Świętuj 25 lat Expo Groom

według personelu
7 sierpnia 2013

Hershey Lodge and Convention Center w Hershey w Pensylwanii po raz kolejny powita prawie 5000 specjalistów ds. Opieki i zwierząt domowych przez swoje drzwi dla Groom Expo, największego na świecie pokazu pielęgnacji. Świętując 25-lecie, Groom Expo będzie zawierać tętniącą życiem targi, światowej klasy edukację i konkursy pielęgnacyjne sankcjonowane przez GroomTeam, oprócz wydarzeń specjalnych, takich jak Barkleigh Honours Awards. Zapisz datę tej srebrnej rocznicy: 19-22 września 2013 r.

Z okazji rocznicy Groom Expo, tegoroczny program zawiera „Legends of Grooming: Company Success Summit”, specjalna seria seminarium z ikonami branży z ostatnich 25 lat. Judy Bremer-Taxman, Melissa Verplank, Karla Addington-Smith, Dina Perry, Marlene Romani, Teri DiMarino i Kathy Rose będą podzielić się swoimi sugestiami i uczestnikami seminarium w sobotę i niedzielę.

Po raz pierwszy Alison Rogers, główna groomer w Harrods Pet Medspa w Wielkiej Brytanii, podzieli się swoim seminarium „Pielęgnacja z europejskim stylem”. Dowiedz się, jak zastosować europejski styl do swoich klientów w tej czterogodzinnej serii seminarium, która obejmuje demonstracje na temat czterech popularnych ras, w tym pudle i Bichon Frie. Groom Expo pojawi się także światowy debiut „Pielęgnacji rzeczywistości” z Kendrą Otto. W tej czterogodzinnej serii znajdują się demonstracje na temat Shih Tzu, Scottish Terrier, Poodle i Doodle. To seminarium koncentruje się na lekcjach, które Kendra nauczył się na ringu zawodów i tym, jak zastosowała je do stolika pielęgnacyjnego w swoim salonie.

Po raz pierwszy na Expo Groom, mistrzyni Groomer Irina Pinksusevich zademonstruje techniki japońskiego freestyle, których nauczyła się podczas podróży do Japonii. Debiutem Expo Groom jest także „Dogfather wie najlepiej” z Joey Villani. W tej czterogodzinnej serii seminaryjnej Joey dzieli się wiedzą firmy, którą zdobył od dziesięcioleci w branży pielęgnacyjnej. Ben Gonzales ze Storevantage będzie również pod ręką na Emanarketing Symposium, czterogodzinnej serii seminarium, która pomoże Ci poprawić strategie marketingowe firmy. Tematy sympozjum obejmują rozwijanie udanego biznesu, inteligentnego marketingu e -mailowego, skierowań i zatrzymywania klientów oraz reklamy online.

Osoby zainteresowane tematami zachowań zwierząt będą zachwyceni, widząc Robina Bennetta na Expo. W piątek zaprezentuje czterogodzinne seminarium zachowań zwierząt oprócz godzinnych sesji przez cały weekend. Groomers, którzy oferują usługi przedszkola lub chcą rozwinąć się na rynku przedszkola, powinni sprawdzić piątkowe seminarium z Chrisem Murphym, wiodącym światowym ekspertem w dziedziniec Doggie.

Oprócz niesamowitych możliwości edukacyjnych, jedną z głównych atrakcji w Groom Expo jest pierścień konkursowy, w którym groomerowie rywalizują o trofea i nagrody pieniężne. Po raz pierwszy od kilku lat konkurenci w Groom Expo będą również konkurować o punkty Groomteam. Uczestnicy mogą wejść na poziom wejścia, pośredniego lub otwartego dla pięciu klas rasy: pudle, teriery, sport, wszystkie inne rasowe i freestyle salonu piękności. Zajęcia ras rywalizują w piątek i sobotę, a zwycięzca najlepszego w Show zostanie ogłoszony w sobotę wieczorem przed nagrodami Barkleigh Honours Awards.

Groomers mogą również rywalizować w niedzielny poranek w konkursie Rescue Round-Up, w którym lokalne schroniska dla zwierząt oferują zawodników z psami, które obecnie szukają domu. Każda lokalna grupa ratownicza, która oferuje psę na ratunek, otrzyma darowiznę pieniężną od Barkleigh Productions.

W niedzielne popołudnie obejmuje najbardziej kolorowy konkurs pielęgnacyjny w cały weekend. Podczas konkursu kreatywnego stylizacji groomery używają kolorów i stylizacji, aby przekształcić swoje psy w artystyczne pokazy przypominające podwodne sceny, statki kosmiczne, postacie z kreskówek i wiele innych. Zwycięzcy otrzymują trofea i nagrody pieniężne, a zwycięzca poszukiwanej nagrody People’s Choice Award pojawi się na okładce magazynu Groomer w Groomer.

Groomers mają również możliwość zaprezentowania swoich talentów artystycznych w abstrakcyjnym konkursie kreatywnego wybiegu, który powraca na Expo na drugi rok. W przypadku tego konkursu groomerowie nie polegają na kolorze ani rekwizytach, ale na abstrakcyjnych wzorach, które wycięli i wyrywali we włosach swoich psów lub kota. Ten stylowy i zapierający dech w piersiach konkurs jest następstwem nagród Best In Show w sobotnich nagrodach przed nagrodami Barkleigh Honours.

Trzecie coroczne nagrody Barkleigh Honours to prestiżowe wydarzenie, które uznaje osiągnięcia groomerów z ostatniego roku. Z kategoriami takimi jak blog, mówca i sędzia roku, nagrody honorują groomerów, którzy wykraczają poza swój wkład w branżę. Podczas gdy niektórzy zwycięzcy zostaną zidentyfikowani według głosów popularnych, inne kategorie, takie jak konkurencyjny groomer roku, będą korzystać z systemu punktowego opartego na wygranych w konkursie. To ekscytujące wydarzenie jest świętem pielęgnacji i ludzi, którzy wydobywają to, co najlepsze w branży.

Z tranull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *