opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Podejmij uważną decyzję o zadowoleniu

Podejmij uważną decyzję o zadowoleniu

Czy istnieje formuła szczęścia? Czy istnieje jedna niezawodna metoda, aby osiągnąć wszystko, co chcemy w życiu? Cóż, właściwie może być. Oprócz tego jest tak proste lub skomplikowane, jak szczęśliwe. Proste, ponieważ wszyscy mamy moc, aby to zrobić. Skomplikowane, ponieważ nasze warunkowanie mówi nam, że nie jest to takie proste.

Wszystko wokół nas to energia, w tym nasze myśli. Prawo przyciągania uczy nas, że jak przyciąga jak. Jeśli skupimy nasze przemyślenia na rzeczach, które nas uszczęśliwiają, przyciągamy znacznie więcej. Jednak dokładnie to, jak to zrobić w świecie, który wydaje się tak pełen niezadowolonych rzeczy?

Robimy to, podejmując uważną decyzję, że chcemy być szczęśliwi. Mamy moc wyboru naszych myśli – więc dlaczego nie wybrać, abyśmy czuli się dobrze? Możemy stworzyć te uważne opcje w każdej chwili – wybierając skupienie się na tym, co działa w naszym życiu, zamiast narzekać na to, co nie jest, wybierając książki, a także programy telewizyjne, które sprawiają, że czujemy się świetnie niż przygnębione lub zdenerwowani, Wybierając, aby być z ludźmi, którzy nas podnoszą, zamiast przeciągać nas w negatywność.

Wybór myśli, a także wybór tego, na czym się skupić, jest niezbędne w tym procesie. Często uważamy opcję jako coś, co musi zawierać decyzję „tak” lub „nie”. Kiedy zaczniesz wierzyć w opcję jako „tak” do tego, czego chcesz, a nie „nie” w tym, czego nie chcesz, odkryjesz zmianę energii.

Kiedy skupimy się głównie na tym, co sprawia, że czujemy się dobrze, odkryjemy, że świat wokół nas się zmienia. Życie płynie znacznie łatwiej. Przyciągamy ludzi, a także okoliczności naszej prawdy, które są przyjemne niż frustrujące. Nasze życie pracuje. Jesteśmy szczęśliwi.

Dzisiaj dokonaj uważnego wyboru: bez względu na to, dokąd zmierzam, bez względu na to, co robię, bez względu na to, z kim to robię, będę szukał rzeczy, które sprawiają, że czuję się dobrze.

A jeśli wymagasz trochę pomocy w samopoczuciu, spójrz na swoich towarzyszy zwierząt. Są mistrzami, którzy sprawiają, że czują się dobrze. Czy widziałeś kiedyś kotów, które są zgodne z słonecznymi obszarami w domu lub psa na plecach w świeżo spowalnionej murawie, skoro wydaje się to tak dobre?

Zadbaj o to, aby dziś!

Ingrid King

«Utrata apetytu u zwierząt
Myśli weterynarza na temat kotów »

5 komentarzy na temat podejmowania uważnej decyzji o szczęśliwym

Ingrid mówi:

12 czerwca 2009 o 17:20

Dzięki za komentarz, Laurel. Jak termin odbijający się od odbicia!

Uważam, że wartość ma na celu uznanie i odczuwanie „złego” emocji, jednak tylko wtedy, gdy osoba jest w stanie uwolnić niekorzystne emocje bez ich pogawędki. Uważam, że istnieje punkt zwrotny, w którym ktoś może utknąć w negatywności, co spowoduje jedynie wprowadzenie znacznie więcej tego samego w ich życiu.

Odpowiedź

Laurel mówi:

12 czerwca 2009 o 12:18

Tak się zgadzam, Ingrid! Zawsze mamy moc wyboru, nawet jeśli może się wydawać, że nie. Jednak jedyną ostrożnością, którą zawsze sobie podawałem, jest uznanie i naprawdę odczuwanie moich innych emocji, umożliwiając im „powiedzenie”, co wymagam, a następnie opcję relokacji, aby znów się czuć.

Uważam, że ryzyko z niedawnym zainteresowaniem szczęścia jest to, że niektórzy ludzie zmuszają się do fałszywego poczucia optymizmu, ignorując autentyczny ból lub nieszczęście, jakie mogą odczuwać o sytuacji. Wierzę, że prawdziwe szczęście wynika ze zrozumienia, a także odczuwania szerokiej różnorodności emocji, jednak jest w stanie szybko się powrócić, a także wrócić do zadowolonego centrum. To odporność… zdolność odbicia!

Uwielbiałem zdjęcie zadowolonego kota! Fantastyczny post!

Odpowiedź

Ingrid mówi:

23 maja 2009 o 20:21

Tammy, wygląda na to, że Oscar na pewno wymyślił całe szczęście!

Anlina, dziękuję za komentarz. Jest to dla mnie tak motywujące, że znacznie więcej, a także znacznie więcej ludzi przyjmuje tę ideę opcji, gdy dotyczy dokładnie tego, jak się czujemy.

Odpowiedź

Anlina Sheng mówi:

23 maja 2009 o 1:35

Dobrze powiedziane. Codziennie staramy się pozwolić negatywności lub pozytywność w naszym życiu – cóż, możemy uczynić go uważną opcją, a także wybrać zintegrowanie pozytywnego.

Nie zawsze możemy być w stanie zarządzać czynnikami zewnętrznymi, jednak mamy znacznie bardziej zarządzanie naszym wewnętrznym życiem, niż moim zdaniem wiele osób zdaje sobie sprawę. Jeśli jesteśmy nieszczęśliwi, musimy zobowiązać się do tej emocji – nikt nie może na ciebie zmusić. Tylko tak możemy wybrać, aby być szczęśliwym.

Odpowiedź

Tammy mówi:

19 maja 2009 o 16:06

Wow! Fantastyczny post! Wspaniale jest mieć wskaźnik tego. Nasze koty naprawdę mnie uszczęśliwiają, a także przypominają mi, żebym zachwycił się trochę rzeczy w życiu. Kiedy widzę, jak mój szary Oscar zwinął się w fotelu ze wszystkimi czterema łapami w powietrzu, muszę być zadowolony i śmiać się! ?

Odpowiedź

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź
Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Potrzebne pola są oznaczone *
Commennull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *