opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Czy Linus jest przykładem niewłaściwej gry psów dla zwierząt domowych – niewłaściwe odtwarzanie psów zwierząt domowych część 3 z 3

Czy Linus jest przykładem niewłaściwej gry psów dla zwierząt domowych – niewłaściwe odtwarzanie psów zwierząt domowych część 3 z 3

Ten post może składać się z powiązań partnerskich. Możemy zarabiać pieniądze lub produkty od firm wskazanych w tym poście.
Czy widziałeś wczorajsze wideo z Linusa bawiącego się z moimi rodzicami Pet Dog Ralphie? Czy to była właściwa lub niewłaściwa gra dla psów dla zwierząt? Jeśli nie widziałeś filmu, spójrz na wczorajszy post: Jak Linus nauczył się odtwarzać psów dla zwierząt domowych – niewłaściwe odtwarzanie psów zwierząt domowych 2 z 3.
Kiedy podobało mi się Linus jako szczeniak z Ralphie, często była to niewłaściwa gra dla psów dla zwierząt domowych. Jednak to, co zobaczyłem na filmie, wyglądało dobrze.
Nie sądzę, żeby Linus kiedykolwiek się bał się lub obawiał.
Nie sądzę, żeby Ralphie kiedykolwiek był zbyt agresywny.
Ogólnie rzecz biorąc, wyglądało to jak idealnie zabawna gra dla psów!

Linus vs. Stetson niewłaściwa gra dla psów?
Kiedy przyniósł do domu Stetsona, zawsze wydawał się zagrożeniem dla Linusa – chwytając go ogonem, gryząc szyję. Chwytając tylną nogę, a potem uciec. Oto wczesny materiał:

Pamiętam również, że jednym z ulubionych ruchów Linusa było siedzenie na Stetson przez około 2-4 sekundy, a następnie od razu. Czy to przypomina, jak Ralphie używał do zarządzania Linusem?
Linus vs. Derby Improper Pet Pog Play?
Niestety mam problemy z wydaniem filmów Linus vs. Derby z kamery i na komputerze. Jest bardzo podobny do tego, co widzisz powyżej, z wyjątkiem Stetsona używanego do regularnego nękania Linusa. Z drugiej strony Derby jest o wiele bardziej sportowcem i naprawdę lubi rzucić się w tę iz powrotem w domu, przeskakując nad przeszkodami, w tym Stetson, Linus, Meble itp.

Z tego, czego byłem świadkiem Linusa, gdy Derby biegnie z powrotem w domu i reguluje grę, próbując złapać niechluj szyi. Tak myślę, że Linus mógł złapać Derby na twarzy i czubku głowy podczas „nieodpowiedniej zabawy dla psów?” W pierwszym poście z tej serii zwróciliśmy uwagę: What Is Improver Pet Dog Play – Część 1 z 3?
Werdykt o niewłaściwej grze dla psów
Po napisaniu trzech artykułów, wspomnieniu i zbadaniu dowodów wideo (właściwie mam całe archiwum Stetson, Derby, Linus i Ralphie Video) doszedłem do wniosku, że chociaż gra Linusa może być często stanowiska jako niewłaściwa większość z większości osób Materiał wideo zwalnia go z niewłaściwej gry psów dla zwierząt domowych. Jeśli chodzi o najlepszą wiedzę, Linus wydaje się przestrzegać polityki właściwej gry psów dla zwierząt domowych podczas gry ze Stetsonem, Derby i Ralphie.

Co myślisz? Po cieszeniu się filmami rozważyłbyś grę Linusa niewłaściwą grę psów dla zwierząt domowych?
Jeśli nie miałeś okazji przeczytać dwóch pierwszych artykułów z tej serii, oto linki:
Co to jest niewłaściwa gra dla psów – część 1 z 3?
Jak Linus nauczył się zabawy psów dla zwierząt domowych – niewłaściwa gra dla psów Pet Part 2 z 3
Najlepsze typy dla naszych szczeniąt
Najlepsza zabawka szczeniaka, którą lubimy: Calmeroos Puppy Toy z pulpitami serca i pakietami cieplnymi – najlepsze dla nowych szczeniąt. Pomaga złagodzić niepokój w nowym domu.
Najlepszy pies domowy żuć: Bones & Chews Bully Sticks – wszystkie nasze szczeniaki uwielbiają gryźć, chwycić i żuć. Uwielbiamy używać łobuz, aby pomóc w odwróceniu tych niechcianych zachowań.
Najlepsze smakołyki dla psa, które lubimy: Szalone smakołyki dla psów psa-Używamy ich jako naszych smakołyków dla naszych szczeniąt dla psów.
Najlepsza karma dla psów dla zwierząt domowych, które lubimy: The Farmer’s Pet Dog – Kilka miesięcy temu zaczęliśmy karmić Kruk Fresh Pet Food i ona to uwielbia! Zdobądź 50% zniżki na swój pierwszy zakup psa rolnika.

Sprawdź znacznie więcej naszych ulubionych na naszej nowej liście kontrolnej szczeniąt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *