opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Jak pętla Assisi pomogła GUS wyleczyć się od obrażeń drogowych

Jak pętla Assisi pomogła GUS wyleczyć się od obrażeń drogowych

Ten post jest sponsorowany przez Assisi Animal Health

Gus, kociak od 12 do 16 tygodni, został znaleziony na środku drogi w niedzielny wieczór przez dr Andreę Duvall, brata DVM. Dr Duvall jest weterynarzem w South Clackamas Veterinary Service w Mollala w stanie Oregon. Gus był odwodniony, a jego podbródek został odrzucony (jego skóra została odłamana do kości) od jego żuchwy aż do szyi.

Leczenie Gusa

Dr Duvall zabrał Gusa do kliniki, w której pracuje. Przeprowadziła operację i dała mu płyny i leki przeciwbólowe. Przyniosła swoją osobistą pętlę z domu (używa jej na własnym kcie, Momma Kitty), ponieważ klinika obecnie jej nie ma. Zaczęła używać go na Gusa kilka dni po jego operacji.

GUS otrzymał również leczenie laserowe i nadal otrzymywał leki przeciwbólowe i leki przeciwzapalne.

„Gus miał posiniaczone oczy i znaczącą uraz twarzy” – powiedział dr Duvall. „Pętla naprawdę pomogła mu oczom”. (Leczenia laserowego nie można stosować na oczach.)

Gus chętnie zabrał się do pętli. „Złożył tam i zamruczał, ale potem chciał wstać i zjeść, więc położyłem pętlę wokół jego miski, aby kontynuować leczenie”.

Gdy Gus wyzdrowiał, stopniowo zapoznał się z drugim kociem w szpitalu, Tiger Lily. Teraz bawią się razem, a Gus oficjalnie zostanie klinicznym kotem.

Jak działa pętla Assisi

Pętla ASSISI, utworzona przez Assisi Animal Health, jest nieinwazyjnym urządzeniem nieinwazyjnym oferuje ukierunkowane pulsacyjne terapię pola elektromagnetyczną (TPEMF ™). TPEMF, który został po raz pierwszy zbadany w latach siedemdziesiątych i jest usuwany FDA do stosowania u ludzi, wykorzystuje impulsy o niskim poziomie energii elektromagnetycznej, aby stymulować własne mechanizmy gojenia ciała, aby pomóc złagodzić ból i obrzęk. Ta terapia może przynieść korzyści kotom z bólem związanym z zapaleniem stawów, zapaleniem trzustki, ranami lub obrzękiem pooperacyjnym, a także w licznych stanach zapalnych. Pętla jest dobrze tolerowana przez wiele kotów. W rzeczywistości wiele kotów naprawdę lubi otrzymywać zabiegi pętlowe. Ponieważ pętla stymuluje własny proces gojenia organizmu, zamiast wprowadzać nową substancję (jak lek), nawet wrażliwe ciało kota może z łatwością sobie z tym poradzić.

Dostępne również: Assisi Loop Lounge

Wyposażony w tę samą kontrolę bólu pętli poprzez ukierunkowane pulsacyjne elektromagnetyczne terapię polową (TPEMF ™), Loop Lounge ™ jest jedynym terapeutycznym łóżkiem dla zwierząt domowych wspieranych przez badania naukowe. Kliknij tutaj, aby przeczytać znacznie więcej o salonie Assisi Loop.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, w jaki sposób pętla ASSISI lub Assisi Loop Lounge mogą pomóc Twojemu kota, odwiedzić lub skontaktować się z Assisi Animal Health pod adresem info@assisianimalhealth.com, 866-830-7342.

*Ujawnienie FTC: Jest to post sponsorowany, co oznacza, że ​​otrzymałem rekompensatę za zawieranie tej treści. Niezależnie od otrzymania płatności zobaczysz tylko produkty lub usługi przedstawione na tej stronie, które moim zdaniem są interesujące dla naszych czytelników.

Ingrid King

Spis treści
Leczenie Gusa
Jak działa pętla Assisi
Dostępne również: Assisi Loop Lounge

Może ci się spodobać również:
Jak pętla Assisi pomogła kotkowi wyleczyć się z wielu obrażeń

Od Feral do Friendly: Jak pętla Asyżu pomogła Davidowi wyleczyć się z powodu kontuzji

Assisi Loop Lounge and Sleepypod: Uzdrowaj kota w dowolnym miejscu

«Mews i Nips: Indiana City pozwala zapłacić bilet parkingowy, przekazując karmę kotów na schronienie
Dlaczego kocham Chewy.com »

4 Komentarze na temat tego, jak pętla Assisi pomogła GUS wyleczyć się od obrażeń drogowych

Sandy Weinstein mówi:

30 lipca 2019 o 23:15

Użyłem ich u moich psów, ludzie mogą ich również użyć. Zostały rozwinięte dla kobiety, która odczuwała ból raka piersi. Firma została wydana, gdy odniosła sukces. Został opracowany w Southern Pines/Pinehurst, NC. Użyłem ich u moich psów. działa świetnie. Naprawdę podoba mi się ten nowy z skrzynią.

Odpowiedź

Ellen Beck mówi:

29 lipca 2019 o 19:14

Przeczytałem tak wspaniałe rzeczy o pętli Assisi. Ratując i karmię zdziczoną kolonią, a także będąc własnością pięciu kotów. Chciałbym, aby pewnego dnia mogłem sobie pozwolić na wypróbowanie obu. Myślę, że tak bardzo by pomogli.

Może pewnego dnia, jeśli mam ogromne szczęście, będę miał jedno i oba lub Assisi przeprowadzę kolejny konkurs.

Odpowiedź

Melissa Shandley mówi:

29 lipca 2019 o 10:44

Używam pętli Assisi i doceniam te historie o tym, jak może to pomóc. Martwiłem się zdjęcie z pętlą wokół metalowej miski. Myślę, że mądrze było używać miski z jedzeniem jako przynęty, ale metalowa miska zniekształciłaby pole, a miska niemagnetyczna byłaby lepszym wyborem.

Odpowiedź

Janine mówi:

29 lipca 2019 o 7:18

Cieszę się, że Gus został znaleziony przez najlepszą osobę, aby uzyskać potrzebną pomoc.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz także subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *