opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Schronisko awaryjne Fargo dostępne dla zwierząt podczas powodzi

Schronisko awaryjne Fargo dostępne dla zwierząt podczas powodzi

Schronisko zwierząt awaryjnych będzie dostępne na terenie targów Red River Valley dla wszystkich dotkniętych powodzią Północnej Dakoty/Minnesota, według adoptowego zwierzaka Fargo Moorhead. Rescue współpracuje z menedżerami ratownictwa F-M Humane Society i Fargo-Moorhead.

Schronisko znajduje się w Schollander Pavilion na terenach targowych w West Fargo przy West Main Avenue. Według jednego z pracowników schronienie powinno być uruchomione do tego popołudnia (czwartek).

W tej chwili potrzebni są wolontariusze. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wolontariatu lub znalezienia schronienia dla swojego zwierzaka, zadzwoń do schroniska ratunkowego pod numer 701.281.1574.

F-M Humane Society zachęca ludzi do przygotowania zestawu awaryjnego dla swoich zwierząt domowych i powinno zawierać leki, zapisy weterynarza, tagi tożsamości, jedzenie i wodę, zdjęcia i opisy zwierząt domowych, nośnika, smyczy i koców.

Josh, as, koty, nasz pies zastępczy i ja powinniśmy być bezpieczni przed powodziową rzeką Red. Mamy trochę wolnego pokoju, więc jeśli ktoś potrzebuje miejsca, w którym można opuścić swoje zwierzęta lub miejsce, w którym można zostać w nagłych wypadkach, napisz do mnie na lindsay@thatmutt.com lub zadzwoń pod numer 701.368.2953.

Zaplanuj teraz swoje zwierzęta, abyś nie musiał podejmować decyzji w ostatniej chwili ani pozostawić je w nagłych wypadkach. Kennele rzeki Sheyenne w West Fargo ma miejsce dla psów w weekend w czwartek rano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *