opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Rossi wygrywa nagrodę Westminster Kennel Club Veterinarian of the Year

Rossi wygrywa nagrodę Westminster Kennel Club Veterinarian of the Year

, podczas gdy my czekaliśmy, kto będzie „Top Dog” na wystawie Pet Dog Club Westminster Kennel w tym roku, dr Joseph Rossi z Landsdale w Pensylwanii już zdobył najwyższy zaszczyt . Niedawno został nazwany weterynarzem roku The Westminster Kennel Club (WKC). Nagroda jest we współpracy z Trupanion. Obie organizacje wprowadziły tę nową nagrodę w Internecie, która uznaje, a także świętuje lekarzy weterynarii, którzy mają znaczenie w życiu naszych zwierząt.

Dr Rossi wyszedł wyżej, a także poza opieką nad zwierzętami w jego sąsiedztwie, a także wspierając umiejętności najlepszej w swojej klasie w placówce opieki zdrowotnej North Penn Animal, biorąc pod uwagę, że otwarcie placówki w 1996 roku. Westminster wnosi 10 000 USD W nazwie dr Rossi do Mightyvet, non-zysk, w branży na platformie internetowej ustanowionej w celu wspierania weterynarzy, studentów, a także techników weterynarzy zajmujących się problemami psychicznymi, a także ustawiającą edukację w zawodzie weterynaryjnym .

Dr Rossi zrozumiał, że chciał być weterynarzem, biorąc pod uwagę, że był w drugiej klasie, kiedy pomagał w zwiększaniu osieroconych Robinów. Biorąc to pod uwagę, zawsze był oferowany, gdy zwierzęta były w potrzebie. Ukończył studia licencjackie w Delaware Valley College w Doylestown w Pensylwanii, a także uzyskał stopień weterynaryjny w 1987 roku na Ross University. Ukończył studia z zewnątrz w Rochester Equine Center, a także rozpoczął zawód jako wielki weterynarz zwierząt koncentrujący się na leczeniu chirurgicznym, a także rozmnażaniu. Dziś jego zainteresowania obejmują wszystkie elementy operacji, zarówno ortopedyczne, jak i miękkie, rozmnażanie, a także stomatologię na małych zwierzętach. Biorąc pod uwagę, że w 2009 r. Wykorzystuje terapię komórek macierzystych w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, a ostatnio chorobę zapalną jelit.

Ta oddana weterynarzowa kredyt ocenia jego żonę Jill, a także ich troje dzieci za umożliwienie jego zawodu. Obecnie mają siedem psów, pięć kotów, osły, konie, bydło szkockie, a także niektóre uratowane kurczaki.

Westminster Kennel Club kontynuuje priorytetowe ustalenie priorytetów dzielnicy weterynaryjnej, a także zdrowia i dobrego samopoczucia psiego z nagrodą weterynarii roku. W 1987 r. Klub rozpoczął program stypendialny WKC Veterinary, który wykorzystywał stypendia dla stażystów o łącznej wartości ponad 4,8 miliona dolarów. Celem Trupanion jest wspomaganie oddanego, odpowiedzialnego planu budżetu właścicieli zwierząt domowych, a także opiekę nad rodzinnymi zwierzętami na całe życie. Niesamowite poparcie Trupanion dla weterynaryjnej dzielnicy z założeniem Veterinary Venriation Day ™, Trucdled ™, a także zaangażowaniem organizacji non-profit w celu powrotu do dzielnicy weterynaryjnej jest naturalnym dopasowaniem dla długiej historii Westminster, aby zapewnić weterynaryjne nauki. Razem klub Kennel Westminster, a także Trupanion chcieliby wykorzystać tę nagrodę, aby uzyskać zrozumienie dla dobrego samopoczucia, potrzebujące tych pasjonujących ekspertów, a także ich zespołów.

Regionalni finaliści to dr Ryan Carpenter z Grand Rapids, MI, dr Cindy Smith z Lakewood, Waszyngton, a także dr Brian Jones z Oklahoma City, OK. Filmy regionalnych finalistów zostały udostępnione na platformach społecznościowych Westminster. Mistrz otrzymał najbardziej skumulowane polubienia/ulubione na różnych platformach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *