opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Clitterzone Air Ofurifier dostępny jest teraz jako pakiet podróży

Clitterzone Air Ofurifier dostępny jest teraz jako pakiet podróży

Jestem wielkim fanem oczyszczacza powietrza Clitterzone. Ta mała, wydajna jednostka naprawdę wykonuje zadanie, nawet przy trudnych zapachach moczu. I mówię z osobistego doświadczenia: Ruby, który jest pionowym siusiu, zajmującym się moczem nawet na bardzo wysokiej krawędzi naszej kuwety. Dywan wokół pudełka był namoczony moczem. Po zakłóceniu plamy umieściłem Critterzone na przebarwieniu do góry nogami, jak sugerowano na stronie ClitterZone. Około godziny później nie było śladu zapachu moczu.

Ruby, wyglądająca skruszona po jej „Miss”

W przeciwieństwie do innych jednostek, nie musisz również zastępować filtrów i nie wymaga częstego czyszczenia. Tutaj możesz przeczytać moją pełną recenzję oczyszczacza powietrza Clitterzone.

Critterzone jest teraz dostępny w praktycznym pakiecie podróży, który jest wspaniały do ​​użytku w samochodzie. Naprawdę mogłem użyć tego innego dnia, kiedy resztek pojemnika na obiad wyciekł bardzo aromatyczny sos do czosnku na moim siedzeniu pasażerskim! Może być również dostępny w przypadku Mishaps Kitty w drodze do weterynarza.

Pakiet turystyczny zawiera adapter samochodowy, który podłącza się do zapalniczki w samochodzie, a także dość niebieską aksamitną torebkę podróżną. Jest to ta sama jednostka co Corded Critterzone, więc jeśli już go posiadasz, możesz po prostu kupić telewizję kablową adaptera samochodowego do użytku w samochodzie.

Nieuchronnie, kiedy wspominam o Critterzone, kwestia ozonu pojawia się w pytaniach, więc pozwólcie, że będę wyprzedzający: tak, generuje niewielką ilość ozonu. FDA potrzebuje ozonu produkcji gadżetów medycznych wewnętrznych, aby nie więcej niż 0,05 ppm. Clitterzone wytwarza mniej niż 0,01 ppm ozonu. Niektóre osoby są niezwykle wrażliwe na ozon i mogą nie być w stanie tolerować tego lub innych generatorów ozonowych, bez względu na to, jak mała ilość ozonu. Clitterzone zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wyłączne zniżka w wysokości 10 USD dla świadomych czytelników kotów

Clitterzone USA zapewnia specjalną rabat w wysokości 10 USD dla świadomych czytelników CAT tylko na wszystkich swoich jednostkach, w tym w pakiecie podróży. Po prostu wprowadź Code Somerycat przy kasie.

Aby kupić pakiet podróży lub dowolną inną jednostkę ClitterZone, sprawdź stronę ClitterZone.

FTC Pełne ujawnienie: Jestem podmiotem stowarzyszonym Critterzone, co oznacza, że ​​otrzymuję niewielką prowizję od każdej jednostki kupionej za pomocą kodu rabatowego świadomego. Niezależnie od jakichkolwiek płatności, które mogę otrzymać, nigdy nie zobaczysz produktów lub usług przedstawionych na tej stronie, których nie korzystam, albo skorzystam z siebie.

Ingrid King

Może ci się spodobać również:
Przegląd oczyszczania powietrza Clitterzone: Idealny eliminator środków do czyszczenia powietrza i zapach

Recenzja: Clitterzone Air Naturalizer

Torba SleepyPod Go: Opracowana do podróży zwierząt domowych, wystarczająco inteligentna do podróży ludzkich

«Kromcy Bank krwi ratuje życie
Giveaway: Wygraj kartę podarunkową Whole Foods w wysokości 50 USD i wypróbuj Whole Paws Cat Food »

4 komentarze na temat oczyszczacza powietrza Clitterzone są już dostępne jako pakiet podróży

Jobi i Fisher mówią:

22 października 2013 o 13:12

Cieszę się, że mogę się o tym dowiedzieć. Coś dla furgonetki, kiedy zaczynamy zabierać koty na wycieczki, mogą być dostępne bardzo przydatne!

Odpowiedź

Ingrid mówi:

22 października 2013 o 17:53

Założę się, że byłby dostępny w przydatnych, Jobi i Fisher!

Odpowiedź

Margaret mówi:

22 października 2013 o 11:35

To wydaje się cudowne; Nie jestem pewien, czy jest dostępny w U> k. Jeśli tak nigdy o tym nie słyszałem i na pewno działa. Mówią, że środki czyszczące usuną zapach dla ludzi, ale koty będą go pachnąć, czy to prawda w przypadku tej maszyny – nie brzmi tak, jak powiedziałeś. Myślę, że nie mam wyboru, ale pozostać z niebiologicznym proszkiem do mycia, a to wydaje się mieć znaczenie, ale może to być ból głowy do przerwania, nie może tego.

Odpowiedź

Ingrid mówi:

22 października 2013 o 17:52

Nie obserwowałem żadnej z moich dziewcząt wąchania wokół obszaru, w którym miał miejsce wyciek moczu, Margaret, więc muszę uwierzyć, że się go pozbyło. Na szczęście dla nas był to odosobniony incydent.

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Komentarz *
Nazwa *

E-mail *

Pozostawiając komentarz, zgadzasz się z gromadzeniem danych przez tę stronę według naszej
Polityka prywatności.
*

Powiadom mnie o komentarzach uzupełniających za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz także subskrybować bez komentowania.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *