opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Czy twoje zwierzęta mogą spać z tobą w łóżku?

Czy twoje zwierzęta mogą spać z tobą w łóżku?

autor: Cassie Taylor

Ujawnienie: Ta publikacja jest sponsorowana przez Mattress Sealy Teramo 1400, przyznał ten najlepszy zakup materacy w czerwcu 2015 r.

Niedawno sprawdziłem utwór dokładnie o tym, jak wiele osób umożliwia swoim zwierzętom spać z nimi w łóżku, najwyraźniej aż 10% osób (w ankiecie 1000), nawet do pełnego stopnia wykopania partnerów z łóżka Aby zrobić miejsce dla ich futrzanych kumpli. Co sprawiło, że dokładnie kwestionowałem, w jaki sposób wielu ludzi naprawdę umożliwia swoim zwierzętom spać z nimi w łóżku? Jako dziecko, przyjdź do snu Zwierzęta. Rozumiem wszystko, że stosunek dla obszaru łóżka zabrał członka rodziny do wielkości zwierząt domowych, jest wypłaty ponad wszelkie racjonalne sens do co najmniej 3: 1 na przychylność zwierząt! Jeszcze jedną ulubioną aktywnością jednego z moich kotów było wślizgnięcie się rano na łóżko, a także zagranie w grę, w której rzuciła się na dowolną część ciała, która poruszała się pod okładkami!

Ponieważ wzbudziło moje zainteresowanie, sprawdziłem jeszcze bardziej na ten temat, a także odkryłem utwór w UK Huffington Post. Historia jest taka, że dama była na skraju oświadczenia, że jej dziecko ma autyzm, ale okazało się, że ich zwierzęta nie śpią, kradnąc jego poduszki! To brak snu zmieniał jego zachowanie, a także wywoływał straty napady złości. Podczas gdy kradzież poduszki jest skrajnym przykładem antyspołecznych manier zwierzaków, skręcanie najprawdopodobniej byłoby najbardziej typową skargą. W tym miejscu może być naprawdę dostępny w kieszeni materaca! Ponieważ sprężyny są indywidualnie umieszczane, co sugeruje, że ciało może samodzielnie przenieść się, wpływając tylko na źródła, z którymi się kontaktuje.

Czy umożliwiasz swojemu zwierzakowi dzielenie się swoim łóżkiem? Czy to kosztem twojego partnera? Jeśli to zrobisz, czy naprawdę masz świetne noce? Chciałbym usłyszeć w komentarzach!

O Cassie Taylor: jest pisarką z Lancashire (Wielkiej Brytanii), która jest szczęśliwym właścicielem dwóch Lurchers (Clarke i Gable)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *