opieka nad zwierzętami z ograniczonym budżetem Uncategorized Recenzja, a także wywiad z Ritą Mae Brown

Recenzja, a także wywiad z Ritą Mae Brown

Byłem fanem serialu Pani Murphy Secret autorstwa Rity Mae Brown (napisany wspólnie z jej kotem sneaky), z udziałem Tabby Feline Mrs. Murphy, a także Jej kumple tee Tucker The Corgi, a także Pewter, Rotund Gray Kitty, która jest wrażliwa na swoją wagę, biorąc pod uwagę, że pierwsza książka z serii ukazała się w 1991 roku. 25 lat później seria wciąż jest silna.

W Tall Tail, obecnej odsłony, Mary Minor „Harry” Haristeen, a także jej kumpli z zwierząt próbują naprawić morderstwo, które ostatecznie wysyła ich, aby poszukiwali odpowiedzi w przeszłości. W tej książce autorzy splatają współczesną historię morderstwa opiekuna do byłego gubernatora Wirginii z drugim zestawem fabuły w XVIII wieku.

Odkryłem, że historyczne części historii nieco trudne do naśladowania, choć całkowicie czerpałem przyjemność w pozostałej części książki. Nawet z pewnym przechodzeniem z historycznymi sekcjami ciekawie było dla mnie dokładnie zobaczyć, jak te dwie historie się łączyły. Rita Mae Brown jest często oskarżana o kaznodzieję w nowszych odsłon z serii, a także zdecydowanie nie jest nieśmiała w tkaniu swoich osobistych poglądów w książkę, jednak odkryłem, że fascynujące niż odkładam.

Moją preferowaną częścią wszystkich książek z serii jest wzajemne oddziaływanie postaci zwierząt. Podczas gdy obaj autorzy przodują w przedstawieniu niezwykle sympatycznych zwierząt, a także ludzkich postaci, podejrzewam, że sceny zwierząt są pisane przez podstępne ciasto, a nie Rita Mae – w końcu, kto inaczej, jednak kot miałby taki wgląd w ograniczenia ludzkiego umysłu ?

Wysoki ogon jest oferowany zarówno z Amazon, jak i gdziekolwiek sprzedawane są książki.

Wywiad z Ritą Mae Brown

Jestem podekscytowany, że miałem możliwość zadania Rity Mae Brown kilka pytań.

Pierwsza pani Murphy Secret ukazała się w 1991 roku – to sprawi, że podstępne ciasto ma 25 lat. Zakładam, że oryginalne podstępne ciasto już nie jest z tobą. Jak to było, abyś musiał wyszkolić nowego kotu, aby przejąć kluczowe zadanie współautora? Czy był kiedyś moment, w którym wierzyłeś, że zakończysz serię po przeminęciu oryginalnego podstępnego ciasta?

Oryginalne podstępne ciasto żyło do dwudziestu. Oryginalny cyna osiągnęła dwadzieścia cztery. Wymiana treningowa była łatwa. Koty są mądre. Podejrzewam, że mnie wyszkolili. Wszystkie moje ratunki: konie, koty, psy, a także liski online długie, korzystne życie.

Kiedy umarł oryginalny podstępne ciasto, nie stało się to, że zaprzestałem serii. Również wiele osób czerpie przyjemność z postaci plus, na mój mały sposób, mam nadzieję, że przychodzą ludzi do schronisk lub przekazują darowiznę.

Opowiedz nam o swoich innych kotach. Czy był projekt Pewtera?

Pewter byłem gruby jak przypływ. Próżny Pewter II nigdy nie jest smukły, jednak również wykazuje wysoki samodzielnie.

Lubisz być na zewnątrz, a także jeszcze jesteś wyjątkowo płodnym pisarzem. Dokładnie jak wchodzisz do środka, aby pisać?

Wejście do środka zależy od sezonu. Rano komponuję zimą, ponieważ jest chłodno tutaj w wyjątkowo stóp gór Blue Ridge.

Lato to odwrotnie. Praca występuje w niesamowitym poranku, wchodzą do środka po południu. Ponieważ mam teraz klimatyzację – od lat odpowiadałem – jest to przyjemne, a także nie pocam się na stronach. Bez biegu atramentu!

Jak wygląda dla ciebie normalny dzień?

Na farmie nie ma normalnego dnia. Próbuje się zwiększyć o świcie, jednak mogę oszukiwać, a także poczekać do pełnego wschodu słońca. Wtedy jest to, co trzeba zrobić. Idealnie teraz wymagamy odcięcia siana – fantastyczny rok na siano. Jednak nie przestanie padać. Nie chcesz, żeby poszło do nasion. Jeśli wyschnie nawet trochę, faktycznie będziemy pracować od słońca aż do zachodu słońca. Lubię to.

Jak długo planujesz utrzymać serię pani Murphy?

Tak długo, jak ludzie chcą to sprawdzić.

Jeśli możesz zjeść obiad z kimkolwiek, żyjąc lub martwy, kogo byś wybrał?

Aristophanes, komiks z VI wieku BC, a także mój ojciec, Ralph Clifford Brown. Życie: Condoleezza Rice, Liz Smith, Iris Love – wszystkie kobiety o fantastycznym powiecie umysłu, a także hojnego ducha. Lista może trwać: Gloria Steinem, Sondra Radvanovsky. Kilka z tych kobiet, które znam, inne, których nie, jednak wszyscy dostarczyli sobie innym, swoim narodom.

W tej chwili jest tak wielu interesujących ludzi na ziemi, że nie możesz przegapić.

A co z połączeniem tych ludzi bez siebie? Donna Shalala, były sekretarz zdrowia, edukacja, a także dobrobyt z prezydentem Jahnae H. Barnett z William Woods University, wizjonerów akademickich. Rzuć prezesa Wspaniałych Briar College. To grupa zasługująca na telewizję Prime Time – nie męcząc moment.

Wreszcie możemy przywrócić matkę. Pozwól jej przejść na środkową scenę. Zapiąć pasy.

Ujawnienie FTC: Mam kopię tej książki od wydawcy. Uzyskanie bezpłatnej kopii nie wpłynęło na moje rnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *