opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Czy dobrze jest grać holownik z psami?

Czy dobrze jest grać holownik z psami?

Tug-of wojenna jest zabawną grą, która ma wiele psów, ponieważ naśladuje, potrząsając swoją zdobycz! Mogą grać z człowiekiem, innymi psami, a nawet same same. Istnieje jednak kilka przypadków, w których psy nie powinny grać w holownik, a także wskażę je w tym artykule.

Jestem Barbara, a także komponuję rutynowo na ten mutt. Podobnie jestem pisarzem blogu na K9S nad kawą.

Plusy grania pliszka wojny z psami

Zanim to zrobimy, najpierw spójrzmy na zalety grę holownik, a także kilka! Tug-of wojenna to:

Zabawna metoda wykonywania psów, a także umożliwiająca mu do szorstki (w ramach rozsądku).
Sposób kosztów wysokiej jakości czas z psów, a także wzmacniając swoją więź z nim.
Gra, którą można grać w środku, jak również na zewnątrz.
Możliwość wzmocnienia fundamentalnych poleceń posłuszeństwa jak “zostaw to”.
Nagroda za psów roboczych.
Booster zaufania do nieśmiałego psów.
Świetna zabawka żucia dla szczeniąt ząbkowania tak długo, jak to jest zabawka łańcuchowa lub wykonana z kauczuku naturalnego.

Minusy grania holownika z psami

Plusy przewyższają wady gry planszowej, jednak niezbędne jest, aby pomyśleć o tym szlachetnym puszce:

Wzmocnić agresywne tendencje.
Powodować zachowanie obsesyjne lub zaborcze.
Bądź szkodliwy dla dzieci, a także osób starszych, którzy bawią się psem, szczególnie jeśli jest większy.
Wyślij kilka psów “nad swoim progiem” na emocje / impuls.

Rozumiemy, że dostępne są mnóstwo opinii na temat profesjonalistów holowników z psami. Daj nam zrozumieć swoje myśli w komentarzach na końcu tego stanowiska.

Zależy od Ciebie celów szkoleniowych i charakteru psa

Niezależnie od tego, czy holownikowa wojna jest odpowiednią grą do gry z psem zależy od celów szkoleniowych, a także na charakterze twojego psa.

Jak krótko omówiłem w sekcji Wady, szlachetne może wzmocnić agresję. Więc jeśli jesteś świadomy agresywnych tendencji w swoim psie, to najlepsze, aby nie grać z nim, ponieważ nie chcesz wspierać tych tendencji.

Dwa przykłady psów, które nie powinny grać w holownik wojny

Lindsay, główny pisarz blogu za tym mutt, przestał grać w holownikiem z jej Weimaraner Remy od jego osobowości.

Remy lubi holownik, jednak ma tendencję do agresji zaborczej, a także nadmiernie zachwycony, jak również ma trudności z kontrolą siebie.

Ponieważ Lindsay nie chce pielęgnować tego typu zachowań, to był bezmyślny, by przestać grać w tę konkretną grę z Remy.

Zamiast tego robi zwinność, a także prowadzi z nim długich odległości, a także ostatnio niedawno wprowadził go do polowania na szkolenia psów. Wszystkie trzy czynności są fantastycznymi wylotami energetycznymi dla jego pozornie nieograniczonej ilości energii.

Lindsay, a także Remy w biegu w śniegu

Jednym z moich klientów pieszych psów jest buldog amerykański, Chester. Zostaje nadmiernie podekscytowany bardzo szybko, jak również może zrobić prawdziwe szkody, gdy robi, tylko od jego wielkości, waga, jak również mocy.

Błędał moją ramię na holownik wcześniej, więc odkryłem, że nigdy więcej nie gram z nim.

Dostaje on żuć jego Bionic Metropolitan Stick Toy, podczas gdy gram z jego labrador rodzeństwo macy, a także to działa świetnie! To niezwykle trwała, trudna zabawka, która od ponad dwóch lat prowadziła się tak bardzo jak jego szczęki mocy.

Bulldog amerykański Chester z jego Bionic Metropolitan Stick Chew Toy

Przykłady psów, które mogą grać w holownik wojny bez problemu

Będę stwierdzić, że z wielu licznych psów, o których zadbałem, ponieważ 2012, wielu może grać w holownik wojny bez problemu, a także niektórzy nie myślą nawet o grze.

Owczarek niemiecki Mix Brewski, a także Labrador Mix Bailey to źreny klientów, którzy online na dokładnie ten sam cul-de-sac, jak również bawić się razem.

Żadna z nich nie ma żadnych rodzajów agresywnych lub zaborczych tendencji, a także chociaż dużo szorstki, jest zawsze przyjazny sposób. Będą przełączać się między holownikiem wojny z zabawką sznurką, aby gonić się nawzajem, aż nagłę na podłodze, w wymaganiu przerwania.

Brewski, a także Bailey grający razem

Moje dawne szczeniaki Missy & Buzz, dwie miksy bokserskie, podobnie jak grać w holownik. Nie było to niezwykle rutynowe podstawy, jednak co jakiś czas, a następnie czuli się tak. Albo holują na długim sznurku linowym, pierścień ściągaczy lub przewód świetronnego. Zobacz sekcję Najlepsze zabawki dla holownika poniżej linków do każdej zabawki.

Missy & Buzz Gra Holownik z przewodem Like’a

Buzz również delights.Nie ma samego gry w holownik, dlatego wykorzystywałem to nawyki, aby poinstruować go dokładnie, jak otworzyć drzwi do lodówki! Muszę wszystko, co musiałem zrobić, to wiązać przewód likora do transakcji drzwi lodówki, a także poprosić go o “pull” lub “otwarty”.

Uwaga boczna: Ilekroć zrobiliśmy praktykowanie tej sztuczki, wziąłem kabel Likeora z uchwytu drzwi lodówki. W przeciwnym razie pan Buzz mógł właśnie wspomagać się do tego, co odkrył w lodówce!

Buzz odkrywając, aby otworzyć lodówkę, wyciągając liker Cordmy obecny szczenię Wally, mieszankę zawodową, nie odkrył psa kumpla, który może grać w holownicę, ale jednak zachwycam się szarpiący, gdy zainicjowałem grę .

Cieszy się dokładną taką samą liną, którą Missy & Buzz grała, oprócz kilku z gumy zachodnie łapy.

Wally gra ze mną holownikiem, a także jego liny zabawki

Czy są w porządku dla psów grać ze sobą?

Jak pokazałem kilka przykładów powyżej, jest w porządku dla psów, aby grać ze sobą, o ile spełniają kilka kryteriów.

1. Psy powinny nie mieć agresywnych tendencji.

Szlak powinien być zabawny dla wszystkich zaangażowanych, a także agresywne lub obsesyjne psy mogą szybko ranować, zwłaszcza gdy są większe. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, to kosztowna wycieczka do weterynarza.

Przy okazji, jeśli kiedykolwiek odkryjesz się w okolicznościach psów zwalczających na zabawkę (holowniczej), spróbuj rzucić kurtki lub koce nad głowami, aby je rozpraszać. Pojemnik z wodą działa również fantastycznie, jak również wąż ogrodowy.

2. Gra powinna być nadzorowana przez dorosły.

Jeśli kilka psów jest sam, wystarczy umieścić holownicze zabawki, aby zapewnić, że nie mogą je po prostu wyciągnąć za każdym razem. W ten sposób szczeniaki będą wdzięczni za pośladki dużo więcej, a także mogą grać w zarządzanym otoczeniu.

3. Psy, które mogą grać w holownik, aby zrozumieć podstawowe polecenia posłuszeństwa.

Wiele niezbędnych jest “zostaw to”, gdy chcesz, aby puścić zabawkę. Lubię się “weź przerwę”, gdy chcesz, żeby mieli trochę czasu. Zobacz nasz Post: Poinstruuj psów, gdy gra się gra.

Wskazówka: Prosta polecenie polecenia “Opuść go” polecenia z wysoką wartością, śmierdzącą treningami. Wiesz, coś takiego jak wyciąć hot dog, ser, ryby lub przyjazne dla przyjaznych ekologicznie. Wystarczy zaoferować swoje szczeniaki jedną z tych smakołyków, gdy bawią się zabawką. Kiedy zmniejszają zabawkę, aby dostać się do uczciwej, stan “zostaw go”, a także pochwałę ciepła!

Jednak upewnij się, że nie zapewniasz smakołyków kilku psów, gdy są to ochronne nad jedzeniem. Może to spowodować walkę nad smakołykami.

Nauczanie holownika bez ryzyka do szczeniąt

Etap szczeniaka jest najlepszym czasem, aby pouczać uprzejme nawyki w ogóle, a także w tym, co obejmuje strukturalną holownik wojny z ograniczeniami, a także zasadami.

Dopóki są włączone, holownik wojny będzie psychologicznie, a także fizycznie stymulować szczeniaka, jednak nie będzie jej agresywny. Jest również fantastyczna szansa na hamowanie mentora. Oznacza to, że mentor nie ją nie chwycić ani nie odgrywa gryzie ludzkiej skóry.

Rumy holownicze

Dorosły ludzkie inicjuje, a także kończy się gry. Wystarczy zamrozić, aby się męczyć, gdy chcesz, aby szczeniak przestał grać.

Wymóg szczeniąt do odkrycia polecenia “opuścić go”. Wykorzystaj go, gdy chcesz, aby puścić zabawkę. Poinstruuj go, zapewniając swoim szczenięciu smaczne traktować jak niektóre cięcie hotdog, gdy chcesz, aby zmniejszyć zabawkę.

Bez gryzienia w ludzką skórę. Wymóg szczeniąt do zrozumienia, że ​​mogą one gryźć tylko zabawka holownicza, jednak nigdy do ludzkiej skóry. To szczególnie niezbędne, ponieważ szczenię zęby są naprawdę ostre !! Utwórz wysoki hałas, gdy szczeniak cichł się, a także natychmiast zamrażać. Kontynuuj tylko zabawę po nieco przerwie, a także, gdy szczenik przestał ciąć, a także upuścił zabawkę.

Nie ciągnij do góry. Kiedy grasz w holownik swoim szczeniakiem, tylko wyciągnij naprzód lub na boki, jednak nigdy w górę. Ten ostatni może powodować luźne zęby, a także obrażenia kręgosłupa.

Zabawki holownicze liny oprócz gumy są fantastyczne w przypadku żucia bez ryzyka, gdy szczenięta są ząbkowanie. Znane poniżej odkryjesz listę moich preferowanych zabawek holowniczych.

Najlepsze zabawki do holowania

Tug Toys powinny być kilka rzeczy. Przede wszystkim powinni być miękkim, a także w kształcie bez jakiegokolwiek trudnych krawędzi. Od tego czasu nie chcemy, żeby powodowali żadnych obrażeń wzdłuż dziąseł psa lub zębami. Tak trudne plastikowe zabawki holownice należy unikać.

Następnie powinni być długo lub ogromnym wystarczającym dla twojego psów, a także sam, aby utrzymać z dokładnie w tym samym czasie. To sprawia, że ​​jest to bardzo prostsze dla psów, aby zapobiec yNasza skóra! Nawet dobrze wyszkolone psy nie można przypadkowo zdobić skórę, jeśli zabawka jest malutka.

Motyw ten, najlepsze zabawki holownicze, które spotykam przez lata, są następujące:

Tether Holownik zabawki – dla psów, aby grać same
Piątki ściągacze
Like
Zabawki linowe.
Pluszowe zabawki (dla mniejszych ras)
Miękkie frisbees – wiewiórka z Kong
Gumowe zabawki Zachodnie Paw (lubię ich skambek, jak i ich Zwig zabawki)

Zobacz także nasz Post: Wiele sprężystej zabawki psów dla znacznie więcej pomysłów.

Ja grając holownikiem małą lucy, a także jedną z jej luksusowych zabawek

Zagraj w Holownik z Sydney Weimaraner, a także Zabawkę Squirrel Kong

GDS Hannibal gra holownikiem ze mną, a także Zwig Zwig West Paw

Korzystanie z holowania jako nagrody za zwinność lub nosek

Psy robocze są często nagrodzone wspaniałą grą w holownik po dobrze wykonanym zadaniu. Na przykład, jeśli siły zbrojne lub władze psówą wącha materiały wybuchowe lub pomagają złapać zbiegły, ich przewodnik może wyciągnąć zabawkę do sesji holowniczej. Dokładnie ten sam pomysł zadania dobrze wykonany może być wykorzystywany z psami, które prowadzą zwinność, a także zadania nosowe.

Ja, kiedy musisz przestrzegać sił zbrojnych K9 w szkoleniu, gdy mój pojazd został szukany w punkcie kontrolnym sił zbrojnych. To była losowa sprawdzenie bezpieczeństwa i bezpieczeństwa, a także szczenię – belgijski malinois – wąchał każdy cal mojego samochodu, w tym pnia.

Cóż, nie odkrył nic wartego pozwalania, aby jego przewodnik wiedział, few! ***Żartuję!!***

Ale przewodnik nadal nagrodził swojego szczeniaka szybką grą holownika najlepiej po przejściu sesji. Wyciągnął zabawkę linową ze swojej kurtki, a także zagrał z nim najlepiej, a także tam, tylko na kilka chwil, jednak szczenię cię lubiło, a następnie podekscytowany, aby sprawdzić następny samochód.

Należy pamiętać o sobie, Wow, jest to fantastyczny wybór satysfakcji psów napędzanych zabawka bez jedzenia! Nawiasem mówiąc, a także jest to tylko boczna notatka, podobnie jak byłem głęboko zdumiony dokładnie, jak koncentruje się, że psowie znajdowała się właśnie odkrywanie materiałów wybuchowych (i być może bronią, nie jest pewną).

Jest to, że jako osobisty właściciel psów, ekspert panie piechur / zwierzę domowe, a także dostawca usług PET TAXI, mam cały rodzaj pachnie psów w moim samochodzie. Dołączyć leki. Pup zignorował wszystko. Naprawdę był w trybie pracy.

Teraz chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Teraz twoja kolej! Czy grasz w holownik z psem? Czy masz jakieś dodatkowe porady?

Jeśli masz jakieś pytania, zrozummy w komentarzach!

Barbara Rivers kompozynie rutynowo dla tego mutta. Jest licencjonowana w surowym odżywianiu żywności z psów z psów naturalnie magazynu, a także autora trzech e-booków o zrównoważonych surowych karmach psów. Jest pisarzem na blogu w K9S nad kawą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *