można się spodziewać. Niezbędne są poranne spacery. Są dobrym sposobem na rozwiązywanie krążenia przed dniem pracy, jednocześnie pozwalając psu „opróżnić”, aby ograniczyć wypadki domowe, gdy jesteś. Ćwiczenie rano pomaga również złagodzić niepokój, jakie niektóre psy mogą odczuwać, gdy samotnie w domu.

Chodzenie psa wieczorem po obiedzie to wspaniały sposób na spalenie tych kalorii późnego dnia i snu w nocy. Po prostu upewnij się, że nosisz latarkę i nosisz jaskrawo kolorowe ubrania, dzięki czemu można zobaczyć przepuszczające sterowniki.

Codzienne spacery to także optymalny czas na szkolenie psa w celu poprawy zachowań społecznych, posłuszeństwa i samokontroli. Będzie wiele nowych rzeczy do spotkania i miejsca do odkrycia, ale twój pies nie zawsze może reagować na bodźce w środowisku w sposób bezpieczny i akceptowalny społecznie.

Korzystanie z kliknięcia za każdym razem z ucztą może pomóc wzmocnić dobre zachowanie i wyszkolić twojego psa w odpowiednim sposób radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Pozostanie pacjentów i dowodzenia pomogą Tobie i Twojemu psom w każdej sytuacji, z jaką się spotykasz. Wykorzystanie możliwości, które pojawiają się jako doświadczenie edukacyjne, takie jak spotkanie z innymi psami i ludźmi, pomoże poprawić zachowanie twojego zwierzaka przy każdym spacerze.

Problemy i rozwiązania dotyczące chodzenia psów

Oto kilka problemów, które możesz napotkać podczas chodzenia psa i sugerowanymi rozwiązaniami:

Pokrycie smyczy – czy twój pies nieustannie ciągnie smycz, dzięki czemu czujesz, że to ty jesteś zabrany na spacer? Pokrycie smyczy naraża cię na niewygodne oparzenia na smyczy na dłoniach i/lub skręconego nadgarstka. Możesz spróbować Thunderleash. Jest zaprojektowany do użycia albo jako prostej, konwencjonalnej smyczy lub jako uprzęży, która może pomóc zminimalizować ciągnięcie.

Jedzący kał – ku przerażeniu rodziców zwierząt domowych niektóre psy mogą jeść własne odchody (lub inne zwierzęta). Istnieje wiele powodów, z których jeden może być nierównowaga żywieniowa. Niezależnie od tego jest to nawyk, który większość z nas chciałaby zniechęcić. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że Twój pies ma wystarczającą ilość witamin i składników odżywczych. W ekstremalnych przypadkach spróbuj For-Bid, który bezpiecznie zniechęca psów do jedzenia własnego kału. Oczywiście, odebranie kupy poopijną torbą, zanim twój pies będzie miał szansę na to pomóc.

Zapalenie stawów i problemy ze stawami-jeśli Twój pies doświadczy bólu stawowego i stanu zapalnego, może być trudno zmusić go do najważniejszego codziennego spaceru. Psy, które nie mają wystarczającej ilości ćwiczeń, są narażone na przyrost masy ciała, co może dodatkowo wpływać na problemy ze wspólnymi. Podawanie suplementów stawów zwierząt domowych jest bezpiecznym i zdrowym sposobem ochrony stawów i wspierania zdrowej chrząstki. Jeśli Twój pies doświadcza bólu z powodu zapalenia stawów, weterynarz może przepisać leki na bóle, aby pomóc psu cieszyć się aktywnym stylem życia.

Nadmierne szczekanie – szczekające, czy to na inne psy, czy ludzi, może sprawić, że spacery twojego psa jest stresujące. Jeśli jest to problem, rozważ użycie ręcznego kontrolera kory kory, aby zniechęcić do niewłaściwego szczekania.

Dog Gone Smart Jestem Gismo wielofunkcyjna posadza smyczy czyni cię mistrzem psów

Pies stał się mądry, jestem wielofunkcyjnym posiadaczem smyczy Gismo, został opracowany jako drugi najlepszy przyjaciel rodzic. Wraz z zastrzeżonymi przywiązaniami ten system chwiejności psów stawia wszystko, czego potrzebujesz do optymalnego spaceru dla psa w dłoni.

Ergonomiczny design i miękki uchwyt chwytania komfortu oszczędza dłoń przed skręcaniem i ścieraniem konwencjonalne rączki smyczowe. Załączony karabinek trzyma dowolną smycz, umożliwiając przesuwanie i obrotowe działanie, aby pozwolić zwierzaka swobodnie poruszać się bez szarpania lub skręcania dłoni. Główna jednostka uchwytu jest również wyposażona w dozownik torby kupy i rolki torebek kupy. Dozownik ma wbudowany klip, dzięki czemu można nosić worki pełne kupy bez użycia rąk.

Istnieją 3 opcjonalne załączniki dla psa Gone Smart Jestem wielofunkcyjnym posiadaczem smyczy Gismo, który jeszcze bardziej poszerza swoją funkcjonalność. Opcjonalny podwójny smycz holdeR ZAKLACZENIE pozwala na wygodne chodzenie dwóch psów jednocześnie! Teraz, tylko jedną ręką, możesz chodzić dwa psy bez obaw o splątane smycze i dwie smyczy radzą sobie z oparzeniem dłoni. Będziesz mieć lepszą kontrolę nad zwierzętami, a jednocześnie mieć jedną rękę do noszenia telefonu lub butelki z wodą.

Przywiązanie latarki LED LED świeci jasną wiązką światła, dzięki czemu nocne spacery są bezpieczniejsze. Latarka ma dwa ustawienia światła: jasną, stałą wiązkę lub migającą wiązkę dla dodatkowej widoczności. Latarka łatwo łączy się z górną częścią uchwytu i jest kontrolowana przez wbudowany przycisk wielofunkcyjny uchwytu. Po włączeniu pierścień światła świeci również z tyłu uchwytu, dzięki czemu można zobaczyć od tyłu. Załącznik latarki jest wyposażony w przewód USB dla wygodnego ładowania.

Załącznik zestawu treningowego jest wyposażony w dozownik uczty z zamknięciem sprężyny i kliknięciem treningowym, który jest kontrolowany z przyciskiem wielofunkcyjnym uchwytu. Dozownik o smaku jest najlepszym zmywarką do zmywarki do łatwego czyszczenia. Wiosenne drzwi zamykające pozwalają szybko uzyskać dostęp do smakołyków, dzięki czemu możesz dobrze sprawić swoją nagrodę. Nie trzeba się bawić wokół opakowań otwierających lub plastikowych toreb.

Lepiej zdejmuj codziennego psa spacerującego z psem Smart Jestem wielofunkcyjnym uchwytem na smyczy Gismo, aby uzyskać wygodniejszy, przyjemniejszy spacer z najlepszym przyjacielem. (Smycz nie jest wliczony.)

Wygraj bezpłatny pies Smart Jestem Gismo wielofunkcyjnym posiadaczem smyczy!

Czy ty i twój zwierzak potrzebujesz psa Smart Jestem Gismo wielofunkcyjnym posiadaczem smyczy z akcesoriami?

Po prostu zostaw komentarz poniżej, aby wygrać bezpłatnego psa Smart Jestem wielofunkcyjnym uchwytem smyczowym Gismo z akcesoriami z 1800petmeds!

Jeden zwycięzca zostanie wybrany losowo, więc każdy, kto uczestniczy, ma szansę wygrać! (Ograniczony do mieszkańców USA) Zwycięzca zostanie ogłoszony w poniedziałek, 7 sierpnia 2017 r.! powodzenia!

Gratulacje dla zwycięzcy rysowania, Cassandra! Wyślemy Ci wiadomość e -mail ze szczegółowymi informacjami na temat żądania nagrody.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *