opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Co twój kot naprawdę chce zrobić na Cinco de Mayo

Co twój kot naprawdę chce zrobić na Cinco de Mayo

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookFacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre1

Hola! Założę się, że spodziewasz się, że zobaczysz Daisy tutaj dzisiaj! Zgłosiłem się na ochotnika, ponieważ ta historia opowiada o Cinco de Mayo i jestem imprezowym kotem. Dopiero teraz jestem w centrum uwagi, jestem trochę zdenerwowany. Zapomniałem, co zamierzałem powiedzieć! Um, cóż… O tak, o Cinco de Mayo lub, jak lubię to nazywać, Cinco de Meow.

Najpierw pozwól mi sprawdzić, czy moje sombrero jest proste… okej, jestem dobry. Teraz, o Cinco de Mayo. Przeczytałem na Wikipedii, że jest to dzień z okazji mało prawdopodobnego zwycięstwa armii meksykańskiej nad siłami francuskimi w bitwie pod Puebla 5 maja 1862 roku. Ale biorąc pod uwagę, że to było dawno temu, obecnie wiele osób lubi świętować, jedząc, jedząc, jedząc, jedząc wiele ludzi, jedząc, jedząc wiele Nachos, łamanie otwartych piñatów wypełnionych cukierkami, a może nawet mając cerveza. Cóż, żadna z tych rzeczy nie brzmi dla mnie fajnie. Z wyjątkiem może uderzenie w piñatę. Mam więc alternatywne pomysły na świętowanie jutro.

Po pierwsze, zawsze możesz grać z naprawdę kolorowymi zabawkami (moimi osobistymi faworytami są zabawki Yeowww! Catnict). Mogę spróbować zmusić Daisy do odtworzenia popularnej bitwy o Puebla ze mną. Będzie musiała zagrać w armię francuską, ponieważ chcę zostać zwycięzcą. Mógłbym też zagrać w Maracas. I tak długo, jak mam na sobie ten kapelusz, myślę, że zrobię wspaniały meksykański taniec kapelusza. Oczywiście, pod koniec dnia, nie zapomnij zjeść dobrych przekąsek, a następnie weź świetną długą systę!

Jak zamierzasz świętować Cinco de Mayo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *