opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Dlaczego Twój pies domowy potrzebuje zapobiegania heartworm przez cały rok

Dlaczego Twój pies domowy potrzebuje zapobiegania heartworm przez cały rok

Dodaj udostępnianie przycisków do FacebookFacebookfacebookshare do TwitterTwitterTwittershare do PinterestpinterestShare to Moreaddthisre2

Jednym z najbardziej typowych obaw proszących przez opiekunów zwierząt jest to, czy miesięczne leki na heart grzybice muszą być zapewniane przez cały rok, nawet w chłodniejszych miesiącach zimowych. Podczas gdy choroba z huty jest przenoszona przez komary, w ostatnich latach odbywały się stopniowo cieplejsze miesiące zimowe, co doprowadziło do pojawienia się komarów nawet w chłodniejszych miesiącach. Jednak w kupnie komarów w celu przesyłania zaraźliwych stadiów larwalnych grzybiczek z ugryzieniem, typowa temperatura otoczenia zwykle musi wynosić 65 stopni lub więcej przez 30 kolejnych dni, nawet w miesiącach zimowych.

Mój zmarły profesor, a także szanowany kardiolog weterynaryjny, a także pierwszy prezydent American Heartworm Society, David Knight, mówili, a także dość często skomponowane o tej koncepcji. Większość leków zapobiegających dżdżownicom składa się również z innych komponentów, które pomagają w zarządzaniu, a także zatrzymują pasożyty jelitowe, które można zaobserwować dowolną porę roku; Dlatego nadal sugeruje wielu weterynarzy do podawania miesięcznych leków na dżdżownice przez cały rok, nawet w chłodniejszych klimatach, ponieważ wiele z tych pasożytów jelitowych jest tak zwanymi chorobami odzwiecznymi, co wskazuje, że mogą być przekazywane ludziom. Ponadto, podczas gdy wskaźniki infekcji dżdżownictwa mogą się różnić z roku na rok, choroba z grzybicy serca została zdiagnozowana we wszystkich 50 stanach. American Heartworm Society (AHS) sugeruje całoroczny program zapobiegania sercu, nawet w regionach, w których zimy są zimne, oprócz suchej pustyni określa „kilka” komarów.

Większość rodzinnych zwierząt domowych toleruje miesięczne leki doustne doustne serce raczej dobrze, a tylko niektóre wrażliwe psy reagują na kilka silniejszych połączonych doustnych preparatów. W takich okolicznościach odkryłem, że miejscowe przygotowanie, rewolucja, jest zwykle dobrze tolerowane przez nawet najbardziej wrażliwe zwierzęta. Podczas gdy holistyczni klienci mogą szukać naszych opcji ziołowych, takich jak kora Quassia lub czarny orzech, nie zostały one zbadane pod kątem długoterminowego bezpieczeństwa; W rezultacie sugeruje się podawanie leków na dżdżownice do rodzinnych zwierząt przez cały rok za pomocą autoryzowanego produktu na receptę.

Dżdżownice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *