opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized 3 łatwe metody trzymania psa z dala od kosza na śmieci

3 łatwe metody trzymania psa z dala od kosza na śmieci

3 łatwe metody trzymania psa z dala od kosza na śmieci

Ostatnia aktualizacja 23 września 2019 r

x

Zwierzęta

0 sekund 34 sekund

Relacja na żywo
00:00
00:34
00:34

Czy twój pies wchodzi w śmieci? Przychodzący dom, aby odkryć, że śmieci wokół domu jest co najmniej irytujące, ale stwarza także potencjalny problem zdrowia i dobrego samopoczucia, w którym można myśleć o wszystkich niebezpiecznych rzeczach, w które Twój pies może się dostać. Wspaniała wiadomość jest taka, że ​​istnieje kilka łatwych metod, które możesz powstrzymać psa z dala od śmieci. Oto 3 metody trzymania psa z dala od śmieci.

Dlaczego wymagacie trzymania psa z dala od śmieci

Jedną z najczęstszych metod zachorowania naszych zwierząt jest jedzenie czegoś, czego nie oczekuje się, i wiele razy pochodzi z czegoś w naszym własnym domu – śmieci.

W naszych śmieciach jest wiele rzeczy, które mogą zmusić nasze zwierzęta. Pokarmy, które są trujące dla zwierząt (czekolada, winogrona, kawa, cukierki z ksylitolem), leki, zagrożenia zadławienia, szkło, środki czyszczące. Nasze śmieci obejmują wszelkiego rodzaju rzeczy, które są szkodliwe dla naszych zwierząt.

Jeśli masz psa, jestem pewien, że zdajesz sobie sprawę, że nie zawsze podejmują mądre decyzje, jeśli chodzi o to, co włożyli do ust. Często prowadzone są przez nosy, a śmieci są skarbą fascynujących zapachów. Niestety jest wiele rzeczy, które mogą sprawić, że będą chorzy.

Jeśli Twój pies dostanie się do śmieci, masz kilka opcji – możesz go przenieść, możesz go dostosować lub kupić nowy. Oto, jak trzymać psa z dala od śmieci.

Trzymaj śmieci z dala od psa

Czy twój pies wchodzi w śmieci, kiedy cię nie ma? Najlepszą metodą zapewnienia, że ​​Twój pies nie może dostać się do śmieci, jest trzymanie go poza zasięgiem. Jeśli twój pies lubi wchodzić do śmieci, praktyka przeniesienie go z ich zasięgu za każdym razem, gdy wychodzisz.

Nie wiesz, gdzie umieścić śmieci, więc nie ma go z twoich psów? Kiedy wyjdziesz, możesz umieścić śmieci:

W szafie

W garażu

Na blacie

W łazience

Pod kuchnią umywalka

Rozumiesz swoje psa najlepsze i do tego, do czego mogą uzyskać dostęp, kiedy są zdeterminowani. Jeśli są w stanie zdjąć z lady, umieść śmieci w szafie, jeśli mają dostęp do łazienki, umieść śmieci do garażu.

Kup śmieci, czy twój pies nie może się dostać

Chcąc kupić śmieci wolne od ryzyka zwierząt domowych, może szukać takiego, w który pies nie może się dostać. W przypadku psów, które naprawdę lubią wejść w śmieci, chcesz, aby taki, który jest równie ciężki do przewrócenia, a także o wysokiej wysokości, i że ma zamkniętą pokrywkę.

Niektóre psy są dość sprytne, gdy dotyczy wsiadania do śmieci, a jeśli wydaje się, że twój pies będziesz chciał rozważyć otrzymanie puszki, która otwiera się z pedałem.

Od kilku lat mieliśmy dokładnie taką samą łatwą puszkę z pedałem i pokrywką, a mój pies nie był w stanie się w to dostać. Przekroczyła go kilka razy, ale pokrywka pozostała zamknięta. Ale to trochę, który mamy w łazience? Cóż, to inna historia i powód, dla którego zawsze trzymamy te drzwi zamknięte.

Trzymaj śmieci można zamknąć zamkami bezpieczeństwa

Najprostszą metodą powstrzymania psa przed wejściem do śmieci bez większego wysiłku jest po prostu umieszczenie go zabezpieczenia. Jedną z łatwych metod dostosowania kosza na śmieci, aby uczynić go bez ryzyka, jest użycie zamków bezpieczeństwa dzieci. Teraz, jeśli twój pies jest jak mój i bardzo sprytny, możesz chcieć użyć 2 zamków, po jednej z każdej strony, aby upewnić się, że nie mogą po prostu zasugerować i wejść w to.

Zamki bezpieczeństwa dzieci wykorzystują klej do blokowania na powierzchni i mają łatwy system zatrzasku, który naciśniesz, aby zwolnić. Nie martw się więc, jeśli jesteś podobny do mnie i masz problemy z otwieraniem dziecięcych butelek bez ryzyka, są one o wiele prostsze w użyciu.

Możesz kupić zamki w zakresie bezpieczeństwa dzieci online w wielu sklepach z ulepszaniem domu (Lowes & House Depot) lub sieci, takie jak Target & Walmart w sekcji młodzieży.

Zamki dla niemowląt są umieszczane w miejscu z klejem i wykorzystują pojedynczy system uwalniania zatrzasku. To jest chronione dom.

Jeśli nie chcesz kupować zamków, możesz zrobić własne, jeśli jesteś trochę podstępny. Aby uzyskać metalowe śmieci, możesz skorzystać z tej techniki, aby samodzielnie dodać zatrzask:

To publikacja zawiera linki partnerskie, jeśli dokonasz zakupu, zdobędę małą prowizję.

Rekomendowane lektury:

Jak pozbyć się pcheł na dobre

Czy oliwa z oliwek może pomóc swoim psom sucha skóra?

Jak sprawić, by trening dla psów był zabawny

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *