opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Wolontariusz w schronisku dla psa

Wolontariusz w schronisku dla psa

ludzie pytają mnie o to, co jest dołączone do wolontariatu w schronisku dla zwierząt, a także dokładnie o tym, jak zacząć. Istnieje wiele metod wolontariatu ze zwierzętami. Chodzące psy schronienia, wspieranie bezdomnego psa dla zwierząt domowych lub wspieranie przyszłego psa dla zwierząt domowych to tylko kilka przykładów.

A powody, dla których warto zgłosić się na ochotnika. Zwiększysz życie psów, a także kotów, tylko po kosztach z nimi. Organizujesz życie, a także poczujesz się na duchu zrozumienia, że ​​robisz różnicę.

Jeśli zastanawiasz się nad wolontariatem, zadzwoń telefonicznie lub wysyłaj e -mail do schroniska dla psów dla zwierząt domowych lub ratunek w Twojej okolicy, a także zapytaj dokładnie, jak możesz się zaangażować. Rozmowa telefoniczna znacznie więcej niż jedno miejsce, ponieważ różne programy mają różne potrzeby.

Co zrozumieć przed wolontariuszem w schronisku dla psa:

1. Wolontariat obejmuje o wiele więcej niż zabawę ze szczeniakami.

OK, możesz mieć szczęście, aby wchodzić w interakcje społeczne, a także nadzorować szczeniaki, a także kocięta, jednak wiele schronisk dla zwierząt lub ratuje wymagane wolontariuszy do chodzenia lub prowadzenia ogromnych psów, zbierania pudełek kotów, kupowanie kupy, podłogi mopa jako podłogi Cóż, jako telefony odpowiedzi. Zbieranie zamrożonej kupy lub rozpylanie hodowli pełnej biegunki najprawdopodobniej nie jest twoją koncepcją zabawy, jednak ktoś musi to zrobić. Woo hoo!

2. Psy chodzące schronieniem to trudna praca.

Zostań wykorzystany do 60-funtowego retriever, Pitbull, a także Shepherd Mixes Conting You, ponieważ tak się stanie. Chodzenie tych psów nie jest dokładnie spokojne. Psy mają stłumioną energię, trening bitowy, a także trudno się skupić. Wiele z nich jest agresywnymi psami, a także chce ścigać wszystko, co się porusza.

Jeśli nie czujesz się komfortowo, spacerując tego rodzaju psy, poproś o spacer po małych psach lub zapytaj, czy możesz bawić się psami w ogrodzonym miejscu. Często przynoszę własną skórzaną smycz, a także kołnierz zębową, kiedy biegam z psami ratunkowymi, aby upewnić się, że mam kontrolę. Jednak pomaga to tylko wtedy, gdy kołnierz pasuje prawidłowo.

3. Jeśli zostaniesz zraniony, schronienie lub ratunek nie są niezawodne.

Dowiedz się dokładnie, w jaki sposób schronisko radzi sobie z ukąszeniami psów zwierząt domowych, a także innych obrażeń przed wystąpieniem nieszczęścia. Najprawdopodobniej będziesz musiał wskazać, że typ stwierdzający, że schronienie nie jest odpowiedzialne, jeśli jesteś ranny lub jeśli jedno ze zwierząt, z którymi pracujesz z ukąszeniami kogoś innego. Może to mieć wpływ na to, czy chcesz zgłosić się na wolontariat, czy nie, poproś o te informacje.

4. Zobaczysz lub usłyszysz o zwierzętach z bólu.

Psy, a także koty zwykle kończą się na ratowaniu po życiu w biednych sytuacjach. Często ludzie przypadkowo krzywają swoje zwierzęta, utrzymując je w jednej przestrzeni lub garażu 24 godziny na dobę. Inne psy są bezdomne, chore lub ranne z nieznanych powodów, a niektóre zostały pobite lub wykorzystywane na inne sposoby. Jeśli zgłosisz się na ochotnika do schroniska dla psów, będziesz poddawany wielu niefortunnym okolicznościom, w tym psom.

5. Będziesz świadomy umierających zwierząt.

Niektóre schroniska uśmiercają zwierzęta. Inni wysyłają psy gdzie indziej, aby zostały zabite. Podobnie jak te, które nie zabijają żadnych zwierząt, muszą odwrócić psy, a także koty z powodu braku miejsca. Możesz nawet pomóc wybrać psy online, a także które psy umierają.

6. Możesz zostać porysowany lub ugryziony.

Zostałem porysowany, a także ugryziony przez psy, a także wiele razy do liczenia. Jeśli zgłaszasz się na ochotnika do schroniska dla psów, będziesz dbać o stres, boisz się, a także ekstatyczne zwierzęta, które nie miały wystarczającej ilości ćwiczeń, socjalizacji lub szkolenia. Psy wskoczą na ciebie, wpadają na ciebie, a także pociągną. Każdy rodzaj psa dla zwierząt w dowolnym czasie może gryźć, jednak psy w systemie schronienia są o wiele bardziej nieprzewidywalne niż typowe zwierzak.

Szczególnie koty zostaną przerażone. Istnieje wielka możliwość, że będziesz towarzysko kotom Ferrel (oczywiście z pazurami!), Które miały trochę interakcji z ludźmi. Podobnie jak kątowe kęsy są poważne.

7. Spójrz poza humanitarne społeczeństwa, aby uzyskać możliwości wolontariuszy.

Humanid Society w moim mieście ma tak wielu wolontariuszy, że może odwrócić pomoc. Zatrzymałem się po raz, aby sprawdzić, czy jakikolwiek rodzaj psów wymaga biegu, a personel wykazał odsetki, ponieważ miały wystarczającą pomoc.

Wziąłem dom House, jednak nigdy nie zawracałem sobie głowy wypełnieniem go, ponieważ spośród wszystkich wymagań, takich jak odniesienia, historia zadań, a także strony istotnych pytań. Nie było warte mojego czasu, więc wybrałem wolontariat w mniejszych, niezależnych ratach zwierząt. In my area of about 200,000 people there are at least five or six animal rescue groups besides the humane society that depend upon volunteers.

8. There will be an application type as well as tdeszcz.

Większość schronisk dla psów dla zwierząt będzie potrzebować wszystkich wolontariuszy do wypełnienia jakiegoś rodzaju aplikacji. Niektóre będą sprawdzać odniesienia, a także mają znacznie bardziej znaczące procesy aplikacyjne niż inne. Zwykle zapotrzebowanie na wiek wynosi 16. Niektórzy będą mieli programy szkoleniowe, podczas gdy inne będą musiały tylko zadowolić koordynatora wolontariuszy, aby upewnić się, że naprawdę możesz zarządzać psem.

9. Wykorzystaj swoje pewne umiejętności.

Po prostu, że schronisko lub organizacja ratunkowa nie ma „opisu stanowiska”, nie oznacza, że ​​cię nie wymaga. Jeśli jesteś trenerem psów dla zwierząt domowych, zapewniam, że są psy ratownicze, które desperacko wymagają treningu. Jeśli jesteś biegaczem takim jak ja, prawie wszystkie psy mogą wykorzystać długi bieg.

Jeśli dokładnie rozumiesz, jak stworzyć witrynę internetową, wiele witryn schronienia może skorzystać z aktualizacji, jeśli w ogóle mają witrynę internetową. Jeśli jesteś świetny wobec ludzi, a także przekonujący, to dlaczego nie być dostępnym, a także przekonać ludzi do przyjęcia bezdomnego zwierzaka? Jeśli lubisz dzieci, najprawdopodobniej możesz poprowadzić instytucję wycieczką ze schroniskiem. Jeśli robisz świetne zdjęcia, zrób kilka ulotek bezdomnych psów, a także opublikuj je w mieście.

10. Wolontariat ze zwierzętami również wymaga pracy z ludźmi.

Choć jestem introwertyzowany, wolałbym spędzać czas z psami przez cały czas niż ludzie. Istnieją jednak nieograniczone szanse na wolontariat, które obejmują silne umiejętności komunikacyjne, takie jak dopasowanie psów z potencjalnymi właścicielami, szkolenie nowych wolontariuszy, rozmawianie z publicznością o spayingu, a także kastrowaniu lub informowaniu ludzi o amerykańskich terierach pitbull. Zawsze potrzebni są pisarze, mówcy, organizatorzy wydarzeń, a także zbiórki pieniędzy.

11. Potrzebne godziny różnią się w zależności od schronienia.

Rescue, po które prowadzę psy, jest wszechstronne, ponieważ psy są na pokładzie w regionalnej hodowli. Mogę pojawiać się w ich otwartych godzinach i psach, kiedy tylko chcę. Inne ratunki nie są tak elastyczne. Na przykład nasze humanitarne społeczeństwo stawia swoich wolontariuszy w rutynie, a także potrzebuje określonej ilości godzin tygodniowo.

12. Będziesz chciał objąć wszystkie bezdomne psy, a także koty.

Z tego powodu wielu entuzjastów zwierząt uniemożliwia wolontariat w schroniskach dla zwierząt. Nadal mam trudności z stwierdzeniem nie, a także zdając sobie sprawę, że nie mogę uratować wszystkich zwierząt. Wymaganie, które stwierdzam więcej?

Jakie są Twoje doświadczenia z wolontariatem w schroniskach dla psów? Jeśli myślisz o wolontariat, jakie masz obawy?

Powyżej jest Jesse, amerykański Pitbull Terrier z 4 luv of Pet Dog Rescue w Fargo. Jest pięknym, żywym psem dla zwierząt oferowanych do adopcji. Edycja: Jesse został przyjęty!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *