opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Recenzja: Vesper Feline Furniture

Recenzja: Vesper Feline Furniture

Najpierw zobaczyłem nową linię Vesper of Feline Furniture z Hagen w SuperZoo w Las Vegas zeszłego lata. Wpadłem na to na miejscu. Jest to raczej potencjalnie najpiękniejsza linia kotów, jakie widziałem, a także widzę wiele kotów. Kiedy w zeszłym miesiącu zobaczyłem to na Worldwide Pet Expo, podobało mi się tak samo, jak wybrałem to, jak moja opcja dla najlepszych pokazów.

Cała linia wykorzystuje murną kombinację pięknego designu, materiałów przyjaznych dla kotów, a także absolutnie wspaniałego wykonania. Wszystkie elementy są po prostu oszałamiające. Działają różne kombinacje platform, kostek, a także tuneli, a także wiele obszarów zarysowania.

Użyłem opcji projektów do oceny, a także wybrałem projekt bazy V w wykończeniu orzecha włoskiego. Meble pokazane w pudełku, które wyglądało na metodę, a niewiele się składa z tak pięknego utworu, a także gdybyś sprawdzał moje oceny produktu przez jakiś czas, rozumiesz, że słowa „wymagane montaż” to kilka z kilku Moje najmniej preferowane słowa w języku angielskim. Allegra nie była jedyną, która się martwiła.

Baza V obejmuje bardzo dogłębne kierunki montażu, a także wszystkie potrzebne sprzęt, w tym mały klucz Allen, który działa ze wszystkimi śrubami. Stworzyłem szanowany rozwój, dopóki nie zostałem zaskoczony, gromadząc czterostronną kostkę, a także skończyło się na dobrym przyjacielu, aby pomóc. Między nami nie zajęło nam dużo czasu, aby złożyć cały kawałek. Druga osoba absolutnie ułatwiła to, jednak jestem pewien, że każda osoba, która jest dość dobrze zorientowana w przestrzeganiu narysowanych wskazówek, będzie mogła to połączyć bez pomocy. Mimo że nie są wymagane żadne narzędzia, odkryliśmy, że o wiele łatwiej było użyć śrubokręta, a nie klucza Allena.

Baza V jest wykonana z forniru orzechowego. Scratosing Blues są pokryte długotrwałym wodorostem. Kostka ma zdejmowaną wkładkę z pianką miękkiej pamięci. Druga poduszka z pianki pamięci mocuje się do górnej części układu za pomocą pasków na rzep, co ułatwia wyeliminowanie do czyszczenia. Dwa okrągłe podkładki zarysowania są również połączone z rzepem.

System jest bardzo solidny. Ruby biegnie i w dół przy pełnym pochyleniu, a także ledwo się porusza. Zabawki zawieszone dodają uroczego dotyku, a także można je łatwo wymienić.

Baza V była ogromnym hitem zarówno w Allegrze, jak i Ruby od samego początku. Początkowo umieściłem go między naszym życiem i jadalnią, jednak skończyło się na poruszaniu się na bok naszych ruchomych szklanych drzwi. Baza V była preferowanym miejscem obserwowania ptaków. Ruby szczególnie lubi cieszyć się z wnętrza kostki. Najprawdopodobniej wierzy, że ptaki nie widzą jej, kiedy się tam ukrywa…

O ile mi wiadomo, baza V, oprócz wszystkich innych elementów w tej linii, zintegruj najlepsze z obu światów: wzbogacenie środowiska, a także nieograniczona zabawa dla twoich kotów, a także piękny dodatek do Twój wystrój domu. Feline Meble nie są znacznie lepsze niż to.

Koszt całej linii jest znacznie niższy niż się spodziewałem, co stanowi fantastyczną jakość. Projekt bazy V, który zbadaliśmy sprzedaż detaliczną za 89,99 USD, pozostałe elementy w odmianie kolekcji od 64,99 USD do 179,99 USD.

Meble Vesper Feline są oferowane z Amazon z bezpłatną wysyłką dla członków Prime*. Jest również oferowany od uwolnionych przez Petco, a także innych ogromnych, a także małych sprzedawców detalicznych.

AKTUALIZACJA LUTY 2016: Możesz odkryć wideo z kierunku V, aby pomóc w montażu na stronie internetowej Vesper.

Ujawnienie FTC: dostałem ten produkt do oceny bez żadnych opłat. Dostałem również opłatę za skomponowanie tej recenzji. Uzyskanie bezpłatnego produktu, a także opłaty nie wpłynęło na moją recenzję. Wszystkie oceny umykowanego kotu zawsze będą wykazywać moją szczerą i bezstronną opinię. Lub, jak może być sytuacja, Allegra, a także szczera, jak i bezstronna opinia Ruby.

*Ta publikacja składa się z linków partnerskich Amazon. Wskazuje to, że jeśli zdecydujesz się kupić z dowolnym rodzajem naszych linków, otrzymujemy małą prowizję. Rozpowszechniamy tylko informacje o produktach, a także usługach, które albo skorzystaliśmy lub sami.

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
Wsper Feline Furniture teraz powszechnie oferowane

Vesper Play, a także dużo więcej mebli kotów

Recenzja: Catit Vesper Cabana z hamakiem

«Dokładnie w jaki sposób marihuana medyczna pomogła kotom w chłoniaku
Wirus psów grypą może wpływać na koty »

24 komentarze do recenzji: meble Vesper Feline

Val W mówi:

20 listopada 2016 o 23:57

Cześć, dzięki za recenzję. Chcę zrozumieć, gdzie jest kraj pochodzenia? Wydaje mi się, że nie mogę tego odkryć na stronie internetowej firmy ani Amazon. Gdzie to jest wykonane?

Odpowiedź

Ingrid mówi:

21 listopada 2016 o 6:25

Skontaktuj się bezpośrednio z Hagen, Val, będą moglinullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *