opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Recenzja: śmiertelna uczta

Recenzja: śmiertelna uczta

Ten post składa się z linków partnerskich*

Koty, tropikalne otoczenie, przepyszne jedzenie (z niektórymi przepisami) i czy wspomniałem o kotach? Key West Food Critic Critic Series Lucy Burdette ma wszystkie idealne składniki do świetnej lektury.

W tej dziewiątej części serii, śmiertelnej uczty, krytyk żywności Haley Snow kończy ostatnie zadanie przed Święto Dziękczynienia i jej ślub z policją, oferując Nathan Bransford, raport o degustacji jedzenia. Kiedy jedna z kobiet w Excursion Collpaz i umiera, kobieta, która jest właścicielem firmy wycieczkowej, która jest również przyjacielem Haleya, prosi ją o zbadanie.

Od wydawcy:

Słodkie ziemniaki i farsz będą musiały poczekać, kiedy Hayley odbędzie zrozpaczoną rozmowę telefoniczną od swojej przyjaciółki, Analise Smith. Podczas ostatniego zatrzymania wycieczki do degustacji owoców morza prowadzonego przez analise jeden z klientów upadł – przyzwyczajenia. Gdy policja jest na skraju zamknięcia trasy i zepsucia działalności Analise – Hayley nie może odmówić badań swojej przyjaciółki.

Jakby drgania ślubne i walka rodzinna nie wystarczyła, aby Hayley mogła się martwić, jest chrupiąca szefowa cukierni Martha Hubbard, której kluczowym ciastem wapiennym mogło być morderstwo – ale czy zatruła własne ciasto, czy też była sformułowana? Gdy godziny dnia Turcji, kuchenka ciśnieniowa jest, aby Hayley służył winowajcy na srebrnym talerzu w śmiertelnej uczcie, krajowej bestsellerowej autorce Lucy Burdette, która ma dziewiąta tajemnica krytyka kulturowego West Food.

Moją ulubioną częścią tej serii są dogłębne i genialne opisy kluczowego Zachodu i jego mieszkańców. Nadal mam miłe wspomnienia z mojej jednej wizyty w latach 80. XX wieku, a ta seria zawsze prowadzi mnie do tego prostszego czasu. Koty Haley Evinrude i Sparky nie są kluczowe dla tajemnicy, ale od czasu do czasu występują.

Haley jest niezwykle sympatycznym bohaterem, wspieranym przez obsadę dziwacznych postaci wtórnych. Ustawienie, koty i wolna od poczucia wina przyjemność czytania o wybitnym jedzeniu sprawiają, że jest to jedna z moich ulubionych serii tajemnic.

Śmiertelna uczta jest dostępna w Amazon.

*Ujawnienie FTC: Catous Cat jest uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu reklamowego partnerskiego zaprojektowanego w celu dostarczenia wskazań, abyśmy zarabiali opłaty poprzez linkowanie do Amazon.com i witryn stowarzyszonych. Wskazuje to, że jeśli zdecydujesz się kupić za pośrednictwem któregokolwiek z naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Rozpowszechniamy tylko informacje o produktach i usługach, których albo używaliśmy lub używaliśmy siebie. Otrzymałem tę książkę od wydawcy. Otrzymanie bezpłatnej kopii nie wpłynęło na moją recenzję.

Ingrid King

Może ci się spodobać również:
Recenzja książki: Minette’s Feast autorstwa Susanna Reich

Recenzja: papugi weryfikują śmiertelnie przez Clea Simon

Recenzja: Morderstwo z Ganache autorstwa Lucy Burdette

«Recenzja: Jackson Galaxy Butterfly Ball autorstwa Petmate
Mews and Nips: Tales of New York City’s Historic Cats »

2 komentarze do recenzji: śmiertelna uczta

Jana Leah mówi:

10 maja 2019 o 19:51

Nie mogę się doczekać, aby przeczytać następną przygodę Hayleya.

Odpowiedź

Janine mówi:

10 maja 2019 o 7:26

Co za fajna okładka.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę internetową
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pomocą e-maila. Możesz także subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *