opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Łatwy sposób pomocy w potrzebie psów

Łatwy sposób pomocy w potrzebie psów

[frame src = ”http://www.thatmutt.com/web/wp-content/uploads/2014/03/mindy1.jpg„ target = ”_ self” Width = ”570 ″ Height =” 326 ″ alt = ”Mindy The Cute Pitbull Mix„ Align = ”Center” Pretthoto = ”False”]

Mindy służy do adopcji w laboratoriach i wiele więcej w SD

Aktualizacja: Mindy została przyjęta. Mindy Girl to sponsorowany pies miesiąca, który Muttt.com.

Każdego miesiąca mój blog zbiera darowizny na sponsorowanie opłaty za adopcję psa. W ten sposób ktoś może przyjąć ten pies za całkowicie za darmo lub przy obniżonym koszcie, co oznacza, że ​​pies jest znacznie bardziej prawdopodobny, że zostanie szybszy przyjęcie.

Szybkie statystyki dla Mindy

Rasa: Lab/Pitbull Mixage: 1Location: Labs & Dużo więcej ratownictwa w San Diegostatus: Przyjęta! Kwota opłaty za adopcję Sponsorowaną: 60 USD na 300 USD (możesz przekazać poniżej)

Jestem tak podekscytowany pracą z laboratoriami i nie tylko. Jest to grupa, która ratuje psy przed lokalnymi schronami i wpada je do domów zastępczych, dopóki nie zostaną adoptowane.

Według przedstawiciela ratowniczego ratowanie przyjmuje wszystkie rodzaje retrieverów, ale także inne rasy i rasy mieszane.

„Oszczędzamy również mnóstwo matek i szczeniąt… których wielu nie może pomóc” – powiedziała. „Te dzieci umierają w schroniskach w ciągu kilku dni. Jest to dla nas obciążenie, ale to się rozróżniamy. ”

Mindy jest jednym z obecnych psów adopcji z laboratoriami i nie tylko. Była w organizacji, ponieważ sierpień.

Według ratunek jest niesamowicie kochająca i świetna z innymi psami i ludźmi wszelkiego rodzaju. Uwielbia biegać i grać. Jest w domu i ładnie je i delikatnie prowadzi smakołyki.

Jestem bardzo zachwycony, że mogę pomóc jej nieco w świetle reflektorów. Brzmi jak fantastyczny pies i potrzebuję twojej pomocy, aby podzielić się tym postem i zwrócić Mindy uwagę, na jaką zasługuje.

Aby przekazać opłatę adopcyjną Mindy, użyj przycisku PayPal poniżej. Każda kwota jest akceptowana, a 100 procent pieniędzy zostanie przekazane laboratorium i więcej.

Dziękuję za pomoc Mindy!

Zobacz aktualizacje dotyczące poprzednich sponsorowanych psów Gemini i Otis.

Zdobądź biuletyn Mutta w swojej skrzynce odbiorczej:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *