opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Modele biznesowe pielęgnacji: jeden rozmiar nie ma kształtu wszystkich

Modele biznesowe pielęgnacji: jeden rozmiar nie ma kształtu wszystkich

autorstwa Khris Berry
1 sierpnia 2020
Wszystkie groomery nie są wytwarzane równe. Cóż… w niektórych sytuacjach są, podobnie jak niektóre nie są.

Wszyscy groomerowie mają wyraźną zdolność do polubienia nieograniczonej liczby psów, jakby były ich własnymi. Wszyscy groomerowie mają możliwość pamiętania klientów, którzy zostawiają specjalne wskazówki, oprócz tych, którzy narzekają na nieistotne problemy, a także ponownie. Wszyscy pielęgnacjowie mają entuzjazm do swojej pracy, a także są nieustraszeni, gdy konfrontuje się z potrzebującym pana młodym. Wszyscy groomerowie mają żelazną konstytucję podczas jedzenia lunchu podczas dezyngowania husky, a także nieograniczoną ilością opinii, gdy zapytano o istnienie Doodle.

Oprócz tych jednoczących przykazań istnieją wyraźne różnice, które wkradają się do zdjęcia pielęgnacji, a także pielęgnacji. Istnieje wiele różnych metod osiągnięcia eksperta od pielęgnacji zwierząt domowych, a także uważałem, że byłoby to doskonała okazja do zbadania ich oprócz różnych elementów każdego prywatnego stylu biznesowego.

Usługi pielęgnacyjne mogą być świadczone w wielu różnych stylach, jednak w przypadku funkcji tego artykułu skupiam się na tym, gdzie oferowane są usługi, oprócz tego, kto je zapewnia. Istnieją cztery podstawowe style firm pielęgnacyjnych – a potrzeby każdego z nich oprócz obsługiwanych klientów są wyjątkowe. Klasyfikacje firm zajmujących się pielęgnacją to cegły, a także zaprawy, mobilne, home, a także domowe. Sprawdźmy, co sprawia, że ​​każdy z tych wyjątkowych niuansów, który je wyróżnia, oprócz kilku konkretnych potrzeb każdego stylu pielęgnacji.
Reklamy

Cegła i moździerz

Te firmy zajmujące się pielęgnacją reprezentują największą branżę branży pielęgnacyjnej, oprócz największej części pracujących ekspertów. Choć mogą być jeszcze bardziej podzielone na biznes lub prywatne, oprócz niewielkich i dużych salonów piękności, potrzeby cegieł, a także salonów piękności zapraw, a także zajmujących je pielęgnacji, są w zasadzie takie same.

W budynku, który nie jest rezydencją, znajduje się cegła i zaprawy piękności, który nie jest rezydencją. Niezależnie od tego, czy jest to system w centrum zakupowym, struktura stojaka -alonowa, czy część jeszcze jednej firmy (np. Biuro weterynarii lub firma detaliczna PET), te firmy zajmujące się groomem na ogół wykorzystują szereg groomerów (średnio trzy), a także trzy), a także trzy), a także trzy) Klienci zostali przyzwyczajeni do sprowadzania swoich psów do groomera za usługi.

Plusy: Doskonały zwrot z inwestycji Przy porównywaniu powierzchni podłogowej z przychodami z zarobków może obsłużyć większą klientelę z bardziej pracującymi groomerami, tworzy „zabawną” atmosferę z innymi miłośnikami zwierząt domowych, widoczność/oznakowanie sklepu jest doskonałym źródłem ciągłej reklamy.

Minusy: potrzebuje zorganizowanych procesów, a także zarządzania, większej liczby klientów zwiększają możliwość problemów lub skarg, konserwację potrzebną w obiekcie.

mobilny

Firmy zajmujące się pielęgnacją mobilnych są dość oczywiste. Zasadniczo jeden groomer działa z jednego systemu mobilnego, w którym podróżują do domów klientów, a także pielęgnuje swoje zwierzęta z komfortu własnego podjazdu. Istnieje wiele firm mobilnych, które posiadają kilka jednostek, a także wykorzystują szereg groomerów, jednak pomysł pozostaje taki sam. Ten projekt przemawia do starszych klientów (zarówno ludzi, jak i psów), którzy nie są w stanie podróżować, aby uzyskać usługi pielęgnacyjne, oprócz tych, którzy chcą po prostu korzyści, że nie będą musieli opuszczać domu.

Plusy: Zapewnia samotność niezależnego groomera, wiele jednostek jest samodzielnych, a także proste w użyciu ze sprzętem stanowym – of -nowoczesnym, pasuje do szerokiej gamy klientów, a także zwierząt w każdym wieku, wielu groomerów mobilnych może się opłacić premia na rzecz usługi.

Minusy: Dodano koszt biznesowy, w tym paliwo, zużycie, a także łzy na pojazdach, kosztowny zwrot z inwestycji ze względu na czas i ograniczenia odległości, nie umożliwia pracy zespołowej podczas pracy na trudnych zwierzętach, część twojego czasu jest wykorzystywana do jazdy między klientami zamiast psów pana młodego.

W domu

Pielęgnacja w Home odnosi się do pielęgnacji, którzy mają salon kosmetyczny lub biznes w środku (lub związany z) swoją rezydencją. Niezależnie od tego, czy w oddanym obszarze domu, garaż czy stojak – alonem na pomieszczeniach domowych, pielęgnacja w home może być realną alternatywą dla groomera, który szuka bardziej zarządzania w ciągu dnia – do dnia, do dnia, bazy klientów , koszty oraz miejsce pracy.

Plusy: Twoje dojazdy jest krótkie, ciągły koszt biznesu jest mniejszy bez trzeciego czynszu za świętowanie, media itp., Bardziej osobiste doświadczenie dla klientów, a także zwierząt domowych, niszowy rynek zwierząt, którzy rozkwitają jedną z usług, mniej stymulacji, mniej stymulacji .

Minusy: Problem produkujący rozdział między życiem osobistym, a także życie zawodowym, niebezpieczeństwo posiadania klientów/dziwnych psów wchodzących do domu, brak prywatności, trudne do poszerzenia usług lub biznesu, mniejsze szanse na rozwój, większą odwrócenie uwagi od Honull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *