opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Wydarzenia na żywo

Wydarzenia na żywo

Mary Oquendo
31 sierpnia 2016

Gdybym mógł zrobić tylko jeden rodzaj marketingu, byłyby to wydarzenia online. Lubię ich! Motyw społeczny we mnie jest oddany. Cały czas zadowolę ludzi i chitchat. Chociaż chodzenie na wydarzenie online jest o wiele więcej niż tylko się pojawiać; Odpowiednie planowanie może sprawić, że Twój dzień będzie żył, a także bez incydentu, a nie męczące lub problematyczne.

Jaki rodzaj wydarzeń oferuje kabinę lub przestrzeń stołową?

Lista tutaj może być nieograniczona: targi rzemieślnicze, dni adopcyjne dla zwierząt, wydarzenia schronienia, wydarzenia miejskie, a także tak dalej. Moje preferowane wydarzenie to regionalny dzień wróżki. Wszyscy, w tym zwierzęta, noszą bajkowe skrzydła podczas spacerów po mieście zielonym. Naprawdę nie ma znaczenia, jakie wydarzenie się udasz, odkąd ankieta przeprowadzona przez American Pet Products Association odkryła, że ​​prawie 65% gospodarstw domowych posiada zwierzaka. To wskazuje co najmniej sześć na dziesięć osób, które przechodzą obok twojego stołu, posiadające zwierzak.

Twoja regionalna gazeta musi mieć zapewnienie wszystkich nadchodzących wydarzeń. Jeśli należysz do Izby Handlowej, prawdopodobnie otrzymasz zaproszenie do e -maila, aby uzyskać strefę Booth na nadchodzących wydarzeniach.

Ile musisz wydać na stoisku?

Rozważ swój ROI lub zwrot z inwestycji. Widziałem różnorodność kosztów, od bezpłatnego do kilku tysięcy. To dolary. Czy wyprodukujesz klientów, aby pokryć koszt stoiska? Zasadniczo wydam od 0 USD, a także 50 USD. Jednak na imprezę pozyskiwania funduszy na schronisku dla zwierząt obniżyłem 150 USD. Niektóre wydarzenia będą wymienić obszar Booth w zamian za świadczenie bezpłatnej usługi, takie jak ozdoby paznokci lub krótka rozmowa informacyjna.

O czym wymyślisz, wybierając miejsce?

Czy dostarczają zarówno stół, jak i krzesła? Jeśli nie, będziesz wymagać ich dostarczenia. Jeśli planujesz pójść na wiele wydarzeń, inwestycja w stół, a także przewodniczący wyniesie około 100 USD nowych.

Czy będziesz wymagać energii elektrycznej czy WI – FI? Mam wideo na mojej stronie na Facebooku, w którym lubię grać, pokazuje, jak wygląda moja mobilna furgonetka pielęgnacyjna. Często lokalizacja obejmuje te usługi dla bezpłatnych lub za opłatę nominalną, jeśli usługa jest oferowana na miejsce.

Jeśli strefa kabiny wewnętrznej lub osłoniętej nie jest dostępna, będziesz wymagać namiotu. Zależy od mnie – będziesz tego wymagać. Wykonaj jedno wydarzenie pod słońcem, a także zapewniam, gdy tylko wrócisz do domu, kupisz namiot kempingowy pop -up na następne wydarzenie. bardziej przystępne jest, nie jest znacznie lepsze, gdy dotyczy tych namiotów. Spodziewaj się zapłacić około 130 USD za nowy. Trudne są trudne do wyjęcia, a także zdejmować, a także pierwszy wielki bryza wyśle ​​im żeglowanie.

W przypadku mobilnych groomerów niektóre wydarzenia mogą umożliwić, aby Twoja furgonetka działała jak budka.

Co musisz dać wydarzenia?

Woda butelkowana dla Ciebie, oprócz miski na wodę dla przechodzących psów, ponieważ może być łatwe do odwodnienia siedzącego na słońcu.

Zapakowany lunch dla Ciebie, a także miska cukierków dla osób zatrzymujących się przy stole. Zasadniczo ludzie zatrzymają się, a także otworzą cukierki, zapewniając szansę na wystawienie usług. Często na imprezach są dostawcy żywności, jednak zwykle istnieje długa linia.

Materiały promocyjne, takie jak karty serwisowe, broszury lub kupony. Pomyśl o torbie z podłączoną kartą serwisową. Często luźne karty serwisowe mają metodę zgubienia na dole torby, a także zapomniane. Przyszli klienci będą mieli metodę skontaktowania się z Tobą. Karty magnetyczne są nawet znacznie lepsze, ponieważ zwykle kończą się na lodówce.

Raffluj niedrogą torbę na prezent. Upewnij się, że jest to specyficzne dla zwierzaka. Chcesz upewnić się, że tylko właściciele zwierząt domowych umieszczają swoje nazwiska, a także e -maile do słoika. Kiedy masz ich e -maile, masz metodę skontaktowania się z potencjalnymi klientami z biuletynem. Nie masz biuletynu? Przejdę to w nadchodzącym artykule.

Wielu organizatorzy wydarzeń rozdają torby na prezent wszystkim uczestnikom. Upewnij się, że mają coś do twojego, aby dodać do torby. Może to być kupon lub niedrogi produkt, który zawiera informacje o usłudze, takie jak zindywidualizowany ołów.

Wiele wydarzeń gromadzi większe produkty, takie jak bon podarunkowy, które są zrównoważone, a dochody trafiają do schroniska regionalnego lub ratownicze.

Przyprowadź kumpla, abyś mógł trafić do nocnika lub udać się do innych kabin.

Twoje stoisko musi być atrakcyjnie ułożone i zachęcające. Zainteresowanie połączenia telefonicznego dla siebie. Vistaprint ma duży niedrogi wybór banerów, a także plakatów wydarzeń.

Jak sprzedasz wydarzenie?

Utwórz ulotki, aby rozdawać klientom, aby rozłączyć się w przestrzeni przerwy w miejscu, w którym pracują. Lubię zapewnić moim klientom zadanie.

Wyślij biuletyn przedstawiający wydarzenie.

Opublikuj wydarzenie na swojej stronie serwisowej na Facebooku.

Transmisja na żywo na imprezie z wykorzystaniem Periscope lub funkcji wideo internetowej Twojej strony usługi na Facebooku. Albo można zaoszczędzić, a także wykorzystać do przyszłego marketingu.

Dobrze sobie radzę na wydarzeniach online, ponieważ czerpię przyjemność z DOInull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *