opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Meds dla zwierząt domowych, aby pomóc zarządzać wyciekaniem moczu w seniorskich psach

Meds dla zwierząt domowych, aby pomóc zarządzać wyciekaniem moczu w seniorskich psach

Dodaj przyciski udostępniania przycisków do FacebookFacebookfacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre9

Jednym z o wiele bardziej typowych dolegliwości starszych psów jest to, że opiekunowie zwierząt zaczynają znaleźć kałużo moczu, w których psy odpoczywają lub śpią w nocy. Ten typowy problem jest zwykle z powodu osłabienia nerwów wokół cewki moczowej, która jest przewodem odpływu pęcherza. Kiedy mięśnie wokół cewki moczowej są luźne lub luźne, wyciek moczu może nastąpić, gdy pies dla zwierząt odpoczywa lub śpi.

Podczas gdy ten problem jest stosunkowo typowy w spayed, a także w steryjnych rodzinnych zwierzętach domowych, istnieje wiele skutecznych leków na receptę, które mogą pomóc. Przez wiele lat wykorzystywaliśmy niskie dawki hormonu estrogenowego z produktem rozumianym jako Stilbestrol lub DES. Jednak od niewielkiego niebezpieczeństwa hormonalnych działań niepożądanych, jeszcze jeden lek nazywany fenylopropanoloaminą lub proiną zastąpił DES jako najbardziej typowy lek opcji w leczeniu nietrzymujących zwierząt domowych. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​wiele wyciekania moczu z moczem można odpowiednio zarządzać, co działa, aby zaostrzyć mięśnie wokół cewki moczowej.

Kluczowe jest jednak pełna ocena medyczna, w tym analiza moczu, a także potencjalnie pracą krwi w celu zasady innych prospektywnych wyzwalaczy, a także infekcji moczowych, przed przepisaniem leków do przecieku moczu. Inne holistyczne produkty, takie jak wycieki homeopet, nie można również wypróbować więcej, jednak z mojego doświadczenia wynika, że ​​te inne leki są znacznie mniej skuteczne w kontrolowaniu nietrzymania moczu lub wyciekania u psów.

Niemożność utrzymania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *