opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Moja idealna recenzja i prezent – świeża, lekko ugotowana karma dla psów

Moja idealna recenzja i prezent – świeża, lekko ugotowana karma dla psów

Uwaga: nawiązałem współpracę z moim idealnym zwierzakiem, aby przynieść ci ten post. Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się, jak wygrać przypadek karmy dla psów z mojego idealnego zwierzaka.

Mój as z psem wypróbował świeże jedzenie od firmy o nazwie My Perfect Pet.

Mój idealny zwierzak jest dobrą opcją dla tych, którzy chcą karmić swoje psy prawdziwe, świeże jedzenie, ale zdecydują się nie karmić surowo.

Według firmy żywność jest wytwarzana ze świeżego, pełnego żywności, bez produktów ubocznych lub konserwantów. Jest lekko ugotowany, a następnie zamrożony.

Chociaż wolę karmić mojego psa surową dietę, karmię mu również różnorodne gotowane jedzenie dla wygody, a mój idealny zwierzak jest zdecydowanie marką, którą poleciłbym. Jest bardzo łatwy do karmienia i ufam, że jest to najlepsza jakość.

Przechowywałem jedzenie w zamrażarce i rozmrażałem posiłki Ace’a w lodówce dziennie lub dwa z wyprzedzeniem, podobnie jak w przypadku komercyjnej surowej żywności. Mój idealny zwierzak ma 8 uncji, a Ace potrzebował około 3 barów dziennie.

Więcej o moim idealnym zwierzaku

Według założyciela firmy, Karen Scoggins, Karen Scoggins, karmy dla psów z mojego idealnego zwierzaka z tej samej jakości produktów, które można znaleźć w restauracji lub sklepie spożywczym.

Żywność jest dostępna online za pośrednictwem swojej strony internetowej lub w różnych lokalizacjach detalicznych. Ponieważ firma ma siedzibę w San Diego, jest dostępna w wielu sklepach w pobliżu!

Według Scoggins firma nigdy nie używa żadnych wypełniaczy ani żadnych przetworzonych składników, „tylko świeże, prawdziwe całe żywność, które są łatwo trawione przez system psa”.

Powiedziała, że ​​standardowe mieszanki są w 100 % kompletne i zrównoważone. Tak więc nie ma potrzeby dodawania suplementów ani pomocy trawiennych do diety.

Powiedziała także „wybredne psy” uwielbiają jedzenie!

Według mojego idealnego zwierzaka jedzenie brzmi:

Korzyści z mojej idealnej karmy dla zwierząt

W pełni ugotowane i 100 % kompletne i zrównoważone.
Biologicznie odpowiednie dla psów.
Wykonane ze 100-procentowych składników klasy człowieka.
pochodzący z szanowanego łańcucha dostaw żywności dla ludzi.
wykonane bez chemikaliów i konserwantów.
Łatwy w karmieniu i łatwy do czyszczenia.

Czy jest coś nie tak dobrego w moim idealnym zwierzaku?

Dla mnie jedynym prawdziwym problemem z tym jedzeniem jest koszt.

W oparciu o ceny na stronie internetowej firmy kosztowałoby około 270 USD, aby nakarmić mojego 70-funtowego psa mojego idealnego zwierzaka na jeden miesiąc.

Wiem, że na to nie jest na to, na co może sobie pozwolić na większość właścicieli psów.

Osobiście zamierzam pójść z surową marką, jeśli zamierzam wydać tyle, ale wielu właścicieli psów nie jest zainteresowanych karmieniem surowym, więc moje idealne zwierzak może być dla nich dobrym opcją.

„Nie bierzemy żadnych skrótów, jeśli chodzi o jakość”, powiedział Scoggins, kiedy zapytałem o cenę.

“If you consider what it costs to purchase these ingredients and prepare them at home using the same FDA food safety standards that we use, plus add the necessary supplements to make them 100 percent complete and balanced, you find the cost is about the same.”

How you can win food from My perfect Pet for your dog

My perfect Pet is giving away a free case of dog food to one lucky reader of That Mutt.

UPDATE: This giveaway has ended.

To enter the drawing, just leave a comment below saying why your dog would like to try My perfect Pet. must have a mailing address in the contiguous united states to win. I’ll choose the winner on Wednesday Jan. 14. *Congrats Patti!

If you’d like to order some food from My perfect Pet, you can do so at MyPerfectPetFood.com.

So, what are some ways you try to feed your dog a healthy diet?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *