opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets To Mutt + Mighty Paw Partnership!

To Mutt + Mighty Paw Partnership!

Mam ekscytujące wiadomości!

W zeszłym tygodniu powiedziałem ci, że będziemy mieli ekscytujące ogłoszenie firmy, więc oto jest!

Josh, Remy i ja nawiązaliśmy współpracę z Mighty Paw!

W ciągu najbliższych kilku tygodni i miesięcy planowaliśmy wiele i oczywiście chcemy cię zaprosić, tę społeczność Mutta, aby dołączyć do nas na przejażdżkę! Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, co przyniesie reszta 2018 roku.

Nowy zespół Mighty Paw! Josh, Lindsay i CJ (założyciel)

Zupełnie nowa strona Mighty Paw!

Mighty Paw sprawia, że ​​niesamowite, wysokiej jakości smycze, kołnierze i uprzęże, a także produkty do podróży i szkolenia psów. Teraz mamy zawartość szkolenia psów i produkty do podzielenia się z Tobą!

W ciągu ostatnich kilku tygodni po cichu pracowaliśmy nad nową siłą PAW i aby świętować nową stronę i partnerstwo, mamy dla ciebie trochę gadżetów!

*** Każdy zakup USA za pośrednictwem strony Mighty Paw otrzyma całkowicie bezpłatny 3-pakowy piszczałymi zabawkami. To wartość 25 USD! Wszystkie zamówienia w USA otrzymają również całkowicie bezpłatną wysyłkę! (Oferta biegów do 18 maja. Nie wymaga kodu.) ***

Odwiedź Mighty Paw tutaj.

Bardzo chciałbym spojrzeć na nową stronę i produkty Mighty Paw i daj mi znać, co myślisz.

Naprawdę poświęciliśmy dużo czasu i zastanawialiśmy się nad tym, aby witryna była czystsza i łatwiejsza do nawigacji, i wiem, że pokochasz też produkty. (Wiele nowych produktów w pracach!)

Zarówno ten Mutt, jak i Mighty Paw mają wspólny cel, jakim jest pomaganie kochankom psów w robieniu znacznie więcej ze swoimi psami:

szkolenie

podróż

przygoda

i gra!

Remy z założycielem Mighty Paw, CJ

Jeśli zastanawiałeś się nad zamówieniem nowej smyczy, kołnierza lub nocnikach, nadszedł czas, aby to zrobić z całkowicie bezpłatną wysyłką i całkowicie bezpłatnymi zabawkami!

Spójrz na nową stronę Mighty Paw i daj mi znać, jeśli masz jakieś opinie lub ulubione produkty Paw. Zostaw komentarz poniżej!

Odwiedź Mighty Paw tutaj

Dziękuję za całe twoje wsparcie!

Dziękujemy za całe twoje wsparcie tutaj na tym kundlu, szczególnie dla moich członków Patreon. W ciągu ostatniego półtora roku odegrałeś istotną rolę w testowaniu i ocenie nowych produktów Mighty Paw (wiele innych w pracach!). Dziękuję za poświęcony czas i prawdziwą opinię.

I as. Zawsze zakładałem, że Ace będzie tutaj, kiedy ogłosiliśmy to nowe partnerstwo. Zawsze będę wiedział, że od samego początku pomógł w tym kundle. Był naprawdę najlepszym psem, o jaki kiedykolwiek mogłem prosić, i bardzo za nim tęsknimy.

Patrząc w przyszłość, jesteśmy podekscytowani możliwością pomóc właścicielom psów w zrobieniu znacznie więcej ze swoimi psami, i cieszymy się, że możesz dołączyć do nas na przejażdżkę!

Tak bardzo zaplanowaliśmy na ten rok i później i nie możemy się doczekać, aby podzielić się z tobą wszystkim, społecznością Mutta.

Dziękuję Ci.

-Lindsay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *