opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Pomóż zatrzymać raka psów, dołącz do studium Golden Retriever Lifetime

Pomóż zatrzymać raka psów, dołącz do studium Golden Retriever Lifetime

Uwaga: To jest post gościnny Katie F. w imieniu Morris Animal Foundation.

Morris Animal Foundation, organizacja non -profit zajmująca się rozwój Animal Health, rozpoczęła badanie Golden Retriever Lifetime, aby dowiedzieć się, jak lepiej zatrzymać i leczyć raka psów.

To badanie zajrzy również do innych kluczowych chorób, które wpływają na psy. Rak jest główną przyczyną śmierci psów w wieku powyżej 2 lat, więc mamy nadzieję, że to badanie może to zmienić. Pomóżmy psom w dowolnym miejscu, aby prowadzić zachwycone i zdrowe życie!

Jak możesz poprzeć ten wysiłek?

Badanie Golden Retriever Lifetime będzie studiować Golden Retrievers i chcielibyśmy mieć znacznie więcej uczestników. Jeśli masz złotego lub znasz kogoś, kto ma złotego poziomu, rozważ podpisanie psa zwierząt do tego badania lub poinformowanie znajomych o badaniu.

Kwalifikacje:

• Właściciele Golden Retriever muszą mieć ponad 18 lat i mieszkać w ciągłych Stanach Zjednoczonych w Buy, aby wziąć udział.
• Golden retrievers muszą być zdrowe i mniej niż 2 lata.
• Golden retrievers muszą również mieć rodowód trzech generacji.

To badanie będzie ogólnie składać się z kwestionariuszy i rocznych kontroli u weterynarza. Aby uzyskać więcej informacji na temat rejestracji, przejdź do studium Golden Retriever Lifetime.

Odwiedź MorrisanimalFoundation.org, aby dowiedzieć się więcej o badaniach zdrowia zwierząt, w którym uczestniczy Morris Animal Foundation.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *