opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Więźniowie pokazują znaczenie szkolenia i adopcji psów

Więźniowie pokazują znaczenie szkolenia i adopcji psów

Ten post może zawierać linki partnerskie. Możemy zarabiać pieniądze lub produkty od firm omawianych w tym poście.
Widzieliśmy inne programy, w których więźniowie szkolą psy serwisowe, które korzystają nie tylko na osoby przyjmującej psa, ale także pomoc w rehabilitacji więźnia. Psy z pewnością to fantastyczne stworzenia. Te psy wywierają znaczący wpływ na nie tylko jedną, ale dwie osoby. Zespoły wsparcia psów są jednym z przykładów więźniów wychowujących psy serwisowe.
Adoptowane psy dobrze przygotowane przez więźniów
Jednak krótki artykuł, który dziś przeczytałem, dotyczył więźniów, którzy pomagają w szkoleniu psów z lokalnego schroniska. Więźniowie VA pomagają przygotować psy do adopcji, mówią, w jaki sposób więźniowie pomagają w szkoleniu i przygotowaniu psów do adopcji z lokalnego schroniska dla zwierząt w hrabstwie Orange. Po raz kolejny jest to wspaniały sposób na pomoc:
Więzień – Program pomaga w rehabilitacji poprzez trening i przygotowanie psów. I jak omówiono w krótkim artykule, daje więźniom „… coś, o co należy się martwić oprócz siebie”
Psie – psy, które nie są uspołecznione, przeszkolone i zasadniczo nie przygotowane do adopcji, zwykle są uśmiercane w przepełnionych schroniskach.
Adopter – osoba, która przyjmuje psów, z pewnością korzysta z „nóg”, które te psy otrzymują dodatkową uwagę, szkolenie i pielęgnację.

Zawsze cieszę się, że słyszę o takich programach, które przynoszą korzyści naszym osłoniętym psom. Im więcej psów możemy uratować, tym lepiej.
Czy słyszałeś kiedyś o innych programach, takich jak więźniowie VA, pomagają przygotować psy do adopcji? Jeśli tak, daj nam znać o tym w sekcji komentarzy poniżej.
Najlepsze typy dla naszych szczeniąt
Najlepsza zabawka szczeniaka, którą lubimy: Calmeroos Puppy Toy z pulpitami serca i pakietami cieplnymi – idealne dla nowych szczeniąt. Pomaga złagodzić niepokój w nowym domu.
Najlepszy psiej żucia lubimy: Bully i żucie patyki – wszystkie nasze szczeniaki uwielbiają gryźć, szumować i żuć. Uwielbiamy używać łobuz, aby pomóc w odwróceniu tych niechcianych zachowań.
Najlepsze przysmaki psów, które lubimy: Crazy Canine Train-Me Treats-Używamy ich jako naszych smakołyków o wysokiej wartości dla naszych szczeniąt z przewodnikiem.
Najlepsze świeże pies, które lubimy: Pies rolny – kilka miesięcy temu zaczęliśmy karmić Kruk Fresh Pies Food i ona to uwielbia! Zdobądź 50% zniżki na pierwszy zakup psa rolnika.

Sprawdź znacznie więcej naszych ulubionych na naszej nowej liście kontrolnej szczeniąt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *