opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Intergroom: sponsorowany przez Groomers Helper

Intergroom: sponsorowany przez Groomers Helper

przez personel
1 marca 2019
Intergroom to światowe seminarium pielęgnacyjne odbywające się co roku w Meadowlands Expo Center, a także w tym roku, w którym zajmuje miejsce 11–14 kwietnia. To wspaniałe, eleganckie, czerwone dywan, w przeciwieństwie do żadnego rodzaju innej eksploatacji pielęgnacji.

Jesteśmy zachwyceni, aby ujawnić, że Horoomers Helper jest sponsorem nazewnictwa 2019! Chcemy podziękować im za ich dalsze wsparcie, a także zaangażowanie w branży pielęgnacyjnej. Groomers Helper to zarówno system bezpieczeństwa, jak i pozycjonowania, który jest obecnie wykorzystywany przez najlepszych ekspertów w salonach kosmetycznych na całym świecie.

W tym roku Intergroom wykorzystuje 53 różne seminaria akademickie, w tym 5 kursów akredytacyjnych. Zapewnij swojemu Batherowi narzędzia, które wymagają, aby być najlepszym, jakie mogą być, przechodząc do programu certyfikatu Brusher Bather, prowadzonego przez Teri DiMarino. Ten pierwszy krok zwykle nadaje ton całego procesu pielęgnacji. Z biegiem lat ta klasa okazała się najważniejszym seminarium w branży pielęgnacyjnej.

Pozwól Corinie Stammworthy, biolog molekularny, poświadczyć Cię w odpowiednich metod sanitarnych salonów kosmetycznych wykorzystywanych w laboratorium, które włączyła do swoich rutynowych praktyk, w swojej klasie certyfikatów sanitarnych w zakresie placówki kosmetycznej. Ta klasa omówi dokładnie, jak dezynfekować wszystko, co w salonie kosmetycznym, wykorzystując zarówno metody chemiczne, jak i mechaniczne, oprócz wprowadzenia typowych patogenów, które powodują problemy w branży.
Reklamy

Minimalizując nasz język interakcji, a także odkrywając dekodowanie psiego języka społecznego w sposób systematyczny i numeryczny, Khris Berry pokaże nam dokładnie, jak zrozumieć naszych psich partnerów na poziomie uniwersalnym. Rosetta Bone: Dekodowanie psiej dynamiki społecznej, to cztero -hurowa klasa, która poprowadzi Cię do znacznie lepszego zrozumienia języka psich zachowań społecznych, dokładnie to, jak kojarzy się z tobą jako profesjonalista dla zwierząt domowych, a także dokładnie, jak złożyć wniosek To, aby łączyć znacznie głębiej, a także znacznie wyraźniej wchodzić w interakcje z psami wokół ciebie.

Jako profesjonalista ds. Opieki nad zwierzętami chcesz być wyposażony w umiejętności zarządzania sytuacjami kryzysowymi, które rozwijają się, gdy zwierzak jest pod opieką. Niezależnie od tego, czy zwierzak zachoruje, ranny, czy potrzebuje pomocy w katastrofie, Jill Pipino pokaże dokładnie, jak odpowiedzieć na kurs Expert Pet Expert Pierwszej pomocy/CPR. Ten specjalny program jest spersonalizowany dla ekspertów ds. Opieki zwierząt domowych, a także odkryjesz dokładnie, jak reagować na sytuacje kryzysowe na swoją branżę.

W tym roku Intergroom będzie miał ekspertów rynkowych z wielu ponad 10 krajów, w tym Malezji, Brazylii, a także Japonii. Aby uzyskać więcej informacji na temat tegorocznego Expo lub zarejestrować się w przypadku dowolnego rodzaju seminariów, patrz Intergroom.com.

Całkowity

58

Akcje

58

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *