opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Assisi Loop – co to jest zarówno TPEMF, jak dokładnie może pomóc mojemu psu?

Assisi Loop – co to jest zarówno TPEMF, jak dokładnie może pomóc mojemu psu?

Uwaga: Assisi Animal Health and Wellness, a także współpracowałem, aby wprowadzić wam to publikację, a także prezent.

Zapewniamy bezpłatną pętlę Assisi o wartości 289 USD (wymagana recepta). Zostaw komentarz, aby wejść. Kliknij tutaj.

Ace nie czuje się dobrze.

Zła osoba będzie wymagała drugiej operacji wyeliminowania ciała obcego lub uszkodzonej tkanki z jego biodra.

To będzie jego drugie leczenie chirurgiczne za trzy miesiące, a także czuję się dla niego tak słaby. Czy jakikolwiek rodzaj z was może się odnosić? Jest to takie trudne, gdy nasze rodzinne zwierzęta domowe są chore lub bolą.

Ace jest oczywiście leków przeciwbólowych, jednak gadżetem, którego używaliśmy, aby pomóc mu poczuć się znacznie lepiej oprócz leków, jest pętla Assisi, którą skomponowaliśmy w zeszłym tygodniu.

Pętla ASSISI to niefarmaceutyczny, przeciwzapalny gadżet (NPAID) dla zwierząt domowych. Można go wykorzystać oprócz lub indywidualnie z leków przeciwbólowych.

Dzisiaj chcę skoncentrować się bardziej na tym, jak działa pętla przy użyciu TPEMF. Odpowiem również wszelkiego rodzaju obawy dotyczące pętli. Zostaw je w komentarzach lub napisz do lindsay@thatmutt.com.

Więc co do cholery jest TPEMF? Co to wskazuje na powrót do zdrowia psa?

Od odkrycia zdrowia zwierząt i dobrego samopoczucia odkryłem, że TPEMF jest:

celowane

Pulsowane

Elektro

Magnetyczny

Pole

Według ASSII, ukierunkowany sygnał PEMF dostarcza pola elektromagnetyczne zwiększające zdrowie pola elektromagnetyczne, a także tkanki.

W przeszłości wykorzystywałem pętlę, aby pomóc zminimalizować ból, a także zapalenie związane z zapaleniem stawów Ace, jednak niedawno pętla pomagała mu się zagoić, a także regenerują się z leczenia chirurgicznego, a także poradzić sobie z bólem związanym z jego biodrem.

Pętla jest nieinwazyjna, a także jest w stanie leczyć bandaże, obsady, a także futro. Pętla ma zerowe skutki uboczne, coś, czego nie można powiedzieć o wielu narkotykach.

Oto wideo, które wyraźnie wyjaśnia dokładnie, jak działa pętla.

Jeśli lubisz tylko pierwsze 2 minuty, będziesz miał znacznie lepsze zrozumienie tego, co może zrobić pętla.

Przeczytaj o wiele więcej o nauce stojącej za pętlą tutaj.

Ponieważ zmniejszenie stanu zapalnego jest kluczowym pierwszym krokiem do gojenia, według ASSISI pętla może pomóc zwierzętom w wielu różnych problemach.

Problemy te mogą obejmować:

artretyzm

gojenie się ran

Odkształcenia mięśni, a także więcej

Kliknij tutaj, aby rozpocząć proces zamawiania pętli (wymagana recepta)
Jakie obawy mającie ludzie na temat pętli?

Jestem świadomy, że wymaga czasu, aby dokładnie zrozumieć, jak działa pętla, jeśli nie znasz tej technologii. Musiałem zbadać to, a także zapytać o wiele obaw, gdy po raz pierwszy zapoznałem się z produktem.

Dzisiaj uważam, że jest to pomocne dla mojego psa dla zwierząt, a także w razie potrzeby korzystamy z pętli. Moja druga połowa wykorzystywała ją nawet na własne obolałe kolano!

Śmiało, a także pozostaw swoje obawy w komentarzach, a także otrzymam ich odpowiedź.

Oto kilka, o które do tej pory zapytano:

Jak wykorzystać pętlę? Czy użycie jest proste?

Jest niezwykle podstawowy w użyciu. Wystarczy lokalizować pętlę na dotkniętym obszarze lub wokół niego (takiego jak biodro lub plecy twojego psa), a także zachować ją w miejscu przez 15 minut. Pętla nie robi żadnego hałasu, a także mało prawdopodobne, aby Twój zwierzak nie poczuje nic.

Pętla mruga ekologicznym światłem, gdy jest włączona, więc rozumiesz, że wykonuje swoją pracę. Pętla natychmiast wyłącza się po 15 minutach. Możesz umieścić kończyny psa idealnie z pętlą lub lokalizacją wokół szyi lub ciała zwierzaka.

Jak zdobyć pętlę?

Jednym z najbardziej typowych obaw, jakie dostałem, jest to, skąd je mam?

The loop is offered with some veterinary practices. If your vet doesn’t bring the Loop, you can get a prescription as well as buy directly with Assisi.

Click right here to go into your zip code to discover an Assisi-approved provider
Assisi will ship anywhere in the world with a prescription. The customer would be accountable for any type of international shipping charges or other taxes/fees.

What is the expense of the Loop?

The loop is $289 (including shipping & managing in U.S.) when you buy from Assisi animal Health.

That seems like a great deal of money, however keep in mind the loop lasts about 150 15-minute sessions. That ends up being about $1.93 per session.

Some pet insurance coverage plans will cover the expense of a Loop, so if you have pet insurance coverage iWarto zapytać.

Giveaway – Wygraj bezpłatną pętlę Assisi o wartości 289 USD

* Gratulacje dla Sandy W.!

Mutt, a także Asyżu współpracowały, aby zaoferować jedną bezpłatną pętlę jednemu odwiedzającym tego kundla (tylko USA).

Mam nadzieję, że nikt z was nie wymaga pętli, jednak niestety rozumiem, że wiele dostępnych psów zajmuje się bólem związanym z zapaleniem stawów lub innymi ciągłymi problemami, takimi jak mój as dla psa.

Wejść do drewna:

Po prostu zostaw komentarz poniżej, aby dokładnie zrozumieć, w jaki sposób uważasz, że pętla może pomóc jednemu z twoich zwierząt. Na drugi wpis zostaw komentarz do mojego publikacji z zeszłego tygodnia tutaj.

Jeden mistrz zostanie narysowany losowo w środę 24 lutego. Musi mieć amerykański adres mailingowy, aby wygrać. Champion będzie miał 30 dni na ubezpieczenie nagrody, a także będzie musiało zdobyć receptę od weterynarza.

Czy uważasz, że pętla może pomóc Twojemu zwierzakowi?

Pozwól mi zrozumieć w komentarzach! Podobnie jak jeśli masz jakieś pytania, pamiętaj.

Powiązane posty:

Moja ocena pętli Assisi

W czym może pomóc pętla?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *