opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Bezpieczne zainteresowanie bezpieczeństwem kurczaka

Bezpieczne zainteresowanie bezpieczeństwem kurczaka

(Zdjęcie: Omlet)

Mój kumpel Jo zdał ten interesujący rozwój na świecie ….. kamizelki bezpieczeństwa dla kurczaków! Zazwyczaj martwiłem się o bezpieczeństwo kurczaków, gdy przechodzą przez drogę i wreszcie ktoś coś z tym robi! Mówię o czasie.

(Zdjęcie: Omlet)

W Wielkiej Brytanii jest firma, która specjalizuje się w hodowli kurczaków, od funky Coops po przeciwdziałanie i leczenie maści. Jeśli jesteś na rynku, aby być mamusią kurczaka lub tatusiem, musisz sprawdzić Omlet.co.uk. A nawet po prostu z czystej ciekawości. Ja sam mam słabość do kurczaków. i nie mogłem się oprzeć.

Prawdopodobnie jestem trochę hipokrytą, ponieważ martwię się o bezpieczeństwo tych ptaków, ale lubię też pieczonego kurczaka z pekanami. Wiem jednak w moim sercu, gdybym miał wychowywać kurczaki, byłyby bardzo widoczne, gdy wędrując po ulicach lub spotykają się z kumplami w parku kurczowym. I na specjalne okazje sprawiłbym, że mają ten wygląd. Wyrafinowany wygląd profesora angielskiego.

(Zdjęcie: Omlet)

I na pewno będą żyć w stylu, jak pokazano poniżej. (Spójrz tylko na tych zadowolonych rodziców z kurczaka!)

(Zdjęcie: Omlet)

W zeszłym roku byłem żabą mamą, wychowując moje 35 dzieci z małej sceny kijanki. Teraz jestem sobie winien, aby poszukać polityki wychowywania kurczaka tutaj w Vernon i prawdopodobnie na cześć nowej roli wiosną. Gwarantuję, że ich nie zjadł. Zdecydowanie zabrałby je na spacery i ubierz. tylko mówię.

Pamiętaj, aby na ich stronie internetowej. Założę się, że dostaniesz myśli „swędzenie kurczaka”, które mam teraz.

Uwaga: teraz wysyłka do USA!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *