opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets 30-dniowe Wyzwanie: Naucz swojego psa Five New Commenrs (Dzień 30)

30-dniowe Wyzwanie: Naucz swojego psa Five New Commenrs (Dzień 30)

Wczoraj był ostatnim dniem mojej 30-dniowej trudności na nauczenie mojego psa Five New Commands: Bang, przewróć, czołgać się, idź długo jako wiadro. Pozwólcie, że podkreśliam, że chociaż mój pies chwyta te nowe polecenia, wciąż się uczy. Największym błędem, jaki popełniłem z tą trudnością, było ustalenie terminu. Psy nie zawsze mogą odkryć coś nowego w krótkim czasie, a także jedną z najgorszych rzeczy do zrobienia, jest je pośpiech. Znacznie lepszą trudnością do wypróbowania byłoby trenowanie psa codziennie przez 30 dni lub metody pięciu nowych poleceń przez 30 dni. Mimo to Ace jest bliski upadku poleceń.

Ace ma polecenia, które całkiem dobrze zawierają kulę. Wkłada teraz swoją kulę w pojemniku, jednak zwykle muszę wskazywać na pojemnik, a także stać przy nim. Kolejnym celem jest skłonienie Ace do umieszczenia sfery w pojemniku bez względu na to, gdzie stoję. Ponieważ jego fiksacja kuli, a także obsesja na punkcie gry, prawie niemożliwe będzie, aby umieścić kulę w pojemniku nawet pięć stóp ode mnie. „Bucket” było wielką trudnością dla asa, ponieważ kiedy jest w pobliżu kula, ma trudności z skupieniem się na czymkolwiek innym, a także ignoruje nawet najbardziej fundamentalne polecenia.

Zakładam, że as jest całkiem świetny w „Go Long”. Byłoby miło, gdyby mógł częściej złapać kulę, jednak być może wymagam pracy nad moim rzutem! Znowu to polecenie jest dla niego trudne, ponieważ nie chce opuścić mojej strony, jeśli trzymam piłkę.

Jeśli chodzi o Bang, a także przewrócić, Ace po prostu nie jest tak zachwycony tymi poleceniami, jak i postanowił uczynić to wyjątkowo oczywiste w filmie. Wystarczy spojrzeć na ten kundel. Wymagamy pracy nad szybszą reakcją, a także wymagam przestania powtarzania poleceń, aby nie wierzy, że może poczekać, aż podam słowo dwa lub trzy razy.

I wreszcie czołgaj się. Wymagamy więcej metody w tym. Ace będzie się czołgać, jednak lubi utrzymywać wysoki tyłek. Na filmie trzymałem rękę na jego plecach. Będę musiał wrócić do fundamentów, a także zacząć od czołgania się z asa zaledwie kilka cali na raz. Problem polega na tym, że zawsze chce poruszać się tak szybko. Po co czołgać się, kiedy możesz biegać?

Więc masz to. Chociaż czasami wydawało się, że nigdzie się nie dostaliśmy, ass podobnie jak długa metoda od pierwszego dnia. Spróbuj mentora swojego psa kilka nowych poleceń. Psy mogą wiele odkryć, jeśli poświęcimy czas na ich nauczenie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć moje pozostałe 30-dniowe posty trudności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *