Nowy wygląd tego Mutta!

Witamy w ThatMutt.com!

Dzięki nowej konstrukcji witryny przychodzi odnowiony ostrość. Wiele wiadomości będzie tutaj związane z zachowaniem psów i szkolenia psów. Oczywiście, nadal łatwo jest powiązać je do ćwiczeń psów, psów ratunkowych i zachowań kota od czasu do czasu?

Misją ThatMutt.com jest pomoc jako liczne psy, jak to możliwe, pomagając psów właścicielom lepiej zrozumieć ich psy. Oznacza to, że jest współczujący do wszystkich rodzajów właścicieli psów. Nie ma odpowiedniego sposobu na uzyskanie lub podniesienie psa, brak odpowiedniej metody szkoleniowej lub narzędzia szkoleniowego – tylko najlepszy sposób dla indywidualnego psów i indywidualnego właściciela.

Uzyskaj wiele więcej niż kiedykolwiek, że nie mam wszystkich odpowiedzi. Nawet blisko. nikt nie robi.

Oprócz bloga znajdują się wszelkiego rodzaju sposoby, aby dowiedzieć się więcej o szkoleniu psów i zachowań:

Stworzyłem całkowicie bezpłatny biuletyn, który skupi się na celach szkoleniowych psów, psów szkoleniowych i buduje solidne relacje ze swoim psem. Jeśli zarejestrowałeś się w biuletynie w ciągu ostatnich trzech miesięcy, powinieneś już subskrybować. W przeciwnym razie mam nadzieję, że do nas dołączysz. Możesz to zrobić na samym dole strony głównej. Moim celem jest utrzymanie prawdziwego i angażującego biuletynu, a artykuły nie pojawią się nigdzie indziej na stronie.

Będę pracował nad kilkoma ebookami, które możesz kupić, jeśli podmiot interesuje cię lub chciałbyś, aby wesprzeć blog.

Forum psów Mutta rośnie i mam nadzieję, że wskoczysz w niektóre z ciekawych rozmów. Mamy bardzo znanych członków, a oni są otwarci i mili.

Z niecierpliwością czekam na budowanie własnego szkolenia Canine Ace. Jest teraz 6 i zawsze możemy zrobić wiele więcej, zawsze sposoby rosnąć.

Dziękujemy za bycie istotną częścią mojego życia, czytając wiadomości tutaj na tym mutt. Dziękujemy za przyczynianie się. Blog nie jest dla mnie dużo, bez czytelników.

Kontynuujmy w drodze.

Zdjęcie: Tawna Whitford

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *