opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized ICPOOCH – Czy kiedykolwiek czat wideo ze swoim psem lub kotem?

ICPOOCH – Czy kiedykolwiek czat wideo ze swoim psem lub kotem?

[frame src = ”http://www.thatmutt.com/web/wp-content/uploads/2015/03/icpooch-on-shark-mark-video-chat-with-your-dog. jpg ”target =” _ self ”szerokie =” 626 ″ Height = ”369 ″ alt =” IcpoOoch przedstawiony na czacie wideo z czołgiem Shark z psem „Align =” Center ”Prettophoto =” False ”]

Urządzenie oferuje 2-drożne wideo i pozwala dostarczyć smakołyki

Czy chcesz rozmawiać z psem, gdy jesteś daleko?

Według strony internetowej ICPooch pozwala właścicielom psów na dwukierunkową rozmowę wideo z psami z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala również właścicielom psów, aby zapewnić psom ucztę.

Brooke Martin wynalazła ICPOOCH, gdy miała zaledwie 12 lat w ramach swojego projektu naukowego w 8. klasie, zgodnie z komunikatem prasowym. Jest teraz 15.

Produkt zostanie zaprezentowany w programie „Shark Tank” w piątek wieczorem (20 marca), a Martin przekazał inwestorom swój produkt.

Więcej o IcPooch

Martin wpadł na pomysł ICPooch, który pomoże zmniejszyć niepokój psów i zapewnić właścicielom spokój ducha, wiedząc, że mogą wchodzić w interakcje z psami podczas nieobecności, podała komunikat prasowy.

ICPooch łączy się z domową siecią bezprzewodową i według jego strony internetowej nie ma miesięcznych opłat.

Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, nie ma smartfona ani tabletu dla twojego psa. Dostarczasz to sam. Chodź teraz, każdy pies zasługuje na własny iPad. ?

Możesz zamówić ICPOOCH na Amazon za około 139 USD. Jest również dostępny przez łazienkę i poza własną stroną internetową.

Sama aplikacja jest bezpłatna i działa z Androidami i iPhones.

Czy ludzie naprawdę chcą rozmawiać z zwierzętami?

Myślę, że oni robią.

Niektóre zwierzęta najwyraźniej dość szybko zniszczyłyby to urządzenie, ale rozumiem, dlaczego dałoby to niektórym właścicielom zwierząt.

Osobiście nie mam zainteresowania “rozmów” z moimi zwierzętami przez wideo.

Podczas podróży używamy produktu o nazwie Dropcam, aby zameldować nasze koty. Jest również wspaniały do ​​sprawdzenia Naughty Foster Psa opuścił dom na krótkie okresy. ?

Dropcam nie ma dwukierunkowego filmu, ale pozwala rozmawiać ze swoim zwierzakiem. Próbowaliśmy tego raz, a rzeczywiście zdawało się mylić i zdenerwować nasze koty.

Scout zaczął nas szukać za półką, a Beamer zaczął miauczyć żałośnie przy drzwiach. To było okropne!

Z powodu tego doświadczenia nie mam ochoty „rozmawiać” ze zwierzętami przez aparat.

Plus, powinieneś zobaczyć Beamer Uszkodzenia wykonany z naszym automatycznym podajnikiem PET. Ta rzecz widziała lepsze dni. Zniszczy ICPooch.

Ale … Myślę, że może dobrze działać na odpowiednie zwierzęta.

Co myślisz?

Czy rozważyłbyś zamawianie ICPooch dla swojego psa lub kota?

* Ten post zawiera linki partnerskie, jednak ten post nie jest w żaden sposób sponsorowany. Obrazy z strony Facebooka Shark.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *