opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Dlaczego Boże Narodzenie to najlepszy czas, aby zdobyć psa dla zwierząt domowych

Dlaczego Boże Narodzenie to najlepszy czas, aby zdobyć psa dla zwierząt domowych

pies domowy jest na całe życie, a nie na Boże Narodzenie.

Tak, jakbyś tego nie wiedział.

Naprawdę jednak święta mogą być idealnym czasem na adopcję psa. W pewnym sensie wzdrygam się, kiedy słyszę inaczej, że święta to najgorszy czas na zdobycie szczeniaka, że ​​szczeniąt nigdy nie może być podawane jako prezenty.

Oczywiście wakacje nie są najlepszym czasem dla każdego, aby zdobyć psa. Ta pora roku jest już wystarczająco stresująca. Niektórzy z nas podróżują. Niektórzy z nas mają wszelkiego rodzaju rodzinę, która sprawdza (często ze swoimi zwierzętami!). Są to całkowicie uzasadnione powody, dla których nie dostaje szczeniaka.

Ale… nigdy nie ma „idealnego” czasu na zdobycie psa. Wakacje mogą być najlepszym czasem dla wielu z nas. A co, jeśli są dodatkowe dekoracje i bałagan, aby szczeniak mógł się dostać. Wielu z nas ma bałagan cały czas!

Powody, aby dostać psa dla zwierząt na Boże Narodzenie:

Wszyscy są w domu podczas wakacji, aby pomóc w pielęgnacji psów.

Wiele osób bierze dodatkowe czas wolne nad świętami. Przygotuje się to, gdy szczeniak musi wyjść na zewnątrz co kilka godzin podczas treningu nocnika. Dzieci są również domem, aby pomóc z powodu przerwy świątecznej. Biorąc pod uwagę, że nikt nie musi wstać wcześnie do szkoły lub pracy, jest to najlepszy czas na szkolenie hodowli i uwarunkowania psa dla zwierząt, który pozostał w spokoju.

Większość z nas angażuje się w nowe cele na koniec/początek roku.

Wydaje się, że to najlepszy czas na zaangażowanie się w nowego psa dla zwierząt domowych i zachwycenie wszystkich szkoleń, ćwiczeń i kontaktów towarzyskich, których będzie potrzebował.

Wakacje to czas cofania wielu rodzin, a nie chaotyczny.

Wielu z nas robi wszystko, aby się cofnąć podczas wakacji. Ja robię. Siedzę przy jedzeniu dobrego jedzenia, ciesząc się nowymi gadżetami, chodzenie na spacery, drzemkę lub po prostu rozmawiając z rodziną. To wydaje się być całkiem niezły moment, aby dodać nowego psa dla mieszanki.

Prezenty nie muszą być niespodzianką.

Oczywiście złym pomysłem jest wyczerpanie się i zdobycie szczeniaka, aby zaskoczyć swoją dziewczynę na Boże Narodzenie. Byłoby mądrzejsze, aby zaskoczyć ją niektórymi zapasami dla psów i dać jej trochę czasu na zastanowienie się, jakiego rodzaju szczeniaka chce.

A nawet lepiej, co, jeśli oboje zaczniecie planować psa dla zwierząt domowych kilka miesięcy rozwoju (jak w sierpniu). Następnie możesz wybrać swojego psa ze względu na Boże Narodzenie jako prezent dla siebie nawzajem. Jeśli masz dzieci, wspaniale jest zaangażować całą rodzinę w ten proces.

Nawet jeśli pies domowy jest dla twojego dziecka, nie musi to być zaskoczeniem. Take the time to plan ahead for the pet dog and show your child that getting a pet dog is a long-term commitment.

The holidays are all about giving.

How about opening your home and your heart to a homeless pet dog in need? Together, you and your family can give a pet dog the best gift of all – love.

If you are thinking about getting a pet dog this Christmas, let me know! I am very ecstatic for you and even happier for the lucky pet dog who gets to share his life with you!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *