opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Wpływy e -mail: Czy brakuje Ci tego bezpłatnego klejnotu reklamowego?

Wpływy e -mail: Czy brakuje Ci tego bezpłatnego klejnotu reklamowego?

autor: Malissa Diener CA, MMT
29 czerwca 2018
Za każdym razem, gdy ktoś dokonuje zakupu w Twojej firmie, powinien otrzymywać paragon e -mail. Nawet jeśli oferujesz gotówką-rozumiesz, że ekologiczne papierowe rzeczy, których nikt nigdy nie ma? Powinieneś mieć ustawienie automatycznego szablonu odbioru tak samo, jak wysyłanie po zakończeniu usługi.

Robię swoje wieczorem, oprócz zakończenia pielęgnacji. Zbieram adresy e -mail z każdej usługi klienta. Jeśli masz system spłaty karty kredytowej/karty debetowej, możliwości istnieją metodę konfigurowania rachunków e -mail, a także metodą personalizacji wpływów.

Jest to niezwykły sposób na kontakt z klientami – ale jest to powszechnie pomijane jako okazja reklamowa. Bardziej niż prawdopodobne jest, że od tego czasu brakuje ci dodatkowej sprzedaży.

Ten artykuł dotyczy dokładnie tego, w jaki sposób możesz wykorzystać coś tak prostego jak szablon otrzymania e -maila w ramach strategii reklamowej, aby wygrać dodatkową sprzedaż, a także pozostać powiązaną z klientami.
Reklamy

Jeśli coś o mnie rozumiesz, rozumiesz, że lubię coś niedrogiego, a także łatwego. Nie jestem komputerem. Pracuję jako domowy groomer telefoniczny, a także staram się utrzymywać moje koszty reklamowe tak niskie, jak to możliwe. Chcę, aby moi klienci wspierali moje usługi dla mnie, a także innowacje, które wykorzystuję, aby mi również pomóc.

Przy otwartej stawce 70,90%, w porównaniu ze średnią 17,19%w przypadku rutynowych kampanii reklamowych e -mail, wpływy e -mail są potencjalną kopalnią złocistą reklamową, a także ważne jest, aby traktować je w ten sposób.

Ważne jest, aby pamiętać, że gdy klient zakończy z tobą kasę, jego zaufanie jest już zyskane. Są już poświęcone Twoim usługom, a także Twojej firmie. To ogromny prezent; W rzeczywistości masz tego klienta w dłoni. Teraz to, co z nimi robisz po tym, jest tak samo jak ty. Możesz pozwolić im nie pamiętać o tobie później lub możesz wziąć ten prezent, a także sprawić, by nadal dostarczał swojej firmie. Wysyłając paragon za pośrednictwem poczty elektronicznej, kontynuujesz to połączenie po rozstaniu „zobacz YA następnym razem”.

Możesz użyć tego momentu, gdy klient otwiera swój e -mail, aby robić rzeczy w zakresie:

Produkty powiązane z Upsell, a także usługi
Zaoferuj kod stawki dyskontowej, aby zmotywować przyszłą rezerwację (jeśli jeszcze nie zostały wcześniej zarezerwowane)
Skonfiguruj pętlę komentarzy, aby znacznie lepiej zrozumieć swoich klientów, a także przepływ kasy
Promuj swoje konta sieci społecznościowych
Pozwól klientom podzielić się swoimi doświadczeniami na Facebooku
Promuj publikowanie oceny, wymieniając bezpośrednie linki do witryny oceny z zachętami do publikowania ocen w Twoich usługach
Podziel się zdjęciami ich zwierzaka
Reklamuj specjały dla klientów VIP

Może to nie wydawać się oczywiste, jednak biznes od jakiegoś czasu wykorzystuje wpływy e -mailowe w ramach strategii reklamowej. Nawet biznes poza przestrzenią biznesową dla zwierząt domowych.

Spójrz na paragon e -mail, który możesz uzyskać z dowolnej najnowszej umowy biznesowej, którą przeprowadziłeś. Sprawdź, czy możesz zebrać wszelkiego rodzaju motywację od tych firm. Reklamują się dla Ciebie, a także nie subtelnie, w tym e -mailu.

Nadal nie są przekonane, że są potężne? Oto, co Uber ma do powiedzenia na temat zakupu klienta, a także strategii reklamowej; „Uber wydaje praktycznie zero dolarów na marketing, rozprzestrzeniając się prawie wyłącznie przez usta. Nasza wirusa jest prawie bezprecedensowa. Za każde 7 przejażdżek, które robimy, ogromne usta naszych użytkowników wytwarzają nowego jeźdźca. ”

To jest genialna reklama w najlepszym wydaniu. Uber oferuje takie rzeczy:

Pozwalając ci ocenić swoje doświadczenie
Możliwość przedstawienia natychmiastowych komentarzy na temat „Zakup”
Zaoferuj skierowanie do dzielenia się z przyjaciółmi
Uwzględnij cenny, a także zabawny wgląd w ich „produkt” (podróż) wykorzystujący Mapy Google

Wszystko na jednym paragonie cyfrowym. wydaje się takie proste. Proste jest powszechnie przesadzone. Znowu, jak powiedziałem, niedrogie, a także łatwe. Masz już program e -mail, masz już system spłaty, teraz wykorzystaj je na swoją korzyść, a także poświęć czas na zaspokojenie klientów.

Niektórzy ogromni gracze na rynku handlowym już to robią od jakiegoś czasu. Na przykład, już w 2006 r., Amazon poinformował, że 35% jego przychodów było bezpośrednim wynikiem jego sprzedaży krzyżowej, a także wysiłków w górę. Dotyczy to głównie wpływów e -mail. Rozumiesz to pudełko bitowe na dole Twojego paragonu, które ma „możesz podnosić te produkty”? Dokładnie, ilu z was patrzyło na to, a także powiedział: „O tak, też to wymagam!”?

Spróbuj zintegrować trochę produktu – zbieranie szablonu otrzymania e -maila, aby sprawdzić, czy istnieje wzrost wizyty.

Oto kilka przykładów innych metod, które można wykorzystać tę koncepcję w rachunkach e -mail:

Dodaj wybór, aby zarezerwować nowe spotkanie
Sprzedawaj powiązane produkty lub akcesoria, takie jak suplementy lub smakołyki – koncepcje są nieograniczone
Zaoferuj wybór i kup it dla dobrego przyjaciela lub oferuj bony upominkowe

Oferując kod stawki dyskontowej w e -mailu paragonowym, oferujesz nagrodę dla klienta, a także dokonasz jeszcze jednego zakupu. Możesz nawet posunąć to, że dana osoba przyspiesza, a także powiedzieć: „To tylko dla naszych klientów VIP”, pozwalając im być ciepłym, a także rozmytym emocjonalnym uczuciem, że są dla ciebie ważne. Którym oni są, w przeciwnym razie nie byłbyś w interesach!

Badanie pokazuje, że 44% odbiorców e -maili dokonało co najmniej jednego zakupu w zeszłym roku na podstawie e -maila marketingowego zawierającego kod kuponu. W naszej firmie mogę potwierdzić, że mam znacznie lepsze wizyty ponowne rezerwację stawek sukcesu za pośrednictwem mojej reklamy paragonowej, niż kiedy proszę o to, aby się zmierzyć. Przez większość czasu ludzie są bardziej zrelaksowani podczas czytania za pomocą e -maili, w wyniku czego mogli podjąć decyzję w czasie wolnym.

Nawet jeśli stopa dyskontowa jest czymś zaledwie 5% zniżki, 1 USD zniżki na kolejne zamówienie lub bezpłatna aktualizacja usługi; Oszczędzanie kosztów to oszczędności – i w umyśle klienta wszelkiego rodzaju oszczędności kosztów jest dobre.

Jako branża serwisowa hajdów zwykle wyglądają niekorzystnie na kupony. Jednak użyte właściwie mogą znacznie poprawić Twój biznes. Pamiętaj, że wychodzą do klientów, którzy już kupili twoje usługi – nie jesteś atrakcyjny dla kogoś nowego, po prostu dostarczasz tych, którzy już kupili Twój program!

Więcej informacji o kuponach jako narzędziach marketingowych jest to, że mają one kilka zastosowań. Możesz je wykorzystać do śledzenia sprzedaży w Internecie, a także kampanii reklamowych offline lub oferowania czasowych stawek dyskontowych, aby zachęcić jeszcze jeden zakup. Kupony mogą być również włączone do twoich fizycznych rachunków detalicznych.

Wiele badań biznesowych pokazuje, że ponad dwa – trzecie liderów biznesu planuje zintegrować sieć społecznościową w ramach swoich wysiłków reklamowych e -mail. Więc dlaczego nie jesteś?

Po prostu dołącz linki do kont społecznościowych w stopce lub w karcie materialnej w szablonie otrzymania e -maila. Jeśli nie masz osobnych kont dla swoich osobistych i biznesowych mediów społecznościowych, nadszedł czas, aby je podnieść i uruchomić.

Chociaż korzystanie z wiadomości e -mail z otrzymaniem jest stosunkowo łatwe, istnieją również inne szanse na sieć społecznościową. Niektóre koncepcje to:

Udostępnij z 10 dobrymi przyjaciółmi, a także uzyskaj 10% zniżki na następnego pana młodego podczas rezerwacji, a także łącznie wizytę (muszą podać twoje imię lub kod, aby opracować polecenie).
Za każdym razem, gdy kierujesz przyjaciela, otrzymujesz bezpłatną aktualizowaną usługę.
Za każdym razem, gdy wspominasz/oznaczasz nas w mediach społecznościowych, otrzymujesz ulepszoną usługę lub część.

To tylko pojęcia, które możesz się rozwijać. Jako groomerowie zwierząt domowych wymaga stałego strumienia rutyny, a także nowych klientów, aby zapewnić nam zarobki. Każdego roku tracimy około 25% naszej działalności ze względu na modyfikacje życia, takie jak przeprowadzka, śmierć, nie mamy już zwierząt domowych itp. Wymóg aktywnej rekrutacji nowych klientów przez cały czas.

Możesz uzyskać natychmiastowe, cenne komentarze od płacących klientów korzystających z rachunków e -mail. Sklepy detaliczne, a także restauracje robią to od dłuższego czasu. Zwykle będą one zawierać wstęp do konkursu, wypełniając ankietę w komentarzach. Możesz zrobić to samo dla swojej firmy. Daje to wgląd w przepływ zakupów dla Twojej firmy, oprócz każdego rodzaju punktów bólu, którego klient mógł doświadczyć podczas korzystania z twoich usług. Ludzie są bardziej skłonni do podania czegoś w ankiecie lub ocenie niż z nim. Skorzystaj z tego, wykorzystując te narzędzia.

Oto kilka obaw, które mogą być warte, aby uzyskać komentarze od swoich klientów:

Co sądzili o ogólnym doświadczeniu?
Czy uważali, że usługa była uczciwa?
Jak odkryli twoje usługi?
Co możesz poprawić w swoich usługach?
Jak możesz ulepszyć swój przepływ inspekcji/kasy?

Korzystając z wpływów e -mail, możesz skorzystać z tego krótkiego momentu, gdy dopamina jest uwalniana do mózgu. Staraj się zmotywować klientów do dzielenia się swoimi doświadczeniami na Facebooku, Instagramie, Twitterze, a także większej liczbie serwisów społecznościowych, oznaczając Twoją firmę, gdy nadal czują się podekscytowani, a także „wysoko”.

Dlaczego ważne jest, aby szybko się dzielił? Od czasu, którzy zostali skierowani przez swoich przyjaciół, wydają typowe o 13,4% więcej. Szybkie dostępne linki do sieci społecznościowych w Twoim otrzymaniu wiadomości e -mail jest najważniejsze dla budowania nowych klientów.

E -mail jest łatwą, dostępną metodą pomocy w rozwoju swojej firmy, zatrzymania posiadanych klientów, a także poszerzanie marki o promocje lojalnościowe klientów. Jest to prosty i tani aspekt do integracji z planem reklamowym biznesowym. Jest to również doskonała metoda promowania istnienia w Internecie za pomocą interakcji sieci społecznościowej od klientów.

W dzisiejszych czasach, jak i wiek, jako zbiorowa branża, wymóg wyróżnienia się od każdej innej firmy pielęgnacyjnej. Będąc pomysłową z naszymi planami reklamowymi, nie musimy wydawać dużo pieniędzy, aby naprawdę zarobić więcej pieniędzy. To wymaga czasu. To jest klucz. Musisz zainwestować w siebie, aby Twoja firma się rozwijała. Teraz bądź dostępny, a także rozpocznij kampanię reklamową otrzymania e -maila! ✂

Całkowity

28

Akcje

26

0

2

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *