opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Leo rozmawia z powrotem

Leo rozmawia z powrotem

Dodaj przyciski udostępniania do FacebookFacebookfacebookshare do twittertwittertwittershare do PinterestPinterestSthare to Moreaddthisre

Leo jest zwykle spokojnym szczeniakiem (nacisk na zwykle), oprócz losowych odgłosów dinozaurów niemowląt, gdy ziewa lub rozciąga się. Mieliśmy ogromne szczęście, że nie szczeka na innych ludzi, psów ani innych przypadkowych rzeczy, w których szczekają psy. Kiedy po raz pierwszy przedstawiliśmy mu trening skrzyń, narzekał, a także szczekałby w skrzyni. Powoli (i na szczęście) zatrzymał się całkowicie, gdy czuł się bardziej komfortowo w skrzyni. Teraz jest spokojny, kiedy wychodzimy z domu, a nawet wsiada do skrzyni, kiedy mówimy „idź spać”.

Niestety Leo ma zwyczaj mówić. Niedługo po tym, jak wstępna stabień, a także przedstawiliśmy Leo do słowa „nie”, zaczął szczekać. Przypuszczam, że jest to albo demonstracja powiedziania nr, albo on wierzy, że szczekają na niego.

Teraz, gdy dociera do swojego bzdry, nastoletnich miesięcy, „nie”, strumieniowo stają się znacznie swobodniej, ponieważ jego ciekawość wciąga go do wszystkiego, jak mój podarty dywan, przeżute formowanie korony, a także więcej (już zaakceptowaliśmy, że my my zaakceptowaliśmy, że my my zaakceptowaliśmy, że my „Nie odzyskuje naszego depozytu). Każdy „nie”, który rzucamy na Leo, otrzymujemy od 1 do 3 szczeków. Zrobił to nawet innym ludziom!

Czasami zapobiegamy festie kory, rozpraszając go zabawką lub zmuszając go do siedzenia, jednak ponieważ jest mądrym szczeniakiem, nie zawsze działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *