opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Nadchodzą święta!

Nadchodzą święta!

Kathy Hosler
4 listopada 2013

Tak, nadchodzą święta. Święto Dziękczynienia, Chanukka, Boże Narodzenie – cudowne pory roku, kiedy wszyscy robimy zakupy, piec ciasteczka, dekorujemy, chodzi na imprezy, a także relaks z naszymi kumplami i rodziną. Tak, prawda… nie, jeśli jesteś typowym groomerem. W przypadku większości hotelu „to sezon do pracy, pracy, pracy z wyjątkowo trochę czasu na relaks lub cokolwiek innego, jednak nie musi to być praca, a także bez gry w tym roku. To wszystko dokładnie w tym, jak się na to przygotowujesz.

Jak patrzysz w przyszłość? Z podekscytowanym oczekiwaniem, a także pewnością, że będziesz w stanie poradzić sobie z tym, co będzie na twoją drogę? Czy też wierze w długie godziny, nadmiernie zarezerwowane dni, a także z krótkim tempem klientów sprawiają, że kulą się, a także chcą podać „Bah Humbug”? Czy wymagają pełnego stresu sezonu, a także sprawiają, że czujesz się jak szalona bajkowa postać drobiu Little, która bez celu pobiegł, a także z powodu krzyku: „Niebo spada! Niebo spada! ”?

Zróbmy to w roku, w którym naprawdę cieszysz się udanym sezonem wakacyjnym. Decyzje, a także opcje, które teraz podejmujesz, określi rodzaj sezonu wakacyjnego, którego doświadczycie zarówno Salon. Mądre, planowanie z góry może wypełnić rejestry pieniędzy.

Najpierw podsumuj wszystkie swoje zapasy – szampony, produkty do stylizacji, wstążki itp., A także upewnij się, że masz wystarczające, aby przynieść Ci ten szczyt. Zaopatrz swój obszar detaliczny, a także wypełnij półki atrakcyjnym asortymentem świątecznych zabawek, prezentów, a także świetnych ofert przedmiotów impulsowych.

Zawsze używaj produktów, a także urządzeń, które pomogą ci przyspieszyć pielęgnację. To niezwykle prawdziwe: czas to pieniądze, a każda minuta, którą oszczędzasz, jest cenny. Jeśli możesz zaoszczędzić pięć lub dziesięć minut na psa, zobaczysz znaczny wzrost liczby psów, w którym może się pielęgnować, a także rozpoznać wyższy przychód na zwierzaka, skraca czas potrzebny dla każdego pielęgnacji.

Upewnij się, że wszystkie Twoje urządzenia są w świetnej formie. To jest kluczowe. Poświęć trochę czasu na konserwację strzyżeń, suszarek, a także kąpieli, a także systemów próżniowych-filtrów czyszczenia, zmiany szczotek, eliminowania wbudowanych złóż włosów itp.

Zawsze trzymaj pod ręką części zamienne, aby upewnić się, że możesz szybko zadbać o awarię. Jeśli to w ogóle możliwe, miej kilka urządzeń zapasowych-nową parę strzyżeń, a także świetną ofertę ostrzy, kilka par nożyczek lub dodatkową suszarkę. Nie ma nic gorszego niż posiadanie salonu pełnego zwierząt domowych, a także nic do pielęgnacji.

Wstępnie zarezerwuj jak najwięcej Twoich klientów. Pozwól im zrozumieć, że wizyty świąteczne szybko się zapełniają, a także nie możesz się zapewnić, że dostaną, jeśli nie zarezerwują teraz. Wizyty wstępne umożliwiają rutynowanie dni w metodzie, która działa najlepiej dla Ciebie, a także nie ma sześciu pełnoprawnych spanienów lub ręcznie usuniętych podstawowych pudrów dokładnie tego samego dnia.

Gdy wakacje zbliżają się, wiele salonów pozwala ich automatycznej sekretarki odebrać wszystkie swoje połączenia. Ich wychodząca wiadomość wyraźnie określa, że ​​przyjemnie, że wszystkie ich wakacyjne wizyty zostały wypełnione jednak, że mają listę oczekujących. Słysząc tę ​​wiadomość, kiedy telefon dzwoni do twojego salonu, informuje pani Super-picky, że jej bit Poopsie będzie musiał być na twojej liście oczekujących, jeśli spodziewa się wizyty wakacyjnej (może powinna być wcześniej zarezerwowana wizytą wakacyjną, jak sugerowałeś w Ostatnie pielęgnacja Poopsie).

Umożliwienie automatycznej sekretarki na wszystkie połączenia telefoniczne podczas pielęgnacji oznacza, że ​​nie musisz się zatrzymać, a także rozmawiać z ludźmi, którzy mają ceny, tych, którzy chcą opowiedzieć ci całą historię życia, a także historię życia, a także Ci, którzy po prostu muszą dziś zdobyć swojego psa – w końcu są twoim rutynowym klientem… przyciągnęli go do twojego sklepu w ostatnie święta!

Również oferta oczekujących daje przewagę, że możesz wybrać klientów, których chcesz pracować w gorączkowym harmonogramie. Często możesz kształtować się u dwóch lub trzech prostych psów zamiast jednego trudnego, czasochłonnego klienta.

Wakacje oznaczają długie godziny na stóp dla większości hotelu. Upewnij się, że nosisz wygodne, wspierające buty, a także masz maty przeciwdziałające na każde stacja pielęgnacyjna. Ergonomiczny sprzęt, taki jak regulowane stoły, a także wanny, a także narzędzia przyjazne dla nadgarstka, pomogą zwiększyć wydajność bez pobierania ofiar na ciele.

Stać się priorytetem. Nie jesteś maszyną, która może działać 24 godziny na dobę. Musisz uzyskać odpowiedni odpoczynek, a także odżywianie, jeśli spodziewasz się przejść. Długie, trudne godziny mogą być naprawdę trudne dla twojego personelu. Pokaż im, że ich doceniasz, a także nagradzaj je odpowiednio za całą swoją pracę.

Jeśli możesz to zrobić, a także pracować jako herbatanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *