opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized 2015 Phoenix Pet Expo wprowadza organizacje na temat zwierząt wojskowych i PTSD Service Animals

2015 Phoenix Pet Expo wprowadza organizacje na temat zwierząt wojskowych i PTSD Service Animals

będą na Phoenix Pet Expo w 2015 r. 25 i 26 kwietnia w Westworld of Scottsdale, aby podnieść świadomość na temat znaczenia zwierząt dla wojska i weteranów.

7 kwietnia 2015 r.-Phoenix-zarówno miłośnicy zwierząt, jak i weterani powinni przygotować się na Phoenix Pet Expo 2015, znajdującą się w Westworld of Scottsdale 25 kwietnia, od 10:00 do 18:00, a 26 kwietnia, od 11:00 do 16:00. W tym szóstym dorocznym wydarzeniu koncentruje się na obecnych i byłych członkach wojskowych oraz na tym, jak zwierzęta mają wpływ na ich życie. Organizacje takie jak psy w rozmieszczeniu i najlepszy przyjaciel żołnierzy, a także Lon Hodge i jego pies serwisowy, Gander, będą pod ręką oba dni, aby omówić ważną pracę, jaką wykonują, aby wspierać członków wojska w całym kraju.
Najlepszy kumpel żołnierza łączy weteranów z lokalnymi psami schroniskowymi, w których zaczynają razem żyć i trenować, aby zbudować więź. Psy te są przeszkolone do pracy jako certyfikowany pies serwisowy lub pies towarzyszący terapeutycznego, w zależności od potrzeb weterana.

„Najlepszy kumpel żołnierza weźmie udział w Phoenix Pet Expo 2015 po czwartym roku z rzędu”, mówi Brenda Meir z najlepszego przyjaciela Soldier. „Expo jest dla nas wspaniałą okazją do podniesienia świadomości społecznej na temat programu pary i treningu psów usług, które zapewniamy weteranom żyjącym z bojowym PTSD lub traumatycznym uszkodzeniem mózgu”.

Lon Hodge, weteran, który służył w wojsku od 1973 do 1981 roku, żył z okaleczającym niepokojem z powodu PTSD po przejściu do życia cywilnego. Nie znalazł ulgi, dopóki nie odkrył podobnej organizacji do najlepszego przyjaciela Soldier: Freedom Service Dogs w Kolorado. Od czasu powiązania z Gander w 2012 r. Hodge podróżował po kraju, połączył członków wojska ze zwierzętami za pośrednictwem paczek (planowane akty życzliwości społeczności, pomysł Hodge’a) i pomógł wielu osobom cierpiącym na PTSD zyskanie głosu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Podczas gdy najlepszy kumpel żołnierza pomaga połączyć się z weteranami ze zwierzętami służbowymi po powrocie do życia cywilnego, psy wdrażania pomagają przede wszystkim żołnierzom znaleźć przybranie swoich zwierząt, gdy są w drodze z kraju. „Psy w rozmieszczaniu pracują nad zapewnieniem społeczności wojskowej spokojnej, jeśli chodzi o ich futrzane, pierzaste i łuszczące się najlepszych przyjaciół”, mówi Alisa Johnson, założycielka i dyrektor generalny Dogs on wdrożenie. „Nasza sieć wolontariuszy pracuje niestrudzenie, aby zapewnić wejście na pokład zwierząt domowych, gdy nasi członkowie służby najbardziej jej potrzebują, i jesteśmy zaszczyceni służeniem i stojąc w naszym wojsku”.

„Niesamowite ekspozycje dla zwierząt domowych ma zaszczyt mieć taki związek z weteranami i mężczyznami i kobietami, którzy obecnie służą naszemu krajowi”, mówi Ethan Barnett, wiceprezes Fantastic Pet Expos. „Naszym głównym celem jest pomoc w edukowaniu społeczeństwa na temat zwierząt i rodzaju pracy, która jest wykonywana, aby poprawić zarówno nasze życie, jak i ich własne. Z organizacjami takimi jak najlepszy kumpel żołnierza i psy na rozmieszczenie, a także zwolennicy krajowi, tacy jak Lon Hodge i Gander, wiemy, że będziemy mogli nadal wypełniać lukę między obligacją ludzką i zwierzętami oraz zapewnić pomoc reklamową naszemu krajowi Bohaterowie, którzy codziennie służą temu krajowi. ”

Phoenix Pet Expo to bezpłatne, klimatyzowane wydarzenie, które przyciąga ponad 20 000 uczestników wraz z ich futrzanymi, pierzastymi i gadowymi kumplami, którzy chcą cieszyć się nowym i jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem, w którym wszystkie zwierzęta mogą cieszyć się zabawny dzień lub dwa z rodzicami (rodziców). Wszystkie dobrze wychowane zwierzęta domowe są mile widziane, o ile znajdują się na stałym ołowiu (lub w nośniku) i mają dowód szczepionek odpowiednich dla wieku.

Phoenix Pet Expo 2015 jest produkowana przez Fantastic Expos, wiodącą firmę produkcyjną, która obecnie produkuje ponad 30 dużych ekspozycji dla zwierząt domowych w Stanach Zjednoczonych. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 800-977-3609, wyślij e-mail na adres expo@phoenixpetexpo.com lub sprawdź lub.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *