opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Rzeczy, które tolerują, że tolerują

Rzeczy, które tolerują, że tolerują

Pochodzę z rodziny miłośników psów dla zwierząt domowych – mojej mamy, tatusia i dwóch braci szaleją na punkcie psów takich jak ja. Ale podczas sprawdzania mojej rodziny w zeszły weekend zdałem sobie sprawę, że niedogno nie znoszą wielu członków rodziny, którzy kochają psy.

Zabierz moją babcię, na przykład, nie -niedognom, który musi tolerować dwa nadpobudliwe psy sportowe za każdym razem, gdy sprawdza rodzinę syna; Trzy, jeśli Ace i ja odwiedzimy! I robi to bez żadnych skarg. Uważałbym, że mój partner Josh za kochanka psów wciąż jest w tworzeniu, ale ciesząc się Joshem i moją babcią wchodzą w interakcje z psami, zmusili mnie do pomyślania o tym, z czym muszą się nałożyć.

Josh i babcia tolerowały psy błagające o jedzenie z talerzy, głowów psów na okrążeniach, psy płaczące o uwagę, psy uderzają o nogi, włosy psa dla zwierząt na jedzenie i ubrania, śliniące się przez pokój i dużo mówienia psy z nas wszystkich.

Obserwując z nowej perspektywy, zdałem sobie sprawę, że moja rodzina i często zajmowałem się naszymi psami o wiele więcej niż ludzi. O wiele więcej niż raz, zauważyłem, że mój tata lub mama przerwał babę, kiedy rozmawiała o czymś w stylu: „Och, spójrz na Elsie (Golden Retriever), ona jest taka zmęczona” lub „Aw, Sophie (Springer Spaniel) jest teraz taki uroczy ideał. ” Złapałem się kilka razy, aby wskazać coś uroczego, który robił mój kundel. Bez względu na to, jaki był temat rozmowy, prędzej czy później, zawsze powróci do tematu psów. Tak właśnie robią miłośnicy psów zwierząt domowych; Mówimy o naszych psach. Jak myślisz, dlaczego piszę bloga dla psów dla zwierząt domowych?

Cieszyłem się również jako jeden pies dla zwierząt po drugim w środku, potem na zewnątrz, potem na pokładzie, potem z pokładu, potem w środku i zawsze ktoś dałby każdemu psa, czego chciał. Psy wskakiwały i wychodzą z basenu dla dzieci, zwracając nam swoje zabawki i wymagając uwagi. I nie próbuję narzekać na psy moich rodziców tutaj, ponieważ mój kundel został w tym wszystkim włączony! O wiele więcej niż raz włożyłem jego smycz i delikatny przywódca, aby pomóc mu się zrelaksować.

Staram się rozważać niedoglovers w rodzinie, o ile nie narzekają na mój kundel. Zazwyczaj gram w pierścieniu, zbieram wszystkie psy na podłodze obok mnie i sprawiają, że zostaną. To daje przerwę beznoglovers. Niedoglovers nie zdają sobie sprawy z tego, czego brakuje, ale nigdy nie zostaną miłośnikami psów zwierząt domowych, jeśli są absolutnie zirytowani psami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *