Marketing z magnesami

Mary Oquendo
22 lutego 2017
Zapytałem ją, skąd dostała magnes i powiedziano, że odciągnęła go z mojej mobilnej furgonetki, raczej dawno temu. W tym czasie nie miała psa, ponieważ była w szkole, jednak zawsze rozumiała, że pewnego dnia będzie miała psa.

A teraz jej pies domowy dostał swojego pierwszego pana młodego.

Lubię magnesy jako narzędzie reklamowe. Czemu? Są korzystne i trwają wiecznie. Na lodówce zawsze na lodówce. Trzymają dzieła sztuki, odwiedzają karty, a także listy. Są one łatwe do zapewnienia, a także są przechowywane. Dokładnie, jak wiele masz kart serwisowych, a także po prostu rzucone? Mój magnes siedział na czyjejś lodówce przez co najmniej 10 lat, zanim do mnie zadzwonili.

Duży rynek biznesowy w inny sposób niż niewielkie lub średnie firmy. Wielki plan budżetowy planu pieniędzy na marketing. W rzeczywistości w 2013 r. Plan budżetu reklamowego Petco wyniósł ponad 15 milionów dolarów. Nie rozumiem o tobie, jednak nie mam tego rodzaju pieniędzy. Wielki biznes wykorzystuje powtarzające się reklamy. Regularnie bombardowani ich obrazami i wiadomościami. Jest to niezwykle kosztowna metoda uznawania nazw. My, jako małe firmy, nie możemy walczyć w ten sposób. Jednak magnesy są naszą odpowiedzią na powtarzające się reklamy. Ilekroć klient przechodzi obok lub otwiera lodówkę, widzą naszą reklamę.
Reklamy

Co musisz umieścić na swoim magnesie?

• Twoje logo. To wizualna reprezentacja Twojej firmy. Spraw, aby był niezapomniany, a także w linii

obraz, który chcesz przedstawić.

• Twoje zdjęcie. Powodem, dla którego oryginalni agenci nieruchomości zawsze wykorzystują zdjęcia na swoich kartach, jest to, że jest to sprawdzona prawda, którą stoi przed sprzedażą.

• Skontaktuj się z informacjami. Aby mogli zadzwonić do Ciebie, a także umówić się na spotkanie.

• Jakiego problemu naprawisz dla nich w rodzaju obawy, na które rzeczywiście mogą odpowiedzieć? a także dodaj do nas do działania pod spodem.

Przykład: Czy jesteś noszony ze swojego śmierdzącego psa? Następnie połączenie telefoniczne (biznes) na (numer telefonu) w celu modyfikacji, który śmierdzący pies z powrotem do swojego całego zwierzaka.

„Dlaczego tak, mój pies zwierząt jest śmierdzący, a także wymagam dzwonienia telefonicznego. Jako dobrze, jeśli zapomnę, przypomniałem sobie jeszcze raz, jak i znowu, za każdym razem, gdy przechodzę obok lub otworzę drzwi lodówki. ”

-Potencjalny klient

• Tło magnetyczne musi być białe lub jasne. Istnieją badania, które sugerują, że o wiele łatwiej jest sprawdzić tekst, a także zdjęcia na białym tle. Tekst musi być wystarczający do sprawdzenia bez uciekania się do szklanek.

• Bądź oryginalny w swoim projekcie. Usługi takie jak Vistaprint oferują proste do korzystania z spersonalizowanych szablonów. Problem polega na tym, że są one nadużywane przez wiele firm. Nie chcesz, aby twój magnes zgubił się w morzu podobnych magnesów na lodówce.

Jak wykorzystać magnesy do marketingu:

• Zmniejsz je w biurach weterynarii. Wielu weterynarzy ma nowe pakiety powitalne klienta i/lub szczeniaka

Może to obejmować kartę serwisową magnetyczną.

• Wiele sklepów PET ma tablice sąsiedzkie. Zwykle nie mają jednak wystarczającej liczby halsów. Jednak w przypadku magnesów nie jest to problem, jeśli wokół planszy znajduje się metalowa krawędź. Lub po prostu przynieś własne halki szpilki.

• Jeśli pielęgnujesz schroniska, poproś je o włączenie magnesu do dokumentów adopcyjnych.

• Zabierz je na wydarzenia. Zapytaj koordynatora zdarzenia, czy możesz je dołączyć do dowolnego rodzaju torby na prezent, które dostarczają. Przynieś dużo. Nigdy nie zabrakło mi broszur ani kart serwisowych, jednak nie doceniłem liczby potrzebnych magnesów.

• Umieść je na boku pojazdu. Działa to, nawet jeśli nie jesteś mobilnym groomerem. Ludzie mogą przejść obok, a także zabrać kartę podczas zakupów.

• Zapewnij ich obecnym klientom. Mogą z kolei przekazać je kumplom, a także gospodarstwom domowym, którzy zapytali, kto pielęgnował swojego psa lub kota. To jest mój obecny magnes, który dostarczam moim klientom (ryc. 1). Ma obszar, w którym można skomponować kolejną wizytę, oprócz list nowych usług, które staram się promować. Ten magnes miał kluczową rolę dla nowych klientów, którzy pamiętają o swoich spotkaniach.

• Istnieje pewien stopień kart magnetycznych. Są znacznie cięższe niż rutynowe karty serwisowe. Więc kiedy jedziesz drogą, a także ktoś podjeżdża wzdłuż ciebie, zjeżdża w dół okna, a także prosi o kartę, możesz rzucić ją z okna idealnego do ich samochodu. (Prawdziwa historia – zajęło mi tylko dwa rzuty magnesu, aby połączyć się z samochodem).

Magnesy są kosztem skutecznym, spójnym, a także niezawodnym wskazującym, aby umieścić usługę przed potencjalnymi klientami. Oprócz tego, moi przyjaciele, reklamuje 101. ✂

Całkowity

16

Akcje

16

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *