opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Pierwotna karma dla zwierząt domowych przypomina pojedynczą partię surowej mrożonej formuły z indyka z indyka

Pierwotna karma dla zwierząt domowych przypomina pojedynczą partię surowej mrożonej formuły z indyka z indyka

Pierwotna karma dla zwierząt domowych przypomina pojedynczy kod produkcyjny partii Raw Frozen Formuła 3-funtowa formuła. FDA oceniła produkt w reakcji na jedną skargę konsumencką. Pierwotna żywność dla zwierząt domowych została powiadomiona przez FDA, że testowanie dwóch worków tej wielkiej oferty spowodowało niski poziom tiaminy (witaminy B). Ani FDA, ani Primal nie mają żadnych innych raportów dotyczących tiaminy w produktach pierwotnych. Żaden inny produkt produkowany przez pierwotną karmę dla zwierząt domowych nie jest zawarty w niniejszym wycofaniu.

Dużą ofertę zawartą w tym dobrowolnym wycofaniu jest:

Primal Pet Foods Feline Turkey Raw Frozen Formuła 3-funtowa torba (UPC# 8 50334-00414 0) z najlepszym według daty 060815 B22

Konsumenci, którzy nadal mają torby z koci z tej wielkiej oferty, powinni przestać karmić je swoim kotom, a także zadzwoń do nas pod numer (866) 566-4652 w poniedziałek z piątek, 9:00-16:00 PST. Konsumenci o jeszcze większych obawach powinni zobaczyć lub zadzwonić do nich pod tym samym numerem.

Tiamina (witamina B) jest niezbędnym składnikiem odżywczym wymaganym do metabolizmu węglowodanów, stężenia masy mięśniowej, a także nigdy nie przewodzenia. Tiamina jest przechowywana w ciele tylko w wyjątkowo niewielkich ilościach, a koty zależą od planu diety, aby zaoferować stabilne źródło tej witaminy. Tiamina jest naturalnie odkrywana w mięsie, zwłaszcza masach mięśniowych, a także mięsach narządowych, oprócz orzechów, roślin strączkowych, a także drożdżach Brewera. Po dwóch do czterech tygodniach diety z niedoborem tiaminy koty mogą wykazywać wskazania niedoboru tiaminy, które mogą obejmować zwiększone ślinienie, utratę apetytu, a także w niektórych przypadkach wymioty. Zaawansowane wskazania niedoboru tiaminy obejmują rozszerzone źrenice, powolne tętno, agresję, a także objawy neurologiczne, takie jak sztywna szyja lub głowa.

Ingrid King

Możesz podobnie jak:
Purina przypomina sobie wiele terapeutycznych kotów z puszek

Zasięg natury przypomina jedną partię instynktowej surowej formuły drobiu organicznego

Halo, wyłącznie dla zwierząt przypomina zdrowy gulasz Spot wrażliwy na recepturę w Turcji wrażliwy na koty

«Recenzja: Ogromne doświadczenie Keekee w Atenach, Grecja
Kitties mogą zabić mistrza »

3 komentarze na temat pierwotnej karmy dla zwierząt domowych przypomina pojedynczą partię kotów surową formułę zamrożoną

Elaine mówi:

9 maja 2017 o 21:49

Kupiłem dziś pierwszą torbę Primal. Proszę informuj mnie na bieżąco. podziękować ci.

Odpowiedź

Vique mówi:

9 listopada 2017 o 18:39

Właśnie odkryłem, że to wycofanie było w 2015 roku, a także widziałem, że data w twojej publikacji była niedawna, a także wierzyłem, że mogłeś wierzyć, że to znacznie nowsze wycofanie.

Odpowiedź

Podejmij postępowanie prawne przeciwko Brandes mówi:

14 marca 2015 o 15:46

Nie używaj tego rodzaju, ale; wspólny. Zawsze nie lubię słyszeć o wycofaniach dotyczących karmy dla zwierząt domowych. Pragnienie, że nie mieli żadnego. Dzięki za udostępnienie. Świetnie o tym zrozumieć.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę według naszej
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz również subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *