opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Pets Atlanta Pet Fair & Conference widzi ciągły wzrost

Atlanta Pet Fair & Conference widzi ciągły wzrost

autorstwa Atlanta Pet Fair
16 marca 2017
MONROVIA, Kalifornia-Niedawno skręcona Atlanta Pet Fair & Conference-największa konferencja, konferencja i konkurencja na południowy wschód dla profesjonalnych stylistów i specjalistów od usług-dziewięć procent wzrostu w drugim roku w Georgia International Convention Center.

Wyprodukowany przez World Pet Association (WPA), Atlanta Pet Fair & Conference zawierała znacznie ponad 70 sesji edukacyjnych na temat wszystkiego, od technik pielęgnacyjnych po media społecznościowe, największy konkurs na rzecz pielęgnacji południowo -wschodniej – z 10 konkursami rozłożonymi w ciągu trzech dni – oraz wystawą wypełnioną podłogą. z obecnymi produktami, narzędziami i materiałami eksploatacyjnymi od ponad 100 wystawców.

„Jesteśmy zachwyceni w kwestii wzrostu Atlanta Pet Fair & Conference w ciągu ostatnich kilku lat”, mówi Doug Poindexter, prezes WPA. „Ważne jest, abyśmy nadal dostarczali groomerom i specjalistom ds. Usług zwierząt domowych-czy są dobrze ugruntowani, czy tylko rozpoczynają karierę-z zasobami, których potrzebują poprzez edukację i możliwe do przyjęcia opcje, aby lepiej opiekować się swoimi klientami”.

Popularne konkursy pielęgnacyjne – w tym nowy Kenchii Kup, który przyznał nagrodę 5000 $ na scenę centralną, z najlepszymi zwycięzcami programu, w tym:

Ogólnie najlepszy pokaz: Michelle Breen

Kenchii Kup: Amanda Zeller, Amanda’s Tegal Canine

Rodowe rodeo: Pamela Martin, All Pro Grooming

Aby uzyskać pełną listę zwycięzców: www.atlantapetfair.org/2017 zwycięzców
Reklamy

Atlanta Pet Fair & Conference 2017 był pierwszym programem, który przyjął nowe zasady konkursu pielęgnacyjnego, określone przez Groomteam USA, z sankcjonowanymi zajęciami organizacji na zawody w otwartym oddziale: pręta z wirerze, inne nożyce rasowe, sportowe spanie i setery, pudel.

Uczestnicy zaostrzyli swoje umiejętności przy znacznie ponad 70 seminariach obejmujących modne tematy pielęgnacyjne i usługi dla zwierząt domowych, od pielęgnacji mobilnej i pielęgnacji kotów po leczenie problemów skóry i płaszcza po marketing i media społecznościowe.

W ramach ciągłej inicjatywy WPA dotyczących dostarczania groomerów i firm usługowych w edukację i zasobów do rozwoju swojej kariery, WPA odbyła konkurs #APFC17Dreamer Media Media Media, aby przyznać stypendium 400 USD za korzystanie z sesji edukacyjnych na Atlanta Pet Fair & Conference. Zwycięzca, Natalie ShortLidge, została nominowana przez Bark Avenue w DeLand, Floryda i wybrana ze względu na entuzjazm i poświęcenie w rozpoczęciu zawodu pielęgnacyjnego jako barku i ciężkiej pracy, aby zostać pełnoetatowym groomerem.

Sponsorzy 2017 byli: Andis Company, Electric Cleaner Company, Espree Animal Products, Evolution Shears, Fresh ‘N Clean Products, Kenchii Professional Fareing, Learn2groomdogs.com, Nature’s Specialties, Oster Professional Product Konwersje i Wahl Clipper Corporation.

Aby uzyskać więcej informacji: www.atlantapetfair.org.

O World Pet Association

Założona w 1950 r. World Pet Association (WPA) jest najstarszą organizacją non-profit w branży zwierząt domowych. Z siedzibą w Południowej Kalifornii WPA koordynuje targi definiujące przemysł-SuperZoo i Atlanta Pet Fair & Conference-w celu promowania odpowiedzialnego rozwoju i rozwoju branży detalicznej PET. Inne popularne coroczne wydarzenia obejmują amerykańskie rodzinne wystawie dla zwierząt domowych, eksploatory dla zwierząt domowych i produkty dla zwierząt domowych oraz doświadczenie wodne, które łączą produkty dla zwierząt domowych i targi. Dzięki programowi dobrych robót WPA dochody z tych wydarzeń są przekazywane do kluczowych organizacji branżowych i organizacji non-profit wspierających społeczność detaliczną PET, co znacznie ułatwia sprzedawcom dla zwierząt domowych. WPA dostarcza myśl o przywództwie w kwestiach konsumenckich i legislacyjnych dla dobra zwierząt domowych, a także branży jako całości i prowadzi wysiłki na rynku publicznym w celu informowania konsumentów i zapewnienia bezpiecznego, zdrowego stylu życia dla wszystkich zwierząt.

Aby uzyskać więcej informacji: www.worldpetassociation.org.

Całkowity

58

Akcje

58

0

0

0

0

Reklamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *