opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Air Travel z psami: stacja komfortowa w Filadelfii Worldwide Flight Terminal 2017

Air Travel z psami: stacja komfortowa w Filadelfii Worldwide Flight Terminal 2017

Service Animal, a także Pete Relief Area, Filadelfia Worldwide Lotnisko. Zdjęcie autora, 24 marca 2017
Trudowanie na lotnisku w Filadelfii na całym świecie, natknąłem się na ten niesamowity przykład materialnej kultury współczesnego zachowania zwierzęcia. Obserwowałem małego psa domowego, a także jego właściciela, który był podobny do nylonowego przewoźnika, a także przyciągnęli oko na tę stację komfortową. Wiele z dwóch milionów zwierząt przetransportowanych przez linie lotnicze muszą podróżować w HOLD (okoliczności, które doprowadziły do ​​wielu tragedii, a także wiele złego rozgłosu dla linii lotniczych, które w przeszłości działały w wykluczeniu ustawy o opiece zwierząt publiczne toalety dla psów.

Jednym z aspektów stylów, które jest tak fascynujące, jest to przetrwanie hydrantów wypowiedzenia jako pionowej powierzchni do wykorzystania męskich psów. Jest to zbudowane z odlewanego plastiku, jednak jest pełny rozmiar, a także wytyczne czerwone. To był stały żart w humorze o psach miejskich przez co najmniej 100 lat.

Jeśli chcesz udostępnić zdjęcia innych stacji komfortu terminalu lotu, daj mi znać; Z przyjemnością je opublikuję. Jak również, gdybyś miał doświadczenie z zdobyciem psa dla zwierzaka, aby wykorzystać jeden z nich, będę również podzielał historiami. Kudos do PHL za dbanie o nasze Canine Companii. Teraz czekam na publiczne pudełko na miot dla naszych latających przyjaciół.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook
Więcej

LinkedIn.
Tumblr.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Regulowany pies: Szkolenie domowe, 1865, 1907, a także 1921June 22, 2015in “Psy”
“Puppy Puddle”, a także Canine Catering Companias 8, 2016, “Karta handlowa reklamowa”
Szpital weterynaryjny w Nowym Jorku, 1900: wczesne małe zwierzęcy ćwiczeniowe 7, 2015in “Cats”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *