opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Mindy została przyjęta!

Mindy została przyjęta!

Mindy jest gotowy do adopcji w laboratoriach i znacznie więcej ratownictwa w San Diego

Aktualizacja: Mindy została przyjęta!

Mindy to mieszanka laboratorium/pitbull do adopcji z California Labrador Retrievers i znacznie więcej ratownictwa w San Diego.

Jest urocza, prawda?

Możesz pomóc Mindy na dwa sposoby:

[Check_List]

Rozpowszechniaj o niej słowo, udostępniając ten post. Może to przyciągnąć ludzi przygotowanych do darowizny lub adopcji.

Przekaż opłatę darowizny Mindy przy użyciu przycisku PayPal na tej stronie.

[/check_list]

Jak wiecie, Thatmutt.com zbiera pieniądze każdego miesiąca na sponsorowanie opłaty za darowiznę adopcyjną innego psa schronienia. Możesz przeczytać aktualizacje naszych wcześniejszych sponsorowanych psów Otis i Gemini.

W marcu zwracamy uwagę na Mindy

Koszt przyjęcia Mindy wynosi 300 USD, a Mutt zbiera pieniądze na sponsorowanie całej opłaty. Oznacza to, że ktoś będzie mógł przyjąć Mindy po obniżonej koszcie, zwiększając szanse Mindy na wcześniejsze przyjęcie.

Mindy ma około 18 miesięcy i jest w laboratoriach i wiele więcej, ponieważ według ratowniczego sierpień. Jest wspaniała wobec psów i ludzi, w tym dzieci. Jest załamana w domu, delikatnie prowadzi smakołyki i dobrze idzie na smycz. Brzmi jak naprawdę dobry pies i mam nadzieję, że będę mógł ją spotkać na nadchodzącym wydarzeniu adopcyjnym.

Z jej profilu z ratunek:

„Uwielbia biegać i bawić się na podwórku i będzie do ciebie najlepiej pasować i przytulić się w twoich ramionach. Uwielbia być trzymana i zwijana obok ciebie. Jest to psie ludu, który pokochałby aktywną rodzinę, która zabierze ją na spacery, na plażę lub na wędrówki, aby spędzać razem czas. ”

Brzmi jak dobry pies. Przeczytaj więcej informacji o Mindy tutaj.

Możesz przekazać dowolną kwotę na opłatę adopcyjną Mindy za pomocą przycisku PayPal poniżej. Każdy, kto przekazuje 20 USD lub znacznie więcej, otrzyma całkowicie bezpłatny kalendarz Mutt 2014.

Dziękuję za pomoc Mindy!

Zdobądź biuletyn Mutta w swojej skrzynce odbiorczej:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *