opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized American Heart Association popiera własność zwierząt domowych dla Heart Health

American Heart Association popiera własność zwierząt domowych dla Heart Health

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookfacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre6

American Heart Association właśnie opublikowało nowy artykuł naukowy w czasopiśmie Circulation, zatytułowany „Własność zwierząt domowych i ryzyko sercowo -naczyniowe”. Wnioski w tym artykule zostały zatwierdzone przez różne organizacje zdrowia serca, w tym American Association of Cardiovascular and Pulmonary Rehabilitation, The American Society of Hypertension, The American Society for Preventive Kardiology, National Heart Foundation of Australia, Stowarzyszenie Pielęgniar Cardiowaskulowych, i Światowa Federacja serca. Choroby serca są główną przyczyną śmierci zarówno mężczyzn, jak i kobiet, dlatego bardzo ważne są techniki zmniejszania ryzyka chorób serca i poprawy zdrowia serca.

W tym artykule eksperci dokonują przeglądu dowodów wskazujących, że wpływ posiadania zwierząt domowych na zdrowie serca:

Własność zwierząt domowych jest zazwyczaj związana ze zmniejszonym ciśnieniem krwi.

Niektóre badania wykazują niższe ryzyko wysokiego poziomu cholesterolu i trójglicerydów u psów właścicieli w porównaniu z osobami, które nie mają psa.

Właściciele psów są znacznie bardziej aktywni niż nie właściciele. Na przykład w jednym badaniu poinformowało, że właściciele psów szli dwa razy więcej niż osoby niebędące właścicielami. Właściciele psów powiedzieli, że muszą chodzić znacznie więcej z powodu swoich psów.

Własność zwierząt domowych zmniejsza reaktywność serc na stres.

Wśród osób, które mają choroby serca, przeżycie jest znacznie lepsze wśród psich właścicieli.

Eksperci doszli do wniosku, że posiadanie PET – zwłaszcza psa – w pewnym stopniu zmniejsza ryzyko chorób serca. Odkrycia te spowodowały zalecenie American Heart Association, że posiadanie PET – zwłaszcza psa – może być rozsądną techniką, która pomaga zmniejszyć ryzyko chorób serca. Uważnie ostrzegali jednak, że przyjęcie psów nie powinno być wykonywane głównie w celu zmniejszenia ryzyka sercowo -naczyniowego. Gdy mówimy o sile machania ogonami, spędzanie czasu z psem może mieć niesamowitą moc leczniczą. Chociaż psy mogą oferować niezwykły komfort i towarzystwo, są żywe istoty, które wymagają codziennej opieki, w tym czas na posiłki, zabawę i odpoczynek. W niektórych przypadkach pełnoetatowa odpowiedzialność za opiekę nad zwierzakiem nie jest możliwa. W takim przypadku możesz alternatywnie skorzystać z interakcji zwierząt domowych, zgłaszając się na ochotnika, aby chodzić psami sąsiada lub bawić się jej kotem. Lub możesz rozważyć wolontariat w schronisku dla zwierząt w celu spacerów lub przytulania się z kotami lub królikami czekającymi na adopcję.

Pomóż w walce z statystykami chorób serca, ćwicząc więcej, dobrze jedząc i spędzając czas z ulubionym zwierzakiem. Czas z Fluffy jest zabawny i, według ekspertów z American Heart Association, Good For Your Heart.

Korzyści zdrowotne zwierząt domowych

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *