Petquest 2018

przez Chelsey Hall
8 lutego 2018
PetQuest to już wyjątkowo wyjątkowy program, o którym wielu hajdów uważa się za ich ulubionych. Ma wyluzowany, wygodny i wyluzowany charakter, który jest niezrównany. „Nie rozumiem, czy tak jest, ponieważ zajmuje lokalizację latem, a także odejście, wydaje się wakacje”, określa prezydent Barkleigh Todd Shelly, „lub, jeśli jest prawdą, że ta wakacyjna gospoda Większość obiektu przyjaznego dla psów lub kombinacji tych, a także innych czynników, jednak ten program jest zawsze świetną zabawą. ”

W tym roku serial będzie obejmował zupełnie nowy konkurs kombinacji orientalnej wśród wielu innych ekscytujących, nigdy wcześniej nie widzianych programów. PetQuest będzie pochwalić się specjalnym wieczorem pokazowym z niezwykłymi nagrodami oprócz szczeniąt jogi na rzecz regionalnych grup ratowniczych, co z pewnością wywoła przyjemność dla wszystkich uczestników. To wystawienie będzie najbardziej zaangażowanym, zabawnym i interesującym wydarzeniem tego rodzaju!

„Petquest to mój preferowany pokaz roku. Zakwaterowanie są niezwykle przyjazne dla zwierząt domowych. W hotelu znajdują się stacje pick-upów zaopatrzone w torby, a także puszki na śmieci na zewnątrz, ogrodzone trawnikami dla psów, a także miejsce do kąpieli dla psów z utworzonymi wanniami. Personel hotelu jest przyjazny. W odległości spaceru jest wiele szybkich miejsc do jedzenia. a także targowe targi są fantastyczne! Każdego roku jest więcej dostawców sprzedających fantastyczne produkty, ale targi wciąż mają w tym dzielnicy w małym miasteczku. Nie mogę podać wystarczającej ilości wielkich rzeczy w Petquest. ” Określa Jill Pipino, długi uczestnik.

Wreszcie, jedna z najlepszych dodatkowych funkcji w tym roku, a także po raz pierwszy w historii, oferujemy plan spłaty w trzech instalacjach dla pakietów akademickich. To otworzy drzwi wielu gości, którzy myślą o wyższych pakietach, takich jak The Do-It-All, jednak mogło się wahać od kosztów. Nie przegap tego wyjątkowego doświadczenia! Przejdź do www.pqgroom.com, aby uzyskać więcej informacji.

Całkowity

9

Akcje

8

0

1

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *