opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Odnowuj swój sprzedaż detaliczna

Odnowuj swój sprzedaż detaliczna

autorstwa Michelle Knowles
1 lipca 2020 r.
Twoje rzeczy są zakurzone, tagi są wygięte, a także włosy psa przyklejone do krawędzi naklejek kosztowych. Twoje produkty wyglądają bardziej jak sprzedaż garażu zamiast ciekawej i zabawnej metody zwiększenia wyścigu.

Czasami może się wydawać, że inne sklepy mają magiczny akcent z kwitnącą powierzchnią handlową, a twój obszar detaliczny sprawia, że ​​jesteś smutny. Wybór produktów do zaoferowania na twojej przestrzeni może wydawać się tajemniczy, jednak przy nieco badań możesz dokładnie wskazać to, co Twoi klienci kupią od Ciebie, a także dokładnie, jak często.

Wszystkie salony mają wiele wspólnych rzeczy, jednak wszystkie mają swoje różnice. Dane demograficzne odgrywają ważną rolę w wyborze tego, co sprzedać. Doskonałą metodą pomocy w wybraniu tego, co mieć na przedniej przestrzeni, jest po prostu ankieta klientów. Klienci tacy jak to wierzysz, jak uczynić ich życie bardziej praktycznym, a także większości, chętnie odpowie na kilka obaw dotyczących tego, co chcieliby zaoferować w twoim sklepie. Podobnie zrozumienie, jakie są wokół ciebie ogromne sklepy łańcuchowe, a także to, co sprzedają twoje sąsiednie salony, może być świetną metodą zrozumienia, jakich produktów należy unikać, oprócz produktów mogą być wyjątkowo twoje.

Zabawki

Zabawki mogą być zabawnymi przedmiotami, a także widząc, jak zwierzak jest podekscytowany nową zabawką, zawsze jest ciepłe. Ale jeśli sprzedajesz dokładnie te same produkty, które można odkryć w ogromnych sklepach pudełkowych, dlaczego Twoi klienci mieliby odbyć specjalną wycieczkę, aby kupić od ciebie ten produkt? Upewnij się, że oferowane zabawki są wyjątkowe, a także coś, czego klienci nie mogą łatwo odkryć gdzie indziej.

Żywność

Jedzenie może być niezwykle lukratywną metodą poszerzenia listy produktów. Istnieją jednak zalety, a także wady sprzedaży karmy dla zwierząt. Plusy są to, że Twoi klienci mogą przyjść do ciebie na coś więcej niż tylko pielęgnację, a także szanują cię jako specjalistę ds. Zwierząt domowych za sugerowanie najzdrowszych opcji żywności dla swojego zwierzaka. Ale wadami jest, że musisz uważać na daty wygaśnięcia, same torby z jedzeniem potrzebują dużo cennej powierzchni w sklepie, a także czasy wysyłki, a także zamawianie, które muszą być precyzyjne, więc nie masz Nie pozostawiaj klientów, którzy szukają innych źródeł, gdy jedzenie, które kupują od ciebie, nie jest w magazynie.
Reklamy

Przedmioty odzieżowe

Ubrania zwierząt domowych jest również naprawdę zabawną metodą „ubierania się” na półki. O wiele więcej osób kupuje produkty odzieżowe dla swoich zwierząt, niż wykorzystały, a także z odrobiną czasu spędzonego na przeglądaniu Internetu, możesz odkryć unikalne ubrania, których nikt inny nie nosi. Być gotowym na ludzi, którzy chcą przymierzyć wszystko przed zakupem; Wiele razy może wynosić ekran, a także glebę więcej ubrań niż zakupiono.

Przysmaki

Treats to wspaniała metoda zwiększenia sprzedaży. Istnieją nawet salony, które mają obszerny „bar herbatliwy” z wszystkimi innowacyjnymi stylami, a także smakami. Jeśli zamówisz smakołyki, przynosi to dokładnie takie same niebezpieczeństwa jak jedzenie. Podobnie jak jeśli je zrobisz, powinieneś je robić, albo po prostu stać się obowiązkiem.

Szampon, odżywka, a także produkty do pielęgnacji skóry i płaszcza

Oferowanie dokładnie takich samych produktów, które korzystasz w salonie, może stworzyć bezproblemową historię dla Twoich klientów, a także łączyć je z Tobą, a także specjalnymi usługami. Produkty te mogą być moczącymi stopą, czyszczeniem uszu, czyszczeniem oczu, kremem na nosy, spray mineralny na zwierzęta z alergią… Naprawdę niebo jest granicą w tym obszarze.

Przegnianie, a także szczotki, które są przydatne w przedniej przestrzeni, mogą oznaczać świat dla klienta, który lubi prefigurować swojego zwierzaka w domu. Jest to również doskonała metoda otwarcia rozmowy z klientem, który naprawdę wymaga pomocy w szczotkowaniu, a także utrzymywania zdrowia zwierzaka, a także w czystości między stajonami.

Rzemieślnicze lub lokalne

Wzór produktów, które są wykonane na zamówienie, jest modny, a także pożądany. Czy masz klientelę, który kupiłby zabawki akademickie dla swojego zwierzaka? Buty do pieszych wędrówek? Kubki do kawy? Zalone portrety lub ręcznie robione swetry? Większość klientów podobnie jak wspieranie innych regionalnych małych firm, więc przynieś wszelkiego rodzaju produkty związane z PET, które można pozyskiwać lokalnie, jest doskonałą sprzedażą. Produkty te mogą być wyjątkowo wyjątkowe, a także katczą się w oczach, jednak upewnij się, że Twoi klienci naprawdę kopią twoje rzeczy – a jeśli ich nie kupują, pozbądź się tego!

Zaczynanie od sprzedaży detalicznej jest tak proste, jak odkrywanie jednej lub dwóch rzeczy, które Twoi klienci naprawdę lubią, jak często musicie uzupełniać. Dodaj tylko jeden lub dwa produkty za każdym razem, aby upewnić się, że nie marnujesz pieniędzy na rzeczy, które tak naprawdę się nie poruszają. Jeśli obecnie sprzedajesz detaliczną, a także twoje półki nie pokazują ci żadnej miłości, wykorzystają listę produktów, dopóki pozostały jedyne rzeczy, które są ruchami. Nie mogę też podkreślić wystarczającej ilości, aby same produkty były wyświetlane metodą podżeganianull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *