opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Catnict Nation: Dokumenter patrzy na nieznanych bohaterów, którzy troszczą się o dzikie koty

Catnict Nation: Dokumenter patrzy na nieznanych bohaterów, którzy troszczą się o dzikie koty

dla każdego z naszych zepsutych kotów domowych, których najważniejszym problemem może być to, gdzie znaleźć najbliższą kałużę słoneczną . Te dzikie koty, wiedzą również jako koty społeczności, często pozostają niezauważone, a gdyby nie oddani opiekunowie, którzy karmią i opiekują się tymi kotami, często przy wielkiej osobistej ofipie, te koty byłyby jeszcze gorsze. Catnip Nation, godzinny dokument, zbada dychotomię między naszymi ukochanymi kotami dla zwierząt domowych a kotami mieszkającymi na ulicach.

Ten film, stworzony przez społecznie świadomy, wielokrotnie nagradzany dziennikarz, autorkę i filmowca Tina Traster oraz wielokrotnie nagradzany pisarz, redaktor i producent Lennon Nersesian. Spotkasz Stony Point miejscową Andreę Leresche, która wspina się do splątanego gliniarza, aby codziennie karmić kolonię kotów, bez względu na pogodę. Zostaniesz przedstawiony Kena Salerno, jednoosobowego szeptarza kotów, który często odwiedza sanktuarium w New Jersey, gdzie przeniósł znacznie ponad 60 kotów plażowych, które zostałyby zaokrąglone pod promenadą na szczycie nadmorskich i zabrane do schronisk lub zabitych.

Dokument bada, w jaki sposób „potrzeba wioski”, aby nie tylko troszczyć się o te koty, ale także pokonać przeciwności losu, które mogą obejmować gniewnych sąsiadów i błędnych oficerów kontroli zwierząt po polityków i deweloperów. Poznasz postacie w całym dokumencie i dowiesz się, dlaczego robią to, co robią i jak się utrzymują dzięki takim przeciwnościom.

Twórcy filmowi mają nadzieję, że Nation Catnict zmieni serca i umysły na ten istotny temat. Mają nadzieję, że dokument zainspiruje miłośników kotów, aby pomogli zapalić oddolny ruch domagający się humanitarnej służby bezdomności kotów.

Catnip Nation rozpoczął kampanię crowdfundingową, aby ten dokument stał się rzeczywistością. Aby uzyskać więcej informacji o filmie, odwiedź CatnipNation.com.

Ingrid King

Może ci się spodobać również:
Wielokrotnie nagradzany dokument Catnip Nation dostępny teraz na DVD

Dokument Dokument Ratownicy CAT: Ratowanie życia i podnoszenie świadomości na temat zdziczalnych kotów

Technicy weterynaryjni: Nieznani bohaterowie zawodu weterynaryjni

«Sauder Cat Meble łączy funkcję z pięknym designem
Giveaway: Wygraj pętlę Assisi dla swojego kota w maju 2017 r. »

9 Komentarze na temat Catnip Nation: Dokument patrzy na nieznanych bohaterów, którzy troszczą się o dzikie koty

Steve Mann mówi:

20 lutego 2019 o 13:20

Zgadzam się, że musimy uzyskać znacznie większą świadomość tego problemu i im więcej, którzy dołączają do tej przyczyny, pomagając Ferals z TNR, tym większy potencjał. Narzędzia mediów społecznościowych są teraz naprawdę największym narzędziem do rozpowszechniania tego słowa. Nie zapomnij opublikować na Nextdoor lub Craigslist, jeśli potrzebujesz pomocy z kolonią lub karmienie zbłąkania, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto może dołączyć do sprawy

Odpowiedź

Sean mówi:

14 maja 2017 o 10:11

Cieszę się, że ten dokument przyniesie problem zdziczalni koty szerszej publiczności. To takie smutne, że wędrują koty bez właścicieli i nieudane. Mam nadzieję, że ten dokument pomoże coś w tym zrobić.

Odpowiedź

Beth mówi:

10 maja 2017 o 13:28

To drugi taki projekt, o którym słyszałem. Tak wspaniale, że ludzie otrzymują słowo i wizualizacje, aby edukować ludzi i uświadomić im tak istotnego problemu.
Dzięki za zwrócenie uwagi?

Odpowiedź

Sharon Trafford mówi:

10 maja 2017 o 12:09

Mieszkam w zamkniętej społeczności w środkowej Kalifornii. Mam jednak jednego kota domowego, jednak jest co najmniej siedem lub osiem kotów, które przychodzą na moje podwórko do jedzenia kilka razy dziennie. Karmię ich, ponieważ nie chcę, żeby byli głodni. Czy robię coś złego? Co polecasz? Dziękuję

Odpowiedź

Tammey mówi:

19 listopada 2017 o 19:51

Jesteś fantastyczny, aby się nimi dbać. Karmienie sprzyja hodowli, więc sugerowałbym skontaktowanie się z lokalną grupą TNR (pułapka / nijakie / zwrot), aby pomóc je naprawić. Jeśli nie, będziesz mieć stale rosnącą populację kotów na rękach. Jeśli sąsiedzi zaczną narzekać na stale rosnącą liczbę kotów, prawdopodobnie wywołują kontrolę nad zwierzętami, której normalnym protokołem jest uwięzienie i uśmiercenie. I brzmisz wystarczająco troskliwym, że to bardzo ci przeszkadzało. W ogóle nie robisz złej rzeczy, po prostu zrobisz jeszcze jeden krok, aby populacja nie wymknęła się spod kontroli.

Odpowiedź

Almazul mówi:

10 maja 2017 o 11:49

Hmmmm… Jest kolejny dokument na temat dzikich kotów, który jest finansowaniem tłumu, które właśnie przekazałem… dwa różne filmy….

Odpowiedź

Janine mówi:

10 maja 2017 o 7:42

Myślę, że to fantastyczne, że tworzą ten film i edukują ludzi na temat leków i kolonii kotów.

Odpowiedź

Sheryl Holland mówi:

10 maja 2017 o 7:13

Dziękuję – mieszkam w hrabstwie Rockland, karmę się poza kotami i nawet o tym nie wiedziałem!

Odpowiedź

Mary mówi:null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *